Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 8
Показано с 11 по 20 из 74.
    Пророк

Re: Карате Киокушин?

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Ні, за тренування варто платити, якщо тренер хороший. Інше питання, якщо ти вирішиш колись поїхати на якісь серйозні змагання чи збори (як от щас люди їдуть в Японію), то якщо ти не будеш членом "крутой международной федерации", то тоді тебе туди ніхто не запросить і не пустить.
    Навіщо тоді платити за пояси і сертифікати, які в дійсності нічого не дають і нічого не варті?

Без цієї системи не можливо було б керувати натовпом, в країні кожен міг сказати, що ось я треную Кіокушин, а в дійсності мати розуміння про карате тільки з фільмів про Брюса Лі (таке було на перших порах становлення Кіокушин Карате в Україні).
    А система Бранчів проста і в той же час не дає узурпувати владу в одних руках. Бранч Чіф (Branch Chief) відповідає за певний регіон країни, рішення з якихось дійсно важливих питань приймаються всіма Бранч Чіфами, а потім про це оповіщають Японію.
    ну нормально же существуют другие виды единоборств без системы бранчей, ну например бокс, дзюдо, борьба(вольная/ греко-римская)! просто система бранчей это обыкновенный сетевой маркетинг, и куча денег уходит японцам за просто так, хотя сами не хуже, ну не знаю как украинские каратисты, но россияне уж точно по круче японцев

Так а вроде ж Прасолов в УСКК, а эта организация принята в ИКО Мацуи, так что у них есть доступ и к турнирам международным и к сборам.

part of me

Це довга історія, дякуючи Всеволодову це "УСКК" скоро може перейти до іншої організації.

Росіяни одни із кращих, чемпіоном покищо залишається Франциско Філіо (Бразілія) який тренується, тренує і живе в Японії. І щось я не пам'ятаю росіян, які витримали 100 боїв.
    А сердце Кіокушин Карате всерівно - Японія, без Матцуі і Оями то вже буде не Кіокушин. Ніхто ще не зміг досягти таких висот як Ояма. Та й призером Чемпіонату світу в 17 років не так легко стати, як це свого часу зробив Матцуі.
    Пророк

ну Филио екс чемпион, чемпион 99 года, после него был в 2003 Кияма, сомнительно победивший Плеханова, а на последнем весовом чемпионате мира японцев даже в финале категории 90+ не было, бразилец Тексейра по решению судей победил Курбанова, тоже весьма сомнительная победа! Россиянам просто не предлагали пройти тест 100 боев, а я уверен что Курбанов и Козлов прошли бы его без проблем! и вот опять же прохождение теста лиш только в том случае зачтено если его санкционировал Мацуи, а если сам побил 100 человек подряд то нет!
    Дмитрий
    Гість

Ну давайте по порядку. Зовут меня Дмитрий Прасолов, и я вместе с Игорем Петрашем являюсь организатором выше упомянутого турнира. Анатолий Небесный к этому турниру не имеет никакого отношения. Отсюда возникает вопрос к маме участника турнира откуда она взяла эту информацию? Т.к. фамилия А.Небесного в ходе турнира не упоминалась ни разу ни в каком контексте. Я прекрасно могу понять чувства и эмоции матери, считающей, что ее сына неоправданно "засудили", но если у вас были вопросы, надо было подойти к своему тренеру, и попробовать их решить на месте, может проблема и решилась бы (такие ситуации были). Как организатор соревнований, тренер и спортсмен, имеющий опыт выступлений на турнирах разного уровня, включая международные и европейские ,могу сказать, что небыло ни одного турнира которым были бы довольны абсолютно все, это НЕВОЗМОЖНО! Кстати, а как звать вашего тренера? Я в принципе догадываюсь, но хотелось бы знать, скрывать тут нечего, тем более тему завели вы. Теперь к "пресс-секретарю", тоже по порядку- 1. Осередок Укр. Национальной Федераии-единственный представитель IKO в Полтаве -это лож , т.к. НАЦИОНАЛЬНОЙ федерации не существует, она потеряла свой статус в этом году из-за малочисленности, а во-вторых УСКК как бы для вас это не было печально ЯВЛЯЕТСЯ полноправным представителем IKO1 в Украине 2. Ну плохой ты "пресс-секретарь" если говоришь, что кроме Небесного в городе только представители киокушин кана т.к.в городе проводят занятия Прасолов Д. 2дан, Петраш И 2дан . Бобошко Р. 1дан.Горячун И. 1дан. Саркис В. 1кю ,Костенко А 2кю А представителей КАНа я как раз и незнаю. Далее, добрая половина ваших инструкторов пресутствовала на турнире горяче болела за полтавских спортсменов, которые кстати заняли 1 командное место из 8 ( Киев, Крым, Одесса, Херсон, Днепропетровск, Запорожье, Черкассы). 3. По поводу кто кого "надурил" - УСКК не собирается переходить в др. Организации , и выгонять Союз тоже никто не собирается . Даже наоборот , все дело в том , что мы серьезно наступили вам на мозоль , отсюда такая реакция с вашей стороны. По поводу поездок в Японию- бранч-чифф Небесный там не был ни разу , а спортсмены нашей областной федерации уже ДВАЖДЫ участвовали в Чемпионатах МИРА в Японии г.Токио и в этом году представитель УСКК Семен Гаран едет на Чемпионат Мира как представитель Украины! 4. И наконец последнее Франциско Филио великий боец без сомнений Но "пресс -секретарь" отстал от жизни Филио стал Чемпионом в 1999 году после него чемпионом уже был Кияма( Япония)в 2003, это я так для общего развития Хотелось добавить никто не собирается разваливать Украинский Киокушин,а целью создания УСКК как раз и есть его объединение , что заложено в его названии -УКРАИНСКИЙ СОЮЗ ! Извините. что долго , просто ЗАЦЕПИЛО за живое.
    Def
    .

Я думал у вас всё просто. Пяткой в нос.
    А у Вас тут целая санта барбара.
    Дмитрий
    Гість

2 fragov. Открытый Чемпионат Полтавской области "Полтавская Битва 2007" проводился в Спорткомплексе завода мед. стекла, при поддержке мера города Полтава Андрея Матковского, Областного Управления по делам семьи, молодежи и спорта , отдела спорта городского совета.
    fee4ka.07
    Гість
    Lol

6 лет занятий! Денег - просто не ссумируется! А "Санта - Барбара" - просто отдыхает! Зацепило??? (ну, хоть не меня одну) Очень приятно! А сколько нового - для общего развития..., есть над чем призадуматься... Такого "Пресс-секретаря" - надо держать подальше от КИОКУШИНА и от компьютера...
    part of me

Ответ Сообщение от fee4ka.07 Посмотреть сообщение
    6 лет занятий! Денег - просто не ссумируется! А "Санта - Барбара" - просто отдыхает! Зацепило??? (ну, хоть не меня одну) Очень приятно! А сколько нового - для общего развития..., есть над чем призадуматься... Такого "Пресс-секретаря" - надо держать подальше от КИОКУШИНА и от компьютера...
    Я бачу Ви занадто емоційно все сприймаєте, при цьому навіть не бажаєте розібратися в питанні. Тому спочатку "призадумайтесь", а потім пишіть.
    Тримати мене від Кіокушина пізновато, я займаюся Кіокушин Карате 9 років, тому прошу Вас особисто з цього приводу тримати свої коментарі при собі.
    Щоб не було питань з приводу того, яке відношення я маю до Кіокушин, ось моє фото на офіціальному веб-сайті Європейської організації Кіокушин Карате:
    http://www.europeankyokushin.org/gal...kumite/09.html

До речі, ось Бранч Чіфи Європи, в таблиці наведена і Україна, і вказано який Бранч Чіф де знаходиться: http://www.kyokushin.co.jp/eng/branches_euro.htm

Повнішу віповідь напишу трошки пізніше.
    Дивиться хто на форумі ^^

Наведена інформація про бранчі на Україні свідчить лише про одне - у нас не бранч чіф тільки лінивий. І ні про що більше вона не говорить і говорити не може ще й тому, що наведений ресурс наразі не підтримується.

Щодо ж "цього УСКК"... Національна Федерація з її чварами і перетягуванням ковдри віджила своє. Як показник - втрата статусу національної.
    Люди, які створили УСКК, мають на меті об'єднання українського Кіокушину, тоді як багато хто продовжує жити у своєму невеличкому королівстві, таким собі царьком, не бажаючи чути ні про який прогрес у стосунках із зовнішнім світом. Може, зарізко для вашого вуха (чи ока), але правда.

