Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 11.
    Пророк

Друк візитівок

Є потреба замовити друк візитівок.
    Раніше замовляв друк на вул.Тєвєлєва. Але зараз там немає тієї контори.
    Орієнтовна кількість 200-1000 штук. Одна сторона.

Підкажіть варіанти, бо не орієнтуюсь у темі.

штатний скептик

Re: Друк візитівок

vladd, визитка.ком - друкувала там не один раз, сміливо можу рекомендувати. Сотня коштує 45грн. а за тисячу беруть двісті. Висилають вчасно, Новою Поштою, претензій до якості не було (хіба що офсетним способом надруковані візитівки відрізнялись трошки за кольором)
    Здібна учениця

а якщо Полтава, то "Копір-сервіс", Гоголя, 18а
    Пророк

Дякую!

Написав запит на "візитка ком".
    У мене є одна картка, але треба зробити макет (бо у електронному вигляді не маю такого).

А яка вартість друку у Полтаві на Гоголя?
    Здібна учениця

Точно не скажу, номери: 095 731 76 01, 096 003 83 34, 565-562.
    Пророк

Ответ Сообщение от Любаша Посмотреть сообщение
    vladd, визитка.ком - друкувала там не один раз, сміливо можу рекомендувати. Сотня коштує 45грн. а за тисячу беруть двісті. Висилають вчасно, Новою Поштою, претензій до якості не було (хіба що офсетним способом надруковані візитівки відрізнялись трошки за кольором)
    Замовив неспішно макет (приблизно 40-49 гривень) плюс друк офсет. Кількість - тисяча штук. Плюс доставка "Нова Пошта".
    Разом вийшло десь 270-280 гривень. Часу на погодження макету пішло пару вечорів. Плюс друк. На кінець тижня посилка була у Полтаві.
    Рекомендую! Якість і терміни мене влаштували.

P.S.
    Дуже дивно, що полтавські "бізнесмени від друку" втрачають ринок, "влупивши" захмарні ціни на свою "творчість" (адже 1000 гривень і 280 - це таки суттєва різниця).
    Пивовар

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Дуже дивно, що полтавські "бізнесмени від друку" втрачають ринок, "влупивши" захмарні ціни на свою "творчість" (адже 1000 гривень і 280 - це таки суттєва різниця).
    Не все могут понять (или не хотят), что за последние 5-10 лет рынок услуг-работ и торговля изменились капитально.
    Новачок

Я наприклад,для свого бiзнеса,спробувала один сайт де менi надрукували купу вiзитiвок...ОСЬ http://kartapremium.ru/
    штатний скептик

Nesterenko, вы страной не ошиблись?
    Новачок

[QUOTE=Nesterenko;468709]Я наприклад,для свого бiзнеса,спробувала один сайт де менi надрукували купу вiзитiвок...ОСЬ kartapremium.ru/

І не соромна Вам піарити тут окупанта? Зрозуміло. що з РФ візитки не замовляють
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя