До уваги абітурієнтів 2021!

запрошуємо на навчання до
Національної академії Державної прикордонної служби України
імені Богдана Хмельницького

Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького – єдиний в Україні вищий навчальний заклад, який здійснює підготовку офіцерів для Державної прикордонної служби України.
Термін навчання 4 роки. Набір на навчання здійснюється з числа цивільної молоді (як хлопців так і дівчат) віком від 17 до 30 років, які пройшли конкурсний відбір за результатами зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти та творчий конкурс з фізичної підготовки, професійно-психологічне обстеження та медичний огляд.
Навчальний заклад надає можливість громадянам України здобувати вищу освіту за такими спеціальностями:
ФІЛОЛОГІЯ (освітньо-професійна програма “Германські мови” в тому числі переклад, перша мова – англійська),
ПСИХОЛОГІЯ,
ПРАВООХОРОННА ДІЯЛЬНІСТЬ,
ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ ТА РАДІОТЕХНІКА,
БЕЗПЕКА ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ (Безпека державного кордону, організація діяльності кінологічних підрозділів державної прикордонної служби України, організація інженерних підрозділів державної прикордонної служби України).
Заклад має гарну матеріально-технічну базу: є два спорткомплекси, два спортивних майданчики, комбінат побутового обслуговування, на території є чотири їдальні. Забезпечено трьохразове харчування курсантів. Крім того, є велике польове стрільбище, великий бойовий навчальний центр. Також, є імітований пункт пропуску, автодром, а також розплідник службових собак.
Навчання курсантів, їх харчування, проживання, обмундирування, медичне обслуговування здійснюється повністю за рахунок державного бюджету.
Після успішного завершення навчання всім випускникам присвоюється первинне офіцерське звання ЛЕЙТЕНАНТ та забезпечується розподіл на посади офіцерського складу в Державній прикордонній службі України.
! Враховуючи особливості вступу до вищих військових навчальних закладів, інформуємо що збір документів для формування навчальних справ розпочато з 01.01.2021 року. Усім кандидатам необхідно до 01.06.2021 зібрати комплект документів для формування навчальної справи та пройти первинний медичний огляд (з 1 березня до 1 червня) у одному зі шпиталів ДПСУ (Харків, Київ).
Для довідок, або з метою подачі заяв просимо звертатися за адресою:
м. Харків, провулок Інженерний 7 (ст. метро «Наукова»)
☎️Телефони для довідок:
(057) 702-14-37, (073) 427-33-50, (097) 946-59-96, (050) 661-28-61


ℹ️ Перший крок, який варто зробити тим, хто бажає вступити до Національної академії Держприкордонслужби України — звернутись до відділу комплектування.
Більше інформації щодо вступу в НАДПСУ можна знайти на сайті навчального закладу https://nadpsu.edu.ua/