Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 14.
    Постійний відвідувач

Где купить горный велик?

Привет!
    Уже второй год собираюсь купить себе велосипед, но никак не соберусь:(. Иногда потому что денег нету, а когда есть деньги то нет времени на нем кататься. Но сейчас я уже точно решил что на лето 100 пудофф куплю.
    Ездить буду как по дороге, так и по бездорожной местности, поэтому нужен горный велосипед. Хочеться чтобы он был с передними и задними амортизаторами, а так же, с дисковыми тормозами. Вот один знакомый чувак купил в позапрошлом году такой велик, как я написал выше всего лишь за 900 с чем то грн. На моих глазах он ехал с очень неровной горы на офигенной скорости, я думал что вел на части развалится, но он остался полностью целый, ну и еще там много всяких трюков было, которые вел не повредили. Но когда я пошел на то место, где он купил велисопеды(спустя 1 год), то там уже вместо великов продавали скутеры(((. Еще лет 5 назад мой друг в харькове купил за 700 грн почти такой же вел, тока с обычными тормозами, и он ОЧЕНЬ ПРОЧНЫЙ(лично проверял!!!).
    Вобщем, щас зима, а соответственно, велосипеды намного дешевле.
    Подскажите пожалуйста, где в полтаве можно купить велосипед с передними и задними амортизаторами, и дисковыми тормозами е дороже чем 1500 грн?

Большое спасибо!

Нервова, курррва

Re: Где купить горный велик?

Ответ Сообщение от MrMisha Посмотреть сообщение
    Подскажите пожалуйста, где в полтаве можно купить велосипед с передними и задними амортизаторами, и дисковыми тормозами е дороже чем 1500 грн?
    Не купите ви хороший за такі гроші.
    Постійний відвідувач

даже зимой, когда они дешевле?
    А за сколько можно?
    Нервова, курррва

А на скільки вони дешевше? Вони ж не портяться!)))
    Знайомі купували своїм дітям (16 років), то говорили, шо більш-менш від трьох тисяч! Купували в магазині (хз як називається) на розі вулиць Чапаєва і Сінна. Зайдіть подивіться. Там здається і під замовлення можна. Мої замовляли.
    Тут є велосипедисти, може відпишуться вам шось конкретніше.
    MisanThrope

Шановний, за 1500 гривень гарний вел ви не придбаєте (мо ще кватриру хочете зняти за 400 грвн )
    Тут питання таке - нащо вам вел? для ваших цілей не дуже й треба дискові гальма та задній амортизатор - бо такий буде коштувати від 6500 грвн, можна взяти з меншими понтами за 3000, гарний вел, що буде вам слугувати вірою та правдою тривалий час. Придбати можна в Велозоні ( на проти СІЗО та військомату), на перехресті Чапаєва та Сінної з Енгельса - "Велоцентр" (У Славіка), перехрестя Чапаєва та Рози Люксембург.
    модератор

3-5 штук это если нормальный
    Нервова, курррва

Prymara, Mihey, напишіть фірми якісь чуваку чи шо? Шоб людина орієнтувалася. Чи наведіть фото-приклад.
    модератор

http://bikeshop.com.ua/index.php?manufacturers_id=39 для общего развития
    MisanThrope

Я особисто катаю на Bergamont Rephlex 2007, за весь час накатав 4000 км, і лиш дрібні заміни, вел гарний та надійний, а тобі б, MrMisha, радив Bergamont Dark Dust, є у знайомих, гарний вел за прийнятну ціну
    Пророк

MrMisha, в вашого друга мабуть сумнозвісний winner? По опису дуже схоже на нього. Не багато фірм за такі гроші продають з задніми амортизаторами.
    6500 - це мала ціна для дискових гальм і заднього амортизатора, хоча.... якшо мова саме про гальма і амортизатор (без вилки, керма, колес, педалей і т.д.), то може якраз і вистачить.
    За 1500 не можливо купити гарного веліка, навіть умовно гарного.
    Думаю, за 2500 можна спробувати пошукати самий-самий простенький але нормальний(без дискових гальм, без амортизатора заднього, але надійний) велік б/у - в того ж таки Славіка, про якого згадували вже тут.
    За таку ціну в Славіка можуть трапитися б/у веліки: Giant, Merida, Bergamont.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя