Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1166Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 31 из 36
Показано с 301 по 310 из 355.
    Здібна учениця

Re: Путешествия

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    піщані пляжі (де в травні-червні порожньо),
    розумію, що не високий сезон, проте яка водичка? купатися можна? не на матрасі шоб))

Пророк

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    розумію, що не високий сезон, проте яка водичка? купатися можна? не на матрасі шоб))
    ну звичайно. якщо ми купаємся у Дніпрі, то чого не можна в Егейському морі? повітря в середньому +25, вода - не знаю... ну може 21... комфортніше за +35 і вище в серпні-вересні.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    тиждень відпочинку в Іспанії можна купити за 250 євро, в Болгарії – за 140, Греції можна його віддають за символічну ціну в 150-200 євро, торік він обійшовся мені теж недорого – 189 євро на брата (сестру), не рахуючи візи.
    можна поцікавитись, власним ходом добирались чи через якесь тур-агенство?
    шось я не знаходив таких цін на відпочинок у Греції )
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    можна поцікавитись, власним ходом добирались чи через якесь тур-агенство?
    шось я не знаходив таких цін на відпочинок у Греції )
    турфірма TUI, солідна (через агенцію). знайшов на отпуск ком, тур навіть не горів. там таке буває. наприклад:

8 дней на острове Кос в Греции! €398
    тур на двух человек
    Не актуален
    горящий тур | Греция
    Проживание в отеле Citi Live Hotel 3*. Отель расположен в удивительном месте – в центре города, рядом с заливом на берегу моря! Идеально подходит для отдыха, расслабления и исследования городка Кос. Тур на 8 дней. Питание – завтраки. Вылет 12.06. Цена за тур на 2-х!
    це базовий тур, їх треба швидко купляти, вони висять зазвичай по декілька годин.
    маршрут на місці (3 острова) прокладав і організовував сам. коло Крит-Тіра-Родос-Крит і готель на 1 ніч на Родосі обійшовся ще в 200 євро.
    Пророк

Что опять доказывает - прежде чем поехать в Кирилловку или Ялту следует дважды подумать ))
    Пророк

Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    Катаясь на выходных по необьятным просторам нашей родины, в густых дебрях по неизвестным дорогам, о которых не каждый нафигатор знает, на окраине села увидели ожившую сказку.
    http://pauk.org.ua/wp-content/upload...01-680x453.jpg

http://pauk.org.ua/wp-content/uploads/2013/05/oak07.jpg

еще фото
    И у меня такие есть:

Пророк

вітаю!
    нема часу довго писати й вантажити фото. я спробував зібрати їх докупи під музику - щоправда мароканську, а не іранську -
    отже, ІРАН, влітку цього року, під умовною назвою "П'ять столиць Ірану" - Персеполіс, Ісфахан, Шираз, Табріз, Тегеран.
    лише картинки. різні.
    Пророк

Надибав місце, навіть два, в Харківській області, за 100 км від Полтави.
    в селі Пархомівка, в неоготичному (?) палаці, трохи підпорченому совком, розміщується художній музей на 12 залів, з оригіналами Маоевича, Пікассо, Піссаро і ще багато кого. дуже було несподівано.
    Нажмите на изображение для увеличения
Название: IMG_2918-а.jpg
Просмотров: 2
Размер:	248.7 Кб
ID:	38696

а трохи далі, біля Мурафи - маєток Наталівка, побудований у 1913 р. - руський модерн. архітектор Щусєв, скульптор Коненков. сам маєток розфігачили, наскільки я зрозумів, радянські війська у 1943 році. лишилася церква, вежа, господарські будівлі (зараз санаторій) і парк.

Название: IMG_2922-а.jpg
Просмотров: 1
Размер:	282.0 Кб
ID:	38698

Название: IMG_2923-а.jpg
Просмотров: 1
Размер:	250.1 Кб
ID:	38697

що цікаво - в обох місцях багато відвідувачів, туристичні автобуси, люди на машинах, велосипедах і по-всякому.
    взагалі цей куточох Харківщини залишив приємне враження. доглянуті села, привітні люди, українські прапори. колорадами не пахне.
    Пророк

А я вчора побував у Диканці. Теж приємні враження. Природа - супер, саме містечко доволі охайне, народні гуляння, ярмарок - приємно було відпочити від новин та переживань.

Офтоп:

Пророк

Усім привіт
    Я все ж таки трохи відпочив перед виборами від усього цього інформаційного жаху. Поїхав у Південно-Східну Європу, частиною якої географічно, історично та ментально є і Україна і де я почуваюся майже вдома: в Угорщину, Хорватію та, трохи несподівано для себе, Боснію і Герцеговину. Вирішальними факторами стали моя любов до тих країв і сміхотворна ціна авіаквитка на Будапешт: 319 гривень.
    Далі маршрут виглядав так:
    Будапешт – Кестхей (західний край озера Балатон) – навколишні містечка й села (Хевіз, Капошвар, Шюмег) – Загреб – Трогір – Спліт – Дубровник – Мостар і назад.

Перші 5 днів я жив на околиці Кестхея, так, щоб недалеко і до Балатону, і до термального озера Хевіз.
    Ну а далі більше картинок.
    Два озера.

І міста – Кестхей, Квапошвар, Шюмег. Погода була різною. Ну це все видно. Боже, який там спокій…

+ Ответить в теме
Страница 31 из 36

Теги для этой темы