Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 8 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 74.
    fee4ka.07
    Гість
    Exclaim

Карате Киокушин

Ну, ПОЛТАВА!!! Удивила! Ты просто С У П Е Р !!!!
    А ТЕПЕРЬ О ГЛАВНОМ! Сегодня в доблестном "городе -герое" ПОЛТАВА проводился "супер-турнир". СУДЕЙСТВО - у вас, что повылазило? или до 65 кг - это нормальный вес? А вычеркивать победителя после первого боя (как будто боец случайно испарился) - это стиль карате? или полтавский стиль? Или вы потерялись - и не ведаете, как случается маваши????? СТЫДНО-ДЯДЕНЬКИ!!!! ИЛИ БОЯЗНЬ ОПОЗОРИТСЯ ПЕРЕД ГОСТЯМИ? А БОЙЦЫ 49кг - против 65кг? Спонсоров зауважали? Решили не подводить - ну, тогда ваша политика в судействе понятна. Хотя не надо было бы свою срамоту прикрывать КИОКУШИНОМ.......

part of me

Re: КАРАТЕ КИОКУШИН???????

Національна федерація Карате Кіокушин України ні яких змагань в Полтаві не проводила. Єдиний представник IKO в Полтаві - Бранч Чиф Анатолій Небесний, від його Бранча в Полтаві тренують: Небесна Світлана (3 дан), Тимошенко Віталій (1 дан), Небесна Ірина (1 дан), Богодистий Микола (1 кю), всі інші представники інших шкіл, можливо, таких, що відділилися від Кіокушинкайкан Оями і його наступника Мацуі, в Полтаві такі в основному представлені школою КіокушинКан Роями і ніякого відношення до Національної федерації Кіокушин Карате України - не мають.
    Офіційна веб-сторінка International Karate Organization - http://www.kyokushinkaikan.org/
    Сторінка Української федерації Кіокушин Карате України - http://www.kyokushin.com.ua
    Пророк

Re: Карате Киокушин?

а кто организатор турнира?
    fee4ka.07
    Гість

http://portal.vit.net.ua/index.php?s...8&#entry446218
    Сегодня "ПРОВОДИЛИСЬ ЗМАГАННЯ"-це однозначно. Мабудь це полiтика?

Бранч Чиф Анатолій Небесний
    Пророк

Ответ Сообщение от fee4ka.07 Посмотреть сообщение
    http://portal.vit.net.ua/index.php?s...8&#entry446218
    Сегодня "ПРОВОДИЛИСЬ ЗМАГАННЯ"-це однозначно. Мабудь це полiтика?

Бранч Чиф Анатолій Небесний
    ты вот тут напиши про соревнования и Небесного
    http://www.superkarate.ru/forum/index.php?showforum=23
    part of me

Не смішіть людей. Я є пресс-секретарем Полтавського обласного осередку Федерації Кіокушин Карате України. Сьогодні я особисто працював з Анатолієм Небесним над документами для поїздки участників на 9 Міжнародний Чемпіонат з Кіокушин Карате в Японії і Міжнародний семінар з Кіокушин Карате в таборі Мітсуміно.
    Тобто Ваші слова, нажаль, є неправдою. І я не розумію навіщо Ви продовжуєте стверджувати це з такою впевненістю.
    До того ж я і хлопці, які тренуються зі мною і в наших тренерів зараз спокійно, відпочивають дома, як це робили і зранку.

Тому, якщо Ви не просто провакатор прошу Вас написати, хто, в якому приміщені під чиїм патронатом проводив змагання. Хто приймав участь у змаганнях (фамілії і імена бійців, і їх тренерів).
    fee4ka.07
    Гість
    Exclaim

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Не смішіть людей. Я є пресс-секретарем Полтавського обласного осередку Федерації Кіокушин Карате України. Сьогодні я особисто працював з Анатолієм Небесним над документами для поїздки участників на 9 Міжнародний Чемпіонат з Кіокушин Карате в Японії і Міжнародний семінар з Кіокушин Карате в таборі Мітсуміно.
    Тобто Ваші слова, нажаль, є неправдою. І я не розумію навіщо Ви продовжуєте стверджувати це з такою впевненістю.
    До того ж я і хлопці, які тренуються зі мною і в наших тренерів зараз спокійно, відпочивають дома, як це робили і зранку.

