Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей8Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 13.
    part of me

ТРЦ "Київ" надурив молодих бізнесменів: "Оголошення для хендмейкерів Полтави"

Доброго дня, друзі-хендмейкери!
    Хочу повідомити вам одну не надто веселу річ: відкриття магазину-майстерні "Сонячна Комора" відкладається до настпуного року. Нам дуже прикро, але зараз його відкриття є неможливим. Пояснюю, в чому справа.

Як вам відомо, ми приймали участь в молодіжній програмі від ТРЦ "Київ" - "Молодь обирає бізнес". Були попередні домовленості, закріплена за нами територія на 4 поверсі і ми очікували на хоча б мінімальне, проте фінансування проекту, вигідного як нам, так і ТРЦ "Київ". Перші побоювання з"явились, коли ми збирались взяти участь в Ярмарку майстрів. На мої питання до відповідальної за ярмарок замдиректора Коновалової, я півтори місяці не могла отримати відповідв - в зв"язку з чим тримала і вас в підвішеному стані. За тиждень до ярмарку мені зателефонували, і сказали що треба терміново щось організувати. Я не підтримую принцип "худо, криво, аби живо", і тому одразу відмовилась від цієї пропозиції. Друге підтвердження того, що "щось тут не так" я отримала тоді, коли терміни захисту бізнес-планів раптово перенеслися на місяць і повністю змінено правила гри.

Сам захист бізнес-планів прояснив ситуацію цілковито: до участі в проекті, заявленого як молодіжний (учасники не старше 35 років) було допущено кількох значно старших підприємців, бізнес яких вже й так йшов доволі успішно. При цьому, кількох учасників "за 35" було недопущено до участі в конкурсі. На презентації бізнес-планів одразу було зрозуміло хто отримає гранти і місце в ТРЦ - 3 проекти, два з яких не відповідали вимогам конкурсу.

Коли ми вийшли захищати бізнес-план, на нас просто накинулась Галина Григорівна - директор ТРЦ, перебиваючи на кожному реченні і приводячи доводи, що наш магазин зайвий в "Києві". Спочатку, мені не була зрозуміла її поведінка, згодом/, коли мені я побачила магазин шароварщини і кустарної хендмейдщини на 4 поверсі, до відкриття якого вона була причетною, все стало зрозумілим.
    Було ще безліч неприємних моментів, про які розповідати зараз зовсім не має бажання...Після яких власне, і стало зрозуміло, що ми не хочемо мати жодної справи з цими людьми.

Після цієї пародії, що була пропіарена як масштабний молодіжний суспільний проект (читати тут http://novyny.pl.ua/info/2422.htm), стало зрозуміло, що з ТРЦ "Київ" не потрібно мати жодної справи. Це можна би було зрозуміти і після того, як мені місяць довелося вибивати обіцяні гроші за написану мною рекламну статтю для ТРЦ, після того, як безліч моїх знайомих розповідали про те, як по-хамськи відноситься ТРЦ до своїх орендаторів, після того, як мою сестру і всіх працівників (причому з директорської ланки) експлуатують і платять за це по 2 тис. гривень в місяць, після розповідей на ЯК і на ЧИЇХ кістках був створений величезний бізнес-комплекс. Можна би було зрозуміти все це і раніше, але є, як є.

Тому, хочу сказати вам кілька речей: по-перше, не дай вам Боже мати справу з ТРЦ "Київ" - це гниле і затхле місце. По-друге, хочу вибачитись перед всіма майстрами - мені дуже прикро, що все так сталось. По-третє, сказати, що магазин буде. За рік, можливо за два - ми знайдемо інвестиції для його існування (в тому числі і з власної кишені), підготуємо полтавську публіку для магазину хенд-мейду, продумаємо все до дрібниць, і таки відкриємо його - і не на території якогось торгового центру, а в старій частині міста і на першому поверсі.

Я вірю, що нам вдасться це зробити, тому що цей проект вже став частинкою мого життя і життя моїх колег. Ще раз прошу вибачення у майстрів, і ще раз говорю "Сонячній коморі - бути!"

Дякую всім за розуміння.
    Джерело: http://andarija.livejournal.com/39010.html

Banned

Re: ТРЦ "Київ" надурив молодих бізнесменів: "Оголошення для хендмейкерів Полтави"

Жесткая история...
    Новачок

Re: ТРЦ "Київ" надурив молодих бізнесменів: "Оголошення для хендмейкерів Полтави"

Гнильё и "бизнес" понятия совместные.
    Поставили своих продавать китайский хэнд-мэйд. Желаю им "успеха" и "процветания" на этом неблагодарном поприще - он, успех, им понадобится, потому что лавочек с таким фуфлом по всем городам и весях натыкано, как киосков с шаурмой.
    lan
    Постійний відвідувач

ТРЦ "Киев" принадлежит одному известному в городе "бизнесмену" по прозвищу Откат Откатыч Половинка. Глупо было рассчитывать на честную конкуренцию.
    модератор

удивительно было бы, если бы владельцем был кто-то другой
    Пивовар

Странно... Земля - укрросметал, заказчик строительства - укрросметал, финансирование было смешанное (несколько серий облигаций)
    Возможно, владелец сменился после сдачи обьекта?

зы: вроде и сейчас киев укрросметала
    .

Ответ Сообщение от lan Посмотреть сообщение
    ТРЦ "Киев" принадлежит одному известному в городе "бизнесмену" по прозвищу Откат Откатыч Половинка. Глупо было рассчитывать на честную конкуренцию.
    Предвыборная ху..ня ))) Укрросметал владелцы
    lan
    Постійний відвідувач

А какая доля Укрросметалла принадлежит Половинке? И обратите внимание на лиц, выигравших конкурс - к какой компашке они близки. Если вхожи в горисполком, можете поинтересоваться у сотрудников, кто лоббировал выделение земли под ТРЦ.
    Новачок

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Тому, хочу сказати вам кілька речей: по-перше, не дай вам Боже мати справу з ТРЦ "Київ" - це гниле і затхле місце
    полностью согласна,тоже пришлось столкнуться!!!
    Пивовар

А какая доля Укрросметалла принадлежит Половинке?
    Вряд ли хоть чтото, сильно мелок он для этого. Укрросметалл - сумчане, бывшие вояки. Точно не помню, но вроде еще и росийский капитал там есть.

можете поинтересоваться у сотрудников, кто лоббировал выделение земли под ТРЦ
    Земля изначально была у завода, скорее всего на правах аренды. Начальник заводского ОКСа показывал будущий план квартала, когда еще стояли цеха и мало кто знал, что скоро наступит "армагедец"
    Я тогда работал в СВАРЧе, и мы выполняли демонтаж-снос цехов, разработку котлована, участвовали в строительстве самого комплекса...
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя