Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей23Благодарности
Закрытая тема
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 28.
    Пророк

Re: Подскажите романтичное кафе...

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    З досвіду, поговорити там в інтимній атмосфері не вдастся. Пропозицію ви будете робить не тільки своїй коханій, а й кільком офіціанткам. дуже тісно і не затишно.
    зато будет из кого выбрать в случае, если скажут "я подумаю" или "я не готова"

Постійний відвідувач

да пойдите в Ривьеру, шикарное меню, живая музыка, фортепиано сядьте в уголке и.....
    Полтава, переулок Рыбальский, 16
    с колечком определился ? Хороший выбор на ул.Гоголя в Премьере или в по ул. Октябрьской в Сюрпризе
    Новачок

Ответ Сообщение от avarikom Посмотреть сообщение
    да пойдите в Ривьеру, шикарное меню, живая музыка, фортепиано http://arcanumclub.ru/smiles/smile109.gif сядьте в уголке и.....http://arcanumclub.ru/smiles/smile133.gif
    Полтава, переулок Рыбальский, 16
    с колечком определилсяhttp://arcanumclub.ru/smiles/smile223.gif ? Хороший выбор на ул.Гоголя в Премьере или в по ул. Октябрьской в Сюрпризе
    Спасибо. Кольцо я уже давно заказал по собственному эскизу. Чтобы у единственной и неповторимой было единственное и неповторимое ^___^
    ри?

Ответ Сообщение от Unipuma Посмотреть сообщение
    Спасибо. Кольцо я уже давно заказал по собственному эскизу. Чтобы у единственной и неповторимой было единственное и неповторимое ^___^
    Як рамантічно, ну!!! Здохнуть і не жить!! Не перевелись ще мужики в наших сєлєньях!
    Руда, з хвостом

Unipuma, зараз половина дівчат форуму почнуть заздрити вашій дівчині)))
    Пророк

Ответ Сообщение от Rinka Посмотреть сообщение
    Unipuma, зараз половина дівчат форуму почнуть заздрити вашій дівчині)))
    ...а я ось сиджу в трусах, ковиряюся в носі, та не розумію - чому тут заздрити та що тут такого егегейського?
    Banned

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    що тут такого егегейського?
    Это понты
    Настоящая правда здесь...
    Офтоп:
    Руда, з хвостом

erazer, може для Вас це і понти. Всі люди різні. Хочеться людині саме так проявити свою увагу і любов, то чом би й ні??
    Тим більше, багато кому з дівчат хочеться таких вчинків. Якщо Ваша дівчина інша, то сподіваюся, що в момент, коли захочеться зробити їй пропозицію, знайдете саме той підхолящий спосіб.
    У житті забагато буденності, треба дарувати одне одному маленькі свята частіше.
    Офтоп:
    Раджу, не робити пропозицій, ковиряючися в носі. А в одних трусах можна))) Тільки шоб у красивих і бажано чистих. Щоправда, в кафе Вас не пустять
    Пророк

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Rinka Посмотреть сообщение
    erazer, може для Вас це і понти.
    ось чому як людина пише на щірій мові - то вона обов'язково починає приписувати іншим слова, які ті не писали? де я писав про понти? чи вам просто полаятися кортить?

Всі люди різні. Хочеться людині саме так проявити свою увагу і любов, то чом би й ні??
    мені взагалі немає інтересу як там хто та йщо до кого проявляє.

Тим більше, багато кому з дівчат хочеться таких вчинків.
    яких таких? у кахве? це щось егегейське? вас ніколи туди не водили? таке враження що на дворі 18-е сторіччя та всі дивчатка тількіно знають що сидять у довгих спідницях вдома та поглядають у маленьке віконце "де ж там мій рицарь, де ж..." (на французській)

Якщо Ваша дівчина інша, то сподіваюся, що в момент, коли захочеться зробити їй пропозицію, знайдете саме той підхолящий спосіб.
    в мене немає ні друзів, ні дівчини.

У житті забагато буденності, треба дарувати одне одному маленькі свята частіше.
    от я ж і питаю - що тут такого святкового? піти у кахве - це буденність. ні?

Раджу, не робити пропозицій, ковиряючися в носі.
    чому? а може я вмію так ковирнутися в носі - що це виглядає більш святково і радісно ніж прозиція серця із індивідуальною каблучкою та на білому конякі?

А в одних трусах можна))) Тільки шоб у красивих і бажано чистих.
    все як треба: корічнева пляма позаду, та жовта попереду!

Щоправда, в кафе Вас не пустять
    мені туди й не треба! :)
    Новачок

Ребята, не ссорьтесь ^__^
    Кольцо уже у неё на пальце.

p.s.
    Если что... я сам не люблю кафе, стараюсь не носить костюмов. Не люблю авто и не сдаю на права, хоть у меня в семье машина с конца 90х. Гоняю на велике, правда недавно его пришлось продать, но нет сомнений, что это ненадолго. Пешком я рассекаю в американских военных берцах Matterhorn песочного цвета и ярко-фиолетовых джинсах Zara, ахахаха!..
    Но это я и мой мир! Но ведь есть ещё она — у неё свой. А ещё есть мир окружающий: со своими традициями, устоями и, простите, правилами.
    Как взрослые люди (мне 28 :Р) мы стараемся балансировать между этими тремя мирами и считаем это искусством жизни, эдаким повседневным стихийным творчеством. Творим, наслаждаемся и радуем.
Закрытая тема
Страница 2 из 3