Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей17Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 5
Показано с 21 по 30 из 46.
    Пророк

Re: кому і навіщо потрібен чек Епіцентра?

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    І взагалі, там дорого, нєфік туда їздить ))
    А где недорого и какая реальная разница в цене?

Пророк

Різниця в ціні на кожен товар по-різному.
    Очевидно, що Ви не займалися ремонтними питаннями, раз не знаєте, де дешево. Адже дешевше за Епіцентр майже кругом. Ну, хіба-що ЄвроДом дорожче.
    Особисто я скупляюся завжди в МініМаксі. Окрім дешевшої ціни, в мене туди ще додаткова дисконтна карта на 6%. При замовленні товару, і сплаті наперед, дають додатковий 1% знижки. Доставка мені що з Епіцентра, що з МініМаксі на Леваду коштує однаково.
    Дешевше, наприклад, в Крайті. Там теж окрім нижчої ціни діє система знижок.
    Крім того приємно, коли приходиш в той самий МініМаксі, обираєш все, що тобі треба, розраховуєшся і сідаєш уже у завантажений автомобіль, та й їдеш додому.
    ЧОго не можна сказати про Епіцентр, де ти змушений з усім своїм товаром таскатися по величезному ангару, аж доки не обереш все, що тобі треба - і начхати, що товар великогабаритний, чи, наприклад, важкий.

Єдиний + Епіцентра - це асортимент. Такого в Полтаві немає ніде.
    Пророк

Если Эпицентр будет продолжать в том же духе, то уже основняк для ремонта (назыываю так первую покупку с сыпучкой, гипсокартоном и прочей крупной хренью) буду закупать в Минимакси. Солидарен с Чипом. Там все выписал, оплатил, заказал доставку, тебе все погрузили и поехали.
    В эпик буду ходить только за специфическим товаром или же в сауну пропариться.
    Пророк

Как раз сейчас делаю ремонт :) Уже затарился в Эпицентре. Не на 10 тысяч конечно, но все же.
    Можно хотя бы навскидку что по чем в Минимакси:
    - цена листа ОСБ 8 мм
    - гипсокартон 9,5 мм
    - саморезы по дереву 3,5 х 35
    - по металлу 3,5 х 25
    Пророк

http://minimaxi.com.ua/price

Гипсокартон обычный 9,5мм
    10020104 ***Гіпсокартон Knauf 9,5мм(1,2х2,0) 67 шт/пал лист 46,68

14030711 Саморіз по дереву 3,5х25 (1000шт/уп) нефас шт. 37,62

14030614 Саморіз по металу 3,5х25 (1000шт/уп) нефас шт. 37,62

Правда, не знаю, наскільки цей прайс актуальний ))
    До речі, якщо кому потрібно, то можу дати потаскать МініМаксівську картку на -6%.
    В мене ремонт все-рівно покищо на паузі.
    Пророк

Я уже думал расстраиваться, но
    Лист гипса 1,2х2,5 в Эпике - 54, 75, в Минике 57
    OSB 8 мм в Эпицентре 96,90, в Минимакси 115 грн

Хотя, не факт, что потерял на мелочевке. Но не все так плохо. Хотя...погрузка своими силами и транспортировка крупного товара в Эпицентре - бред конечно.
    Пророк

Дивно, в прайсі вроді інша ціна стоїть.
    Хоча, не факт, що прайс актуальний ))
    Може й таке. Я вже майже як рік тому останні раз тарився буд-матеріалами. Але по-крайній мірі ДО минулої осені картина була така, що в Мінімаксі майже все дешевше, + знижка.
    Пророк

Когда мы ремонты делали, то получалось по обычной цене дороже в Минимакси, но если с картой, то становилось дешевле. И один существенный минус у него - хрен доберешься. На Эпик с Садов мне привычнее дойти чего нить купить.
    Пророк

Тут не поспориш.
    Пророк

Я вже десь тут створював тему на про будмагазини. Що можу сказати, я різниці в цінах між Епіком і ММ не побачив, можливо якісь копійки, якщо є знижка, то вже інша мова. Крайт - ваще мимо каси, дорожче ніж в Єпіке, обслуговування ніяке. Евродом - DG (дорого і глупо)
    Мені потрібні були утеплювачі - мінвата, ЕППС, ізофол. Ті марки, що мене влаштовували були лише в Епіцентрі, тому брав там як їх, так і супутні товари, бо гнати машину в інший куток міста заради якихось дрібниць немає сенсу.

Ну і на-кінець найцікавіше ))
    Роблячи аналіз магазинів будматеріалів, було виявлено дуже гарна база, де все дешевше ніж в будь-якому з розкручених магазів. Знаходиться на вул. Яківчанській, неподалік від Зінківського переїзду. Звичайно, асортимент там не такий великий, але основні будматеріали (гіпсокартон, мдф, осб, цемент, утеплювачі і т.д.) там є. Ну, і звичайно, коли туди йдеш, треба знати точно, що потрібно, бо оскільки це просто склади, то "походить, подивиться" особо не получіцца. )
+ Ответить в теме
Страница 3 из 5