Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 5
Показано с 11 по 20 из 45.
    Новачок

Re: Где в Полтаве купить закваску для йогурта?

Добрый день. Хочу Вам сообщить, что уже как год закваски для йогуртов, из серии бактериальных препаратов Vivo продаются в нашем городе по адресу Фрунзе 2, оф 312 ((066) 926-75-16 (напротив Дельфина). Закваски привозят под заказ, количество не ограниченое (минимум 1 шт). Есть все разновидности. Обращайтесь. Также имеются самые дешевые йогуртницы в Полтаве Moulinex DJC 141-410 грн и ЙОГУРТНИЦА MOULINEX YG230 - 520 грн. Заказы также принимают через сайт elbox.com.ua. Цена всех заквасок - 10 грн. (кроме симбилактов -11грн)
    Если возникнут вопросы по приготовлению и использованию йогуртов Вам дадут консультацию.

Новачок

Активиа без добавок (2 уп.) + 1 л молока гармония кипяченного. В йогуртницу на 12 часов (у меня ариетте). Потом на 1 час в холодильник. В готовій добавляем сливі перетертые с сахаром (варианты малина, абрикосы, смородина - все что есть под рукой).
    Новачок

Готую йогурт виключно дома, майже не купуємо магазинного, готую так http://rivok.net/?p=297
    Закваску можна купити, мені привезли з Києва

2.0

Офтоп:
    що в ньому нема всього того, що добавляють в більшість молочних продуктів на сучасних підприємствах
    я сільно-сільно ізвіняюсь, а де ви берете молоко для йогурта? в магазині - так там те саме, з підприємтва. з рук - там там може буть мастіт, антибіотики, пральний порошок, в ліпшому випадку - розбавлене водою. ми тотально ні від чого не застраховані. хіба, якщо самі не тримаєте корову і повністю контролюєте процес.
    єдиний аргумент
    Я дійсно люблю домашній йогурт, люблю за смак
    на цьому можна зупинитися.
    якшошо - я не брюжжу. просто складається враження, що дехто закуповується десь, в потайних місцях, де все якісне і хороше. а переважна частина населення - гімноїди, бо вживають заводські сири, йогурти, хліб, а там же - все шо хочеш))) якшо ви знаєте конктретну таємницю - поділіться будь-ласка. а як ні - то не вводьте в оману щодо супер-пупер відмінності домашнього йогурту.
    Новачок

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Офтоп:

я сільно-сільно ізвіняюсь, а де ви берете молоко для йогурта? в магазині - так там те саме, з підприємтва. з рук - там там може буть мастіт, антибіотики, пральний порошок, в ліпшому випадку - розбавлене водою. ми тотально ні від чого не застраховані. хіба, якщо самі не тримаєте корову і повністю контролюєте процес.
    єдиний аргумент

на цьому можна зупинитися.
    якшошо - я не брюжжу. просто складається враження, що дехто закуповується десь, в потайних місцях, де все якісне і хороше. а переважна частина населення - гімноїди, бо вживають заводські сири, йогурти, хліб, а там же - все шо хочеш))) якшо ви знаєте конктретну таємницю - поділіться будь-ласка. а як ні - то не вводьте в оману щодо супер-пупер відмінності домашнього йогурту.
    Я молоко купую в двох перевірених людей, однозначно там нема ні порошку ні антибіотиків, це на 100%, я просто живу не в центрі міста, а в пригороді, тут ближче до виробників
    Відносно смаку - справжній, живий йогурт має термін придатності 5 днів, ну тиждень від сили, а йогурти виготовлені на підприємствах можуть і декілька місяців мати термін придатності, тому що там консерванти, та і сировина невідомо звідки береться. Доречі, про відмінності, домашній йогурт може навіть в чомусь поступатись деяким заводським, тому що там можуть навіть підсилювач смаку добавити По моєму, ви "брюжжите", ну не можна порівнювати, наприклад, державний сир та домашній, це, як говорять в Одесі, дві різні речі.
    Філософф

Як в тему, сьодні була в Велмарті, і побачила там закваски, сухі в коробочках, написано що на 5 літрів розраховані, і розроблені якимост інститутом технологій ї чогосьтаміще . Стоять от 30грн. І рецепти для різних йогуртниць, і для термосу написані.
    Серега...

А я в "Паровозе" на 2 эт. видел.........но не купил........(((
    Новачок

В Сильпо есть закваски Виво по 4 шт в корбочке, цена примерно 28 грн за упаковку 4 шт
    модератор

Еще закваски продают в аптеке на первом этаже ТЦ"Киев".
    Філософф

Отчот))) Я в паравозі купила, робила в термосі, нормально, смак приємний, свіжий. Добавляла заморожену клубнику - і на блендер - взагалі смакота))) Оце зараз зробила 4 раз та старій заквасці, спробую як вийшло, бо написано що тіки 3 рази можна.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 5