Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей48Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 11 из 20
Показано с 101 по 110 из 197.
    Новачок

Re: "Забавное" письмо от ТзОВ "Фінансова компанія Кредит-Капітал"

Прохання відгукнутися мешканців м. Полтава, хто отримав листи від ТОВ «Кредит-Капітал», „Прімоколект” чи іншої колекторської фірми з вимогою виплатити неіснуючі борги. Особливо цікавить, якщо фігурантом у справі виступає ТОВ "Полтавські телекомунікаційні системи ("Воля-кабель").
    Збираю матеріал для газетної статті. У публікації Вашу анонімність гарантую.
    Пишіть на електронну скриньку: blebid@mail.ru

штатний скептик

Ответ Сообщение от Лебидь Посмотреть сообщение
    Прохання відгукнутися мешканців м. Полтава
    Товарищи, напишите, пожалуйста, человеку. Масштаб "лохотрона" очень неслабый, а полтавафорум читают не все, некоторые информацию из газет черпают. Я уже пообщалась.
    Новачок

Любаша, буду очень признателен если вышлите образец заявления. Попал в такуюже ситуацию, только договора вообще никакого небыло. Собираюсь бороться с ними.
    штатний скептик

Вадим Валентинович, писАла от руки, скину в личку чуть позже.
    Філософф

Re: Письмо с угрозами от ТзОВ "Фінансова компанія Кредит-Капітал" (Воля, Поиск, Сател

На нашу адресу прийшов лист "щастя"))) При тому, що лічно ми тут абсолютно не маємо справи ні до Пошуку, ні до квартири, так як знімаємо. Попередні жильці ходили писали заяву на відмову від послуг, так як переїжджали, і понятно що їм не треба було, щоб на їхній рахунок користувались хтось зовсім лівий. З півроку все було нормально. А потім стали приходити листи від Пошуку, іменно від нього, що тіпа нам нарахована абонплата. На мої дзвінки, тіпа як таке може бути, нам відповіли, що да, нам відрізали сполучення, а потім при якійсь там перевірці було виявлено, що в нашу квартиру іде сігнал))) Я ж єст-нно кажу, як він можу іти, якщо кабель із коробки пошуку один виходить, і в іншу сторону. Вони сказали єст-нно, що провірять цю інформацію. Через пару місяців після продовження посилок з абонплатою і мого дзвінка повторного, наконєц виявилось, що таки да, в нас все отключено, і заява на відключення присутствуєт, і листи перестали приходить.
    Так що поява листа "щастя" мене не здивувала, і лічно я вже 2 таких листа пустила на пап'є-маше дитині))) Можете мій випадок використовувати)))
    Новачок

Re: Письмо с угрозами от ТзОВ "Фінансова компанія Кредит-Капітал" (Воля, Поиск, Сател

Ну вот и я дождалась счастья, сегодня утром позвонила какая-то пионэрка Марина Леонидовна тел. 0504053890 с требованием погасить долг в размере 75 грн перед Полтавскими телекомуникационными системами. Прикол в том что долг от февраля 2011, а я перестала пользоваться интернетом от Воля еще в ноябре 2010. Юристы, если есть здесь такие, подскажите, если я сейчас напишу заявление об отказе о их услуг, не будет ли это поводом выставить мне счета за весь период с ноября 2010 по сегодняшнее число?
    Нервова, курррва

Serena, якшо ви ще цього не зробили, то вам борги так далі і нараховуватимуть!
    Новачок

Дальше интереснее, в сервисном центре Воли на Фрунзе мне сказали что мой долг они коллекторам еще не передавали, а пока только реестр неплательщиков. Шустрые ребята эти коллекторы)). Написала я заявление об отключении, долгов то всего один авансовый платеж оказался, мне мое спокойствие дороже. Только платить надо уже после фактического отключения иначе выставят еще один счет.
    штатний скептик

Serena, ничо не поняла. Так может то из Воли и звонили? Вроде номер, с которого Вам звонили, не гуглится. Какой-нибудь инспектор звонил с личного телефона, взял работу на дом)))?
    Новачок

Мне звонили из коллекторской фирмы Кредит-капитал, вчера просто автоответчик с предложением позвонить на киевский номер для уточнения деталей, сумму задолженности не называли. А сегодня утром позвонила живая Марина Леонидовна из той же конторы, огласила сумму долга переданого компанией ПТС и потребовала оплатить им, т.е. кредит-капитал. В то же время Воля говорит, что мой долг еще числится на ПТС.
+ Ответить в теме
Страница 11 из 20