Прикро, що ви, пане фрагов, в цьому наслідуєте свого вчителя, варто було б краще ознайомитися зі станом речей щодо представництва ІКО Мацуї в Полтаві, та й світогляду - і вашому, і нашому - не зашкодило б познайомитися і поспілкуватися.

Чудове фото. Чудова подія. Горай, Фільо - унікальні люди. Заздрю.
    Було б добре почитати ваші враження від події на вашому ресурсі чи тут, на форумі.
    part of me

Ответ Сообщение от Дмитрий Посмотреть сообщение
    ...Ну плохой ты "пресс-секретарь" если говоришь...
    Є не визивався на звання пресс-секретаря 2007.
    "Розвалена" Національна федерація, чомусь продовжує функціонувати, її члени приймають участь у лагерях, і зараз їдуть в Японію.
    А те що ніхто не забороняє інструкторам ходити на інші змагання, Ви вважаєте мінусом?
    Я вибачаюсь, що поспішив з інформацією про виключення УССК із ІКО, проте я вказував тільки на можливість, чи "можливо" це вже точно?
    Про Філіо думав одне написав інше, це не так вже і важливо, але якщо Вас порадував факт моєї помилки, то, будь ласка.

Ответ Сообщение от Дмитрий Посмотреть сообщение
    2 fragov. Открытый Чемпионат Полтавской области "Полтавская Битва 2007" проводился в Спорткомплексе завода мед. стекла, при поддержке мера города Полтава Андрея Матковского, Областного Управления по делам семьи, молодежи и спорта , отдела спорта городского совета.
    Цікаво, чому особисто мені?

Ответ Сообщение от bigmozes Посмотреть сообщение
    Наведена інформація про бранчі на Україні свідчить лише про одне - у нас не бранч чіф тільки лінивий. І ні про що більше вона не говорить і говорити не може ще й тому, що наведений ресурс наразі не підтримується.

Щодо ж "цього УСКК"... Національна Федерація з її чварами і перетягуванням ковдри віджила своє. Як показник - втрата статусу національної.
    Люди, які створили УСКК, мають на меті об'єднання українського Кіокушину, тоді як багато хто продовжує жити у своєму невеличкому королівстві, таким собі царьком, не бажаючи чути ні про який прогрес у стосунках із зовнішнім світом. Може, зарізко для вашого вуха (чи ока), але правда.

Прикро, що ви, пане фрагов, в цьому наслідуєте свого вчителя, варто було б краще ознайомитися зі станом речей щодо представництва ІКО Мацуї в Полтаві, та й світогляду - і вашому, і нашому - не зашкодило б познайомитися і поспілкуватися.

Чудове фото. Чудова подія. Горай, Фільо - унікальні люди. Заздрю.
    Було б добре почитати ваші враження від події на вашому ресурсі чи тут, на форумі.
    Не певен стосовно Бранч Чифів, "не лінівих" в нас повно, але, як я розумію, список на присвоєння Бранччивства подає Національний представник, далі він йде до Європи та Японії.
    А з приводу того, хто "тягне кводру" маю трішки інші погляди.
    Ресурс підтримується, на цю сторінку я перейшов з kyokushinkaikan.org, на якому остання новина за 6 вересня 2007 року.
    На мою думку, людина, яка створила УСКК проштовхує власні інтереси, з метою отримання статусу Національного представника.
    Для мого ока не зарізко, читав вже подібні висказування не раз, хоча б на тому ж суперкарате.ру. Тому можу скласти повну картину і маю уявлення про Ваші погляди на це питання.
    В чому саме я наслідую мого вчителя?

Я, наприклад, не мав ніякої інформації про те, що відбувається "Чемпіонат Полтавської області", сьогодні запитав про чемпіонат у іншої людини, яка теж відвідує тренування у сенсея А. Небесного, він сказав, що дізнався про чемпіонат по телефону. Оголошень я не помітив, якщо вони взагалі були?

На опис вражень, нажаль, не вистачає часу. Можу сказати, що дуже сподобалося і тепер, по можливості (в основному матеріальній), постараюся відвідувати і інші сбори такого рівня.
    Приємно було з Вами познайомитися.
    А от вчинок Дмитрия мені важко зрозуміти, це Ви таким чином привертаєте увагу до проблем Полтавського Кіокушину, запрошуючи людей з карате.ру почитати цю тему? Не певен, що такі вчинки, характеризує Вас з кращої сторони, особливо беручи до уваги, що Ви тренер.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 8

Теги для этой темы