Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей34Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4
Показано с 11 по 20 из 37.
    Пророк

Re: Куплю планшет б\у

Дитина іде в 7 клас. Планшети були у кожного в 6 класі. На початку року не видали багатьох підручників і на класних зборах вчителька дала адресу сайту, з якого качати ел. підручники. Не заставляють мати, бо як таке заставляти? Але у кожного є. Закачані підручники. Дійсно легко носити 1 планшет , а не 6 книжок + форму та ін. Мені особисто зручніше користуватись паперовим підручником, але знову ж таки - підручників деяких не було, і от ми годину ідемо до школи пішки і в школі кабінетна система, тобто весь час з книгами за плечима - вага рюкзака реально відчувається. Одну на двох книжку умовляла носити, але посадили з "девчонкою!" тому яке там ділитись книжкою - кордон крейдою намальовано посередині. Звичайно ж всі туплять в ігри, коли видається можливість. На перервах п'ятачок біля кабінету інформатики обліплений дітьми- іде роздача wi-fi. Однозначно, я б хотіла щоб він на перерві бігав по зеленій лужайці біля школи, а не втуплювався в екран... Звичайно, хороший планшет піднімає статус Це якраз вік саме для цього. Я можу на роботу прийти із склеєним скотчем телефоном, і не впаду в очах колег. Розумію, хоч дитина такого і не каже, що у підлітків свої закони виживання.

Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Планшети були у кожного в 6 класі.
    Несмотря на это, т.е. как бы всеобщего охвата, были ли случаи краж?
    Пророк

звісно планшет хороша штука, але якщо є потреба читати підручники в електронному форматі, то краще купити електронну книгу. вийде дешевше і будете впевенені що дитина саме читає підручники, а не грається в цяцьки на уроці. або брати самий дешевий планшет, щоб його крім як на книги ні на що не вистачало
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Несмотря на это, т.е. как бы всеобщего охвата, были ли случаи краж?
    Не пригадаю в нашому класі. Але це може бути тільки збіг обставин, а не тому що всі чесні. А ще в школі зовсім не випускають дітей за межі приміщення. на перерві ніяк вийти надвір. Це з метою безпеки таке. І якщо захворів, то не відпустять додому. Тільки приходити забирати за руку, хоч і з 11 класу. Це я до того, що крадій далеко не втече
    Пророк

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    або брати самий дешевий планшет, щоб його крім як на книги ні на що не вистачало
    А статус?
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    А статус?
    для статусу треба брати яблуко все інше дішові понти

до речі якщо планшет то пропоную брати impression це наш український
    Пророк

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    краще купити електронну книгу. вийде дешевше і будете впевенені що дитина саме читає підручники, а не грається в цяцьки на уроці.
    Не дешевше. Глянула перше ж посилання - 2500 грн, планшети є і по 1000 нові. А по-друге воно-то з позиції батьків да, хочеться щоб вчився і не зирив, а з позиції дитини уявляю, прийде в клас, всі грають одне з одним, на цьому спілкування будується, а він з закачаним підручником математики сидить грусний. І всі кажуть: фуууу, шо за нафіг, в тебе вообще тут ні одной ігри? отстооой. В підлітковому віці краще не підставлять отак свого, бо тоді згадає нам через 20 років, скаже - а помните, як ви мені підсунули ел книжку, замість планшета? не помните? а я всеееее помню, це змінило мою жизнь!
    المزيد من النفط

. На початку року не видали багатьох підручників і на класних зборах вчителька дала адресу сайту, з якого качати ел. підручники.
    Мій теж буде ідти до сьомого класу. У минулому році затримка із отриманням школою підручників була. Але таки всім видали. На цей навчальний рік вчителька попередила, що у держави грошей нема, тому купуватимемо підручники своїм коштом. А ще попередила, що міносвіти заборонило викладати на сайт підручники для скачування.
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Не дешевше. Глянула перше ж посилання - 2500 грн, планшети є і по 1000 нові. А по-друге воно-то з позиції батьків да, хочеться щоб вчився і не зирив, а з позиції дитини уявляю, прийде в клас, всі грають одне з одним, на цьому спілкування будується, а він з закачаним підручником математики сидить грусний. І всі кажуть: фуууу, шо за нафіг, в тебе вообще тут ні одной ігри? отстооой. В підлітковому віці краще не підставлять отак свого, бо тоді згадає нам через 20 років, скаже - а помните, як ви мені підсунули ел книжку, замість планшета? не помните? а я всеееее помню, це змінило мою жизнь!
    нє та понятно. ви праві з певного боку. то може воно так і є. я ж не наполягаю на е-книзі. купіть планшет тіко подешевше та попроще.

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Мій теж буде ідти до сьомого класу. У минулому році затримка із отриманням школою підручників була. Але таки всім видали. На цей навчальний рік вчителька попередила, що у держави грошей нема, тому купуватимемо підручники своїм коштом. А ще попередила, що міносвіти заборонило викладати на сайт підручники для скачування.
    корочє кожна школа круте як хоче, що лишній раз доказує безлад в області освіти у нашій державі. вибачте за вираз але воно як у поговорці. хто як хоче так і дроче
    المزيد من النفط

купіть планшет тіко подешевше та попроще.
    Так той, що "подешевше та попроще" пошвидше і накриється. До того ж буде менш функціональним.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4