Тому, якщо Ви не просто провакатор прошу Вас написати, хто, в якому приміщені під чиїм патронатом проводив змагання. Хто приймав участь у змаганнях (фамілії і імена бійців, і їх тренерів).
    Как я Вас понимаю, уважаемый пресс-секретарь Полтавского областного осередку Федерації Кіокушин Карате України! Я - не есть ПРОВАКАТОР! Я - МАТЬ одного из участников сегодняшнего областного турнира в котором было 101 участников, организатор - Небесный, фамилии и имена бойцов принимавших участие в этаком ШОУ - из этических соображений я называть не собираюсь, а то, что информация достоверна - прошу участников форума - НЕ СОМНЕВАТЬСЯ!!!!!
    part of me

Я спеціально зателефонував А. Небесному, і запитав його чи знає він про цей турнір і чи має він до нього відношення. Так про турнир він знає, але відношення до нього ніякого немає, і навіть не був на ньому присутній.
    Цитую його:
    "Анатолий Небесний к этому турниру не имел никакого отношения. По-этому все притензии и упреки прошу направлять в так званую "федерацию" под руководством Д. Прасолова и И. Петреша, которые входят в "Союз Киокушин Карате". Хотя этот так званый "Всеукраинский Союз Киокушин Карате" согласно письму IKO Honbu признан всего лишь, как региональная организация на Украине, а не как Всеукраинская организация.
    А "Полтавський обласний осередок Федерації Кіокушин Карате України" под руководством Бранч-Чифа ІКО сенсея Небесного (4 дан), является единственным официальным представителем Национальной федерации на територии Полтавской области.
    Искуственная конфронтация и конфликт, который создает С. Всеволодов, ничего кроме раздора украинскому Киокушину и не пренесла."
    Вас надурили і Ваша дитина тренується в організації, яку можливо в найближчому часі виженуть у повному складі з лав Міжнародної Організації Карате (IKO), і Вам варто задуматися за що Ви платите гроші.

Якщо у Вас ще залишилися якісь питання до А. Небесного Ви можете зв'язатися з ним по мобільному телефону 8 (067) 98-99-226, який також наведений на офіціальному веб-сайті: http://www.kyokushin.com.ua/
    Пророк

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Я спеціально зателефонував А. Небесному, і запитав його чи знає він про цей турнір і чи має він до нього відношення. Так про турнир він знає, але відношення до нього ніякого немає, і навіть не був на ньому присутній.
    Цитую його:

Вас надурили і Ваша дитина тренується в організації, яку можливо в найближчому часі виженуть у повному складі з лав Міжнародної Організації Карате (IKO), і Вам варто задуматися за що Ви платите гроші.

Якщо у Вас ще залишилися якісь питання до А. Небесного Ви можете зв'язатися з ним по мобільному телефону 8 (067) 98-99-226, який також наведений на офіціальному веб-сайті: http://www.kyokushin.com.ua/
    тобиш получатся что смысл платить деньги есть только в том случае когда клуб состоит в крутой международной федерации? а условия в которых тренируются и что самое главное личные качества и умения тренера не особо и важны?

ИМХО - вся эта система бранчей и т.д. лажа полная, без нее было б больше спорта и меньше мышиной возни....
    part of me

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    тобиш получатся что смысл платить деньги есть только в том случае когда клуб состоит в крутой международной федерации? а условия в которых тренируются и что самое главное личные качества и умения тренера не особо и важны?
    Ні, за тренування варто платити, якщо тренер хороший. Інше питання, якщо ти вирішиш колись поїхати на якісь серйозні змагання чи збори (як от щас люди їдуть в Японію), то якщо ти не будеш членом "крутой международной федерации", то тоді тебе туди ніхто не запросить і не пустить.
    Навіщо тоді платити за пояси і сертифікати, які в дійсності нічого не дають і нічого не варті?
    Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    ИМХО - вся эта система бранчей и т.д. лажа полная, без нее было б больше спорта и меньше мышиной возни....
    Без цієї системи не можливо було б керувати натовпом, в країні кожен міг сказати, що ось я треную Кіокушин, а в дійсності мати розуміння про карате тільки з фільмів про Брюса Лі (таке було на перших порах становлення Кіокушин Карате в Україні).
    А система Бранчів проста і в той же час не дає узурпувати владу в одних руках. Бранч Чіф (Branch Chief) відповідає за певний регіон країни, рішення з якихось дійсно важливих питань приймаються всіма Бранч Чіфами, а потім про це оповіщають Японію.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 8 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы