Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 7 из 7.
    TNR
    Новачок

Якісний ремонт аудіо-відео техніки кінця 90-их

Доброго всім дня!

Підкажіть, будь ласка, контакти гарного майстра по ремонту та обслуговуванню аудіо-відео техніки. Необхідно відремонтувати компонентний музичний центр Akai, 1998 року випуска, а саме блок касетної деки (щось трапилось з механікою - тріщання при ввімкненні, дека не відчиняється сервоприводом та не реагує на натискання керуючих кнопок). Таке враження, що десь якась шестерня заїла або вал заклинило. Все інше: тюнер, підсилювач, сд-ченджер роблять нормально. І ще потрібно почистити від пилу та нагару головку відеомагнітофона Sony, виробництва 1997 року. Він працює нормально, але під час відтворення/паузи/пришвидшеного перегляду спостерігаються шуми (регулювання трекінгу ситуацію не міняють).

Буду вдячний за любу інформацію!

TNR
    Новачок

Re: Якісний ремонт аудіо-відео техніки кінця 90-их

Шановні Форумчани!
    Невже в Полтаві ніхто не займається ремонтом касетної аудіотехніки?
    Думав, що питання тривіальне, а виявляється проблема: перешерстив купу оголошень - в основному ремонт телевізорів та побутової техніки, пропозицій щодо ремонту аудіо-відео немає :((
    Як варіант, можливо, якогось гарного спеца не з Полтави порекомендувать можете?
    23q
    23-й участник

а запчасти где брать? пасики? нигде, вот тебе и ответ.
    Пророк

Ответ Сообщение от TNR Посмотреть сообщение
    ніхто не займається ремонтом касетної аудіотехніки?
    Это ж практически антиквариат. Согласны ли вы платить адекватные суммы за восстановление антикварной зарубежной техники, на которую ни схем ни деталей не сыскать?
    TNR
    Новачок

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    а запчасти где брать? пасики? нигде, вот тебе и ответ.
    Я б сказав, що проблема запасних частин стоїть, але не так гостро, оскільки, поки що ще є донори з яких ці частини можна взяти. Для прикладу, порившись на OLX, я побачив купу оголошень з продажу стареньких напівробочих музичних центрів. Інше питання, що потрібно вміти правильно визначити в чому поломка, яка запчастина потрібна та як її правильно замінити, не зламавши нічого іншого. От і виходить, що впирається все в наявність людини-спеціаліста. Думаю, причина в тому, що попит на такі послуги зараз низький, а мороки з ремонтом багато, от і перекваліфікувались всі на сучасну техніку, де ремонт зводиться до модульної заміни блоків - часу та сил витрачаєш менше, а гроші такі ж.. :(
    Але мене, все-таки, не покидає надія знайти людину-ентузіаста з відновлення/ремонту аудіо-відео-техніки 90-их років. :)
    23q
    23-й участник

поки що ще є донори з яких ці частини можна взяти
    например тросики не найдешь.

От і виходить, що впирається все в наявність людини-спеціаліста.
    людина есть! определим неисправные детали, но запчасти сам будешь искать!
    TNR
    Новачок

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Это ж практически антиквариат. Согласны ли вы платить адекватные суммы за восстановление антикварной зарубежной техники, на которую ни схем ни деталей не сыскать?
    Ну, за деталі я написав в попередньому пості, щодо схем, то вони також є.... принаймні, на свою техніку я знайшов, де їх можна замовити. Питання в тому, що користь від них буде тільки в руках спеціаліста.
    Щодо вартості робіт і кінцевого бюджета на ремонт - це вірно сказано. Згоден, що може виникнути ситуація, коли буде настільки дорого, що жаба не дасть ностальгії ходу. Але в будь-якому випадку, питання адекватності суми потрібно вирішувати безпосередньо з майстром, щоб і йому був сенс возиться, і щоб замовнику радість від відремонтованої старенької "іграшки" перебила смуток матеріальних затрат. :)

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    людина есть! определим неисправные детали, но запчасти сам будешь искать!
    буду вдячний за контакти в ЛС
+ Ответить в теме