Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей91Благодарности

Результаты опроса: Система в холодильнике

Голосовавшие
24. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • В моём холодильнике система NoFrost - рекомендую

16 66.67%
  • В моём холодильнике система NoFrost - НЕ рекомендую

1 4.17%
  • В моём холодильнике капельная система - рекомендую

8 33.33%
  • В моём холодильнике капельная система - НЕ рекомендую

0 0%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 16
Показано с 21 по 30 из 156.
    Пророк

Re: Где и какой холодильник лучше покупать? Посоветуйте!

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Щодо Снайге - компресори у них зараз не власного виробництва.
    Разве это сказывается на качестве? Практически у всех знакомых стоят длительное время, жалоб не слышал. Конечно перед покупкой я буду мониторить отзывы в интернете, но на данные время негатива я не слышал.

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Гость, це я за те, що зараз із європейських виробників лише Gorenie і Атлант мають повний цикл виробництва.
    Постійний відвідувач

Рекомендую якийсь з Samsung , що починаються на RB-31 (далі йдуть літери, які визначають колір, дисплей, ручки) - вони з лінійним компресором і гарантією на нього 10 років; 185см; найтихіші; гарантія 1+2 безкоштовного сервісу (що у самсунга дорівнює 3 роки гарантії). Щодо обвітрювання, то всі виробники рекомендують зберігати продукти в пакетах. І у самсунга холодильники відмінно адаптовані до наших електромереж з їх скачками напруги. Сервіс адекватний і швидкий, хоча це зараз практично у всіх виробників - вони самі прицмють заявки через кол-центри, перерозподіляють замовлення на сервісні центри, контролюють виконання.
    Плюс те, що не попадає під гарантію (бита поличка чи ящик), коштують до 100 грн.

Щодо компресорів - то це явище інтернаціональне - коли їх не вистачає, то ставлять інших виробників і не соромляться. Коли їх в сезон не вистачає, то купляють у прямих конкурентів і ставлять. Атланти бували з Danfos, а на Індезітах - Атлант.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

До речі, щодо запаху нового холодильника - тільки з Атлантів я його не чув. Усі інші - Бош, ЛиЖі, Гнусмас, Індезіт, Арістон і т.д. штинять жах.
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    До речі, щодо запаху нового холодильника - тільки з Атлантів я його не чув. Усі інші - Бош, ЛиЖі, Гнусмас, Індезіт, Арістон і т.д. штинять жах.
    Всі європейські холодильники теж з нормальною пластмасою - бош, зануссі, гореньє, лібхер і навіть снайге. От у норда запах ацетону буває, ні з чим не попутаєш. А самунг і ЛГ, хоч зроблені в китаї, хоч вольші чи росії - мають запах пластмаси, тут не поспориш.
    Новачок

Только в Фокстрот
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Кто-то, я ж вам кажу, відкрив Бош - мало не задавився. Від цієї марки я такого не очікував. Хоч і прибирається цей запах миттям слабким розчином оцту, але все одно не зовсім приємно.

Ответ Сообщение от Pashunya Посмотреть сообщение
    Только в Фокстрот
    чому саме? Батьки свій брали в інет-магазині (Фотос.ua), в результаті заощадили 600 грн. (при тому що доставка великогабаритних вантажів Новою поштою не дуже дешева).
    Banned

Sky, на будущее знай:
    новый холодильник должен поработать вхолостую 7-8 часов, запах уходит сам собой- т.е. установил с вечера, подключил, а утром загружаешь пиСчу..
    Кстати, так положено делать. Ну, помыть-это самом собой
    да, со старым, который какое то время был отключерн, нужно поступать так же.
    полосатік

Pashunya, буваю у Фокстрот, Ельдорадо, Технополіс і тд лише для екскурсії, щоб пощупати і побачити наживо майбутню покупку.

Всім вдячна за рекомендації!!!

Подобаються Лібхер за гібридність (верх - капельний, низ - no frost) і европейське походження, звернула увагу на Снайге і Горенія, з европейців лідер звичайно Бош, але явно не по карману. З китайців гарненькі ЛиЖі і Самсунг і відносно не дорогі, а от про Атлант сформувалось не найкраще враження з начитаних відгуків в інтернеті. Піду ще все пощупаю в магазинах.
    І, до речі, можна було б почекати з покупкою до новорічних акцій. Хоча, мабуть, дива очікувати не варто, підозрюю, що просто накрутять ціни і зроблять знижку.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Tigrina, Атланти в Полтаві тільки в Ельдорадо, Техномаркеті (ТЦ Київ) і в МКС. В інших магазинах можеш не шукати. А от чому погані відгуки - хз. У сусідів три роки працює, у нас - рік. Свій розморожували всього один раз, ібо не намерзає не дивлячись на те, що немає ноуфрост. Тихо і надійно.
    Ответ Сообщение от Tigrina Посмотреть сообщение
    (верх - капельний, низ - no frost)
    дивись, для прикладу - якщо м'ясо (овочі, ягоди) покласти на тиждень - то все одно яка морозилка. Але якщо на місяць і довше - ноуфрост їх засушить.
    SemenSemenych, Ви прямо капітанша очєвідность.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 16