Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей48Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 19 из 20
Показано с 181 по 190 из 197.
    Новачок

Re: Письмо с угрозами от ТзОВ "Фінансова компанія Кредит-Капітал" (Воля, Поиск, Сател

я слышал, в Севастополе удалось Волю и ее коллекторов нормально прищемить, с компенсациями.

Новачок

Re: "Забавное" письмо от ТзОВ "Фінансова компанія Кредит-Капітал"

Ответ Сообщение от kozak007 Посмотреть сообщение
    Любаша,
    Жена лежит с приступом после звонка с Кредит капитала.
    Хочу срочно написать заявление в прокуратуру, но поскольку сам не юрист все время получается горбато, и тут Ваша выдержка с заявления прокурору, льется как песня.
    Буду очень Вам благодарен, если вышлете мне весь текст. Заранее благодарен.
    Предлагаю неплохой вариант письма этим шакалам:

Фінансовій компанії «Кредит-Капітал»
    03067 Україна м. Київ, бульвар І. Лепсе, 4 БЦ Silver Centre, 4 поверх

від: ...
    Адреса: ...
    Контактний телефон: ...

ЗАЯВА

У відповідь на ваші численні телефонні дзвінки та СМС з погрозами та інформацією, яка не відповідає дійсності, повідомляю, що ніякої заборгованості у мене перед вами не існує, оскільки між нами відсутні будь-які договірні чи/та цивільно-правові відносини.
    У порушення вимог ст. 516, ч. 2 ст. 517 ЦК України та ст. 14 ЗУ «Про захист персональних даних» мені не було надіслано ні первісним, ні новим, ні уявним кредитором відповідного повідомлення. Я постійно отримую від вас СМС-повідомлення та телефонні дзвінки (в тому числі у вихідні та святкові дні та у неробочий час) із погрозами та завідомо недостовірною інформацією, що принижує мою честь та гідність та є порушенням ст. 32 Конституції України та ст. 182 ККУ.
    Крім цього, у мене відсутні будь які документи (у тому числі договірні та бухгалтерські), що підтверджують наявність (виникнення, зміну або припинення) договірних або цивільно-правових відносин та/або будь-якої заборгованості між мною та ТОВ «Воля-Кабель», а тому на підставі ч. 2 ст. 517, ст. 518 ЦК України, вважаю, що ваші вимоги про задоволення боргових зобов’язань безпідставні, немотивовані та не ґрунтуються на жодних вимогах чинного законодавства України, а тому не підлягають задоволенню, і ваша діяльність містить ознаки порушення ст. 355 ККУ.
    Також зазначаю, що я не надавав ніякої письмової згоди ТОВ «Воля-Кабель» про передачу прав та обов’язків за договорами іншим особам. А відтак дані права вимоги цього неіснуючого боргу ви отримали із порушенням ч. 3 ст. 512 ЦК України.
    Для з’ясування усіх обставин договірних та цивільно-правових відносин між мною та ТОВ «Воля-Кабель», та між ТОВ «Воля-Кабель» та вами, а також між мною та вами пропоную вам у 10-денний термін надіслати на мою адресу оригінали або нотаріально завірені копії таких документів:
    - договір між мною та ТОВ «Воля-Кабель»;
    - банківські документи, що підтверджують сплату мною платежів на користь ТОВ «Воля-Кабель»;
    - акти виконаних робіт, за якими мені надавались послуги ТОВ «Воля-Кабель»;
    - акти звірки взаєморозрахунків за договором із підтвердженням сум заборгованості;
    - рахунки на оплату послуг;
    - договір між ТОВ «Воля-Кабель» та вами про заміну кредитора у зобов’язанні;
    - акт, за яким передавались документи, що підтверджують наявність дебіторської заборгованості від ТОВ «Воля-Кабель» до вас;
    - копії листів, повідомлень, заяв, відповідей та іншої переписки між ТОВ «Воля-Кабель» та мною стосовно даних договірних (цивільно-правових) відносин.
    - копії документів, які передавались за актом від ТОВ «Воля-Кабель» вам за договором про заміну кредитора у зобов’язанні.
    Без надання мені оригіналів або нотаріально завірених копій усіх вищевказаних документів у вас відсутні будь-які підстави ствердження про боргові зобов’язання, що нібито виникли між мною та ТОВ «Воля-Кабель» або між мною та вами.
    Тому, у разі не надіслання вами на мою адресу в 10-денний термін усіх вищевказаних документів, всі ваші подальші дії та намагання примусити мене сплачувати невідомій особі за неіснуючими боргами невідомі суми вважатиму незаконним вимаганням коштів (рекет, ч.2 ст. 189 ККУ) із застосуванням шахрайських дій (ч. 3, 4 ст. 190 ККУ), поєднаних із створенням організованого злочинного групування (ч. 3 ст. 189 ККУ), про що буде належним чином повідомлено правоохоронні органи та прокуратуру.

