Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1150Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 35 из 35
Показано с 341 по 345 из 345.
 1. #341
  les
  Offline
  Філософф

  Re: Путешествия


  Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
  Ну Капитолийской волчице.
  "В Румынии Капитолийская волчица стала своего рода символом культурного наследия. Копия скульптуры была подарена Италией Румынии еще в 1906 году, по случаю дня рождения румынского короля Карола I и установлена в Бухаресте. Сейчас скульптуры можно найти почти в каждом крупном городе Румынии. В Темишоаре одна из них установлена перед кафедральным собором."

  Який капєЦ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Оце приклад, як не треба ставитися до своєї історії.
  Колись на території сучасної Румунії була Дакія. ЇЇ завоював Рим, який у свою чергу заснував Ромул, який ото смокче вовчицю.
  Завойовані даки, при тому, шо італійців у Дакію мігрувало не дуже багато, сильно романізувалися. Настільки, що перейшли на мову, близьку латині.
  Незважаючи на те, шо нащадки романізованих даків - все середньовіччя вони самі та їх всі оточуючі називали волохами - сильно перемішалися зі словянами, мову зроманізовану залишили, а згодом країну назвали на честь Риму - Romania. А тепер ще й не свій, а римський символ всюди тиражують та асоціюють себе з ним.

  Це я до чого? Не дай Бог нам з вами наслідувати тих втративших себе даків. Тоді через два тисячоліття наші нащадки почнуть тиражувати отого кацапського кунсткамерного двоголового півня, як своє рідне.

 2. #342
  Offline
  Пророк

  Re: Путешествия


  ну як сказати... романська румунська мова об'єктивно існує, а румуни - нащадки і даків, і римлян (романізовані даки), тут нічого не вдієш. взагалі це цікавий народ, який 1000 років, від падіння Рима і до Влада Цепеша, існував без держави, а потім надолужував.

  але я не про це. в Румунії дуже шанують дакську складову історії, дакський цар Децебал - національний герой, пам'ятники, проспекти, все як належить. я би не проводив паралелі з Україна-Росія.

  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  Victorious, яким чином по країні переміщювались? Англійською чи на мигах спілкувались? )
  в'їхав з Угорщини (нічний потяг Будапешт-Бухарест, я їхав до Сібіу). по країні - автобуси + 1 нічний потяг Сігішоара - Орадя (00.07-07.17, щось таке), для економії часу і грошей; на сайті autogari.ro автобусний рух по всій країні, на сайті залізниць можна купити квитки (якщо купляти за 21-30 діб, знижка 25%, за купівлю в інеті - ще -5%); народ шпарить англійською аж бігом. практично всі.

  Румуни не в Шенгені, але впускають з шенгенською візою без питань.

  взагалі-то найзручніший в'їзд - автобус Чернівці-Сучава (3 години. 300 грн) або блаблакар того ж напрямку.

  виходив пішки через Тису, Сигет - Солотвино. найкращий прикрдонний перехыд, без черг. на Закарпатті я вже, вважай, вдома.

  приблизно такий маршрут, + відхилення по селах.

  це було продовження моєї минулорічної Румунії, де я переважно їздив по Молдові, Буковині + Бухарест. тепер можу сказати, що менш-більш бачив країну.

  забув додати, що там на диво малo не все населення говорить англійською. хтось німецькою. мадяри ще й угорською. звичайно, десяток-другий слів бажано знати румунською.
 3. #343
  Offline
  Пророк

  Re: Путешествия


  зараз на Мальті, а ні 4 зірковий готель і ні країна не виправдили очікувань, позитивні моменти - дуже чисте море, неперевершина погода, усі розмовляють англійською, дуже невеликі відстані між містами
 4. #344
  Offline
  Пророк

  Re: Путешествия


  ооо я хочу поїхати...
  а були в мегалітичних храмах? Мнайдра, Джгантія....
 5. #345
  Offline
  Пророк

  Re: Путешествия


  ще ні, тільки вчора прилетіли
  вже встигли ознайомитися з островом, без відвідувань музеїв і тд, тільки пооїхали його вздовж і поперек, завтра на катері поїдем навколо острова і дайвінг/снопклинг
+ Ответить в теме
Страница 35 из 35

Теги для этой темы