Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1171Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 36 из 36
Показано с 351 по 358 из 358.
    المزيد من النفط

Re: Путешествия

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Karen, ні. Школярки, старші класи, у деяких хустина на голові.
    вчителька спочатку сичала на них, потім стала бити найактивнішу сумкою, але загалом усі сміялися.
    вони дуже милі. приблизно як на фото з Карнака. Для мене це була подія дня, геть неочікувана.

Жінка теж може здйснити таку подорож, єслішо)
    Там таке жахливе сонце ! Не хочу псувати шкіру. Якщо туди і занесе, то без паранджі на вулицю не вийду.

Пророк

там зараз воно не пекуче. на півдні +25, на півночі +21.
    цікаво, бачив там новенькі Ланоси з емблемою Шевроле. Я знав, що наш ЗАЗ виготовляє машинокомплекти для Єгипту, але не думав, що так багато.

взагалі єгипетський ринок здатен спожити все, треба тільки ворушитись. там тисячами потрібні автобуси. наш вже мертвий ЛАЗ цього року підписав контракт, по-моєму, на 350 машин до Єгипту, але вже після того, як завод розвалили і продали на брухт. Потім єгиптяни дізналися правду, здивувались і той контракт розірвали.

на сайті єгипетської залізниці запрошення до тендеру на постачання 6 пасажирських потягів. чому б Крюківському заводу не спробувати?
    фотограф

зробив це фото у Вільнюсі у одному із кафе
    Новачок

А я вот свои фотки решила систематизировать в слайд-шоу по городам. Посмотрите, что получилось: https://www.youtube.com/channel/UCZZ...qRZ4so6U4g-lOQ
    Пророк

atapor, не полінувались і музику підібрати. Good for you!
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    зараз на Мальті, а ні 4 зірковий готель і ні країна не виправдили очікувань, позитивні моменти - дуже чисте море, неперевершина погода, усі розмовляють англійською, дуже невеликі відстані між містами
    Ну от і я побував. Я скажу, що Мальта не для пляжного відпочинку, хоча море там дуже чисте, тепле і красиве - за хим краще їхати до Єгипту. а от в усьому іншому Мальта навіть перевершила мої очікування. Одна здивовижніших країн, де я був, в комплексі - якщо брати історію, мову, архітектуру і т.д.
    я її побачив такою:

Пророк

Останнє фото - церква в місті Моста. В 1942 році її дах під час служби пробила 500 кг бомба, але не вибухнула. На службі було близько 500 людей. Зарац ця бомба виставлена там же, кожен може її побачити. Диво, як воно є.
    Пророк

Там кращій дайвінг у Європі
    Ціни відносно доходів місцевих людей дуже високі, з водою взагалі біда

А пляжі там теж непогані і на головному острові і на прилеглих, на пляжах є рятувальникі, кафе, душ, перевдяганні
    Автобуси між містами ходять дуже часто, до пляжу дістатися взагалі не проблема

По рівню безпеки одна з найбезпечніших країн у ЄС
+ Ответить в теме
Страница 36 из 36

Теги для этой темы