«___» ________________ 20__ року.
    Наразі вдячний за порозуміння:

_________________________ ПІБ
    Примітка: ЦК – Цивільний Кодекс, ЗУ – Закон України, ККУ – Кримінальний Кодекс України.
    Желательно зарегистрировать лично у них в офисе или отправить ценным письмом с описью вложения и уведомлением о доставке/прочтении.

Информация к размышлению:
    "КОЛЛЕКТОР - главная труба для стока городских нечистот, которая лежит ниже других труб (ветвей) и собирает из них в себя все нечистоты."

(с) Словарь иностранных слов русского языка http://dic.academic.ru
    Делайте выводы, господа, о том, какой "контингент" у них работает... "Как вы яхту назовете - так она и поплывет"
    модератор

Re: Письмо с угрозами от ТзОВ "Фінансова компанія Кредит-Капітал" (Воля, Поиск, Сател

Пророк

"Воля-кабель" шантажує ТВі через розгромний сюжет?

З сайту ТВі видалили сюжет про столичних колекторів, які організували схему шахрайського вибивання грошей з мешканців.

Про це написав у своєму блозі на "Українській правді" журналіст, автор сюжету Дмитро Гнап.

"Керівнитцо каналу ТВі наполегливо просить зняти з мого екаунту в Youtube репортаж про колекторів-рекетирів. З екаунту програми цей репортаж видалили ще вчора", - зазначив він.

За словами журналіста, керівництво пояснює свою вимогу тим, що в сюжеті наводяться дані про непривабливу поведінку компанії "Воля-кабель".

"Воля" на сюжет образилася, хоча і не заперечила фактів, наведених в ньому. Керівництво ТВі з "Волею" сваритися не хоче, оскільки кабельний оператор забезпечує 60% аудиторії каналу. Тому, мене просять видалити сюжет, щоб "Воля" не припинила транслювати сигнал ТВі і канал не закрився", - сказано у блозі.

"Якщо все настільки серйозно – то я поступлюся принципами, видалю це відео. Якщо ж ні, то прикро, що корпоративні інтереси компаній ставляться вище стандартів журналістики", - написав журналіст.

При цьому він додав, що правду про те, що відбувається, знають тільки менеджери ТВі і "Волі".

Станом на 16:00 сюжет вже видалено з каналу Гнапа на YouTube. На ТВі його було показано у понеділок.

Водночас, Гендиректор каналу Микола Княжицький заявляє, що компанія "Воля-Кабель" не тисне на канал ТВІ через сюжет.

"Ця компанія є нашим партнером. Я спілкуюся з директором цієї компанії і ведучий програми "Знак Оклику" Артем Шевченко знає про наше партнерство. "Воля" не телефонувала до нас після сюжетів", - написав він.

"Я сам зателефонував до директора і попросив пробачення за те, що ми не взяли їхню точку зору на конфлікт громадян з колекторами. Директор Волі сказав, що вдячний нам за інформацію і їх теж не влаштовує якість роботи колекторів", - додав він.

За його словами була проведена нарада з автором програми Артемом Шевченком, головним редактором Віталієм Портніковим та заступником директора Наталією Катеринчук, де було вирішено, що у цьому сюжеті згадувати Волю без їхньої точки зору було некоректно.

Як відомо, у сюжеті Гнапа йшлося про те, як колектори вибивають неіснуючі борги, доки у громадян не уривається терпець і вони не платять їм гроші.

У матеріалі фігурувала компанія Воля-кабель як замовник послуг таких колекторських контор.

http://www.pravda.com.ua/news/2012/04/26/6963542/

Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    "Воля-кабель" шантажує ТВі через розгромний сюжет?

З сайту ТВі видалили сюжет про столичних колекторів, які організували схему шахрайського вибивання грошей з мешканців.

Про це написав у своєму блозі на "Українській правді" журналіст, автор сюжету Дмитро Гнап.

"Керівнитцо каналу ТВі наполегливо просить зняти з мого екаунту в Youtube репортаж про колекторів-рекетирів. З екаунту програми цей репортаж видалили ще вчора", - зазначив він.

За словами журналіста, керівництво пояснює свою вимогу тим, що в сюжеті наводяться дані про непривабливу поведінку компанії "Воля-кабель".

"Воля" на сюжет образилася, хоча і не заперечила фактів, наведених в ньому. Керівництво ТВі з "Волею" сваритися не хоче, оскільки кабельний оператор забезпечує 60% аудиторії каналу. Тому, мене просять видалити сюжет, щоб "Воля" не припинила транслювати сигнал ТВі і канал не закрився", - сказано у блозі.

