Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей237Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 17
Показано с 21 по 30 из 163.
    Новачок

Re: Весільні фото

Да)))))) Яка ідея люди ви що не бачили весільні фото це ж те що називається "попсою" такі фото всі бахають на весіллях. Да змінилось в мене враження про цей форум я думав тут леди виставляють фото творчі, а виходить сама попса.

part of me

Platon, цікаво, чому замість того, щоб викладати свої творчі фото, ви займаєтесь тим, що критикуєте фото в одній темі?
    Новачок

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Platon, цікаво, чому замість того, щоб викладати свої творчі фото, ви займаєтесь тим, що критикуєте фото в одній темі?
    Ви мабуть не бачите хто цю тиему створив. І чиї фото перші. Тож не буду навіть з вами сперечатись.
    part of me

Platon, так, хто створив забув — вже подивився. Але ж чому відразу така реакція? Я так розумію ви перший тут на форумі, хто на стільки професійно займається весільним фото, відразу десятки таких як ви (і особливо в Полтаві) так швидко не зберуться.
    Новачок

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Platon, так, хто створив забув — вже подивився. Але ж чому відразу така реакція? Я так розумію ви перший тут на форумі, хто на стільки професійно займається весільним фото, відразу десятки таких як ви (і особливо в Полтаві) так швидко не зберуться.
    Якщо чесно то я не професійно займаюсь, але коли випадає негода то хочу щоб це було схоже на щось творче, до речі скоро поповню свіжими фото просто ще лежать в сирому вигляді, тільки на цій неділі відзняв.
    Пророк

Згадала фотки з Полтавського веловесілля. Знято, здається, без особливих фантазій, але сама ідея порадувала
    Взято от тут(надіюсь я ніякої приватності і авторських прав не порушую):
    http://extremeyouth.pl.ua/forum/view...asc&highlight=
    Миниатюры Миниатюры _1_474.jpg   _2_563.jpg   _6_208.jpg   _11_196.jpg  
    Новачок

черешня, Круто. В нас рідко хто рветься на креатив, хоча так хочеться познімати інколи в якомусь надзвичайному місті.

черешня, Млин так це ж Полтава!!!!! Круто!!!!!!!!!
    Пророк

Ответ Сообщение от Platon Посмотреть сообщение
    [
    черешня, Млин так це ж Полтава!!!!!
    Та отож
    Кажуть, гості всі були на вєліках, ніяких машин.
    Взагалі, думаю, що поперек фантазій молодих зазвичай стоять батьки.
    Коли моя знайома виходила заміж, то планувала проїхатись Полтавою верхи на тролейбусі в образі Йоко Оно, а наречений щоб поряд як Джон Ленон сидів. І щоб тролейбус був в ромашках, і щоб ззаді консервні банки прив"язати і ті торохтіли. І що ж? Здається мама сказала "Ілі я, ілі тролейбус в ромашках!". Довелось обмежитись прив"язуванням жестянок до мерсів
    Новачок

Оце вже згоден на сто відсотків. Коли сам одружувався то довго прийшлось розповідати потім родичам чому це я в сережка і бороду не збрив. А от про жестянки якось не подумав, кльова тема.
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Та отож
    Кажуть, гості всі були на вєліках, ніяких машин.
    а родители, бабушки-дедушки тоже на лисапедах рулили?
+ Ответить в теме
Страница 3 из 17