"Якщо все настільки серйозно – то я поступлюся принципами, видалю це відео. Якщо ж ні, то прикро, що корпоративні інтереси компаній ставляться вище стандартів журналістики", - написав журналіст.

При цьому він додав, що правду про те, що відбувається, знають тільки менеджери ТВі і "Волі".

Станом на 16:00 сюжет вже видалено з каналу Гнапа на YouTube. На ТВі його було показано у понеділок.

Водночас, Гендиректор каналу Микола Княжицький заявляє, що компанія "Воля-Кабель" не тисне на канал ТВІ через сюжет.

"Ця компанія є нашим партнером. Я спілкуюся з директором цієї компанії і ведучий програми "Знак Оклику" Артем Шевченко знає про наше партнерство. "Воля" не телефонувала до нас після сюжетів", - написав він.

"Я сам зателефонував до директора і попросив пробачення за те, що ми не взяли їхню точку зору на конфлікт громадян з колекторами. Директор Волі сказав, що вдячний нам за інформацію і їх теж не влаштовує якість роботи колекторів", - додав він.

За його словами була проведена нарада з автором програми Артемом Шевченком, головним редактором Віталієм Портніковим та заступником директора Наталією Катеринчук, де було вирішено, що у цьому сюжеті згадувати Волю без їхньої точки зору було некоректно.

Як відомо, у сюжеті Гнапа йшлося про те, як колектори вибивають неіснуючі борги, доки у громадян не уривається терпець і вони не платять їм гроші.

У матеріалі фігурувала компанія Воля-кабель як замовник послуг таких колекторських контор.

http://www.pravda.com.ua/news/2012/04/26/6963542/

http://www.youtube.com/watch?v=AgM6x2_FfdA
    С трудом верится, что такая достаточно крупная и успешная компания выступала бы в роли «заказчика» у этих коллекторов, зачем оно им сдалось, не тот уровень, как говорится. А то, что у журналиста своя обида на руководителей канала, которые сказали удалить сюжет – это уже дело другое. Перестарался он малеха, прям теория заговора какая-то.
    Пророк

Ответ Сообщение от Paulsen Посмотреть сообщение
    С трудом верится, что такая достаточно крупная и успешная компания выступала бы в роли «заказчика» у этих коллекторов, зачем оно им сдалось, не тот уровень, как говорится.
    Компания «Воля-кабель» ввела штрафные санкции, которые применяются к абонентам компании, на чьих счетах образовывается отрицательное сальдо. Об этом UGMK.INFO сообщили в коллекторской компании «Укрфинансы», которая в рамках соглашения занимается взысканием долгов у клиентов компании «Воля-кабель».

http://ugmk.info/news/volja-kabel-vv...krfinansy.html
    Постійний відвідувач

Компания «Воля-кабель» ввела штрафные санкции, которые применяются к абонентам компании, на чьих счетах образовывается отрицательное сальдо. Об этом UGMK.INFO сообщили в коллекторской компании «Укрфинансы», которая в рамках соглашения занимается взысканием долгов у клиентов компании «Воля-кабель».

http://ugmk.info/news/volja-kabel-vv...krfinansy.html
    Я о том, что она бы не стала участвовать в специально подстроенных схемах махинаций, точно не ради прибыли. Не стоит оно того.
    Пророк

не стала участвовать в специально подстроенных схемах махинаций,
    Какие схемы распределения выбитых денег между Волей и Укрфинансами надо глядеть в соглашении между ними.
    Постійний відвідувач

Какие схемы распределения выбитых денег между Волей и Укрфинансами надо глядеть в соглашении между ними.
    Да ну, какие соглашения о распределении. Думаю, Воле да и любой другой компании проще заработать на предоствалении услуг официально, чем лезть в какие-то теневые схемы. Вот этой коллекторской конторке – да, прибыль их только и базируется, что на накрутке своих, как говорилось в ролике, «штрафов». А назваться они могут и от банка вашего, и от Васи, от Пети.
    Пророк

Да ну, какие соглашения о распределении.
    Обычно практикуются договора о переуступке долга. Конечно деятельность коллекторов есть незаконной, да и стороной в переуступке долга они быть не могут. Но кого в нашей стране интересуют законы?

Думаю, Воле да и любой другой компании проще заработать на предоствалении услуг официально,

Тем не менее базы должников или просто базы своих клиентов они продают(передают) коллекторам. Кстати передача таких данных тоже незаконна, но опять же кого в нашей стране интересуют законы?
+ Ответить в теме
Страница 19 из 20