Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1166Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 23 из 36
Показано с 221 по 230 из 355.
    Завсідник

Re: Путешествия

MaxShane, Есть крупные города , в столице(Каир) там где сделана первая фотография 20 миллионов населения, город ужасно грязный и в смоге что и видно на заднем фоне.

Пророк

купився вчора на прогноз погоди - в Києві +4, дощ, в Прилуках +10, дощу нема. дощ там був навіть сильніший ніж у Києві, але місто дуже симпатичне - полкове місто, колись у складі Полтавської губернії (герб Прилук є на будівлі полтавського земства), із добрим десятком церков, від бароко через класицизм до модерна. якби там було сонечко, то виглядало би це як на перших двох фотках, знятих кілька років тому. Звісно, кращі займає Московський патріархат - на додачу до Спасо-Преображенського собора 1705р. він два роки тому прибрав до рук будівлю 1888р. за сто метрів, де містився краєзнавчий музей. Де тепер музей, не знаю, може десь у підвалі, а може й на чорному ринку. Київському патріархату віддали, ясна річ, аварійну споруду. чомусь так у нас зазвичай відбувається за будь-якої влади.
    вчора ж усе залив дощ, який дав можливість переконатись у чуйності прилучан. мая машина втрапила правим переднім колесом у відкритий люк. пригода вкрай неприємна, але знайшовся чоловік, який мене витяг під дощем на буксирі, не взявши за це грошей; знайшовся інший чоловік з сервіса, який приїхав до мене не велосипеді і поміняв заблоковане колесо - за 20 гривень; виявилось, що навіть від неприємностей можна отримувати задоволення.
    Багато охайних будиночків початку 20 сторіччя, в одному з них - культове місце, арт-кафе "За двома зайцями" і книгарня при ньому. В місті справжній культ Яковченка, який грав Сірка в одноіменному фільмі. Обід на двох з чаркою горілки пасажиру обійшовся в 40 гривень. Я там купив купу книжок, у т.ч. "Жінка, в яку закохався Париж" - про Башкірцеву. я її шукав в Полтаві і в Києві...
    Миниатюры Миниатюры chernigiv_oblast.jpg   8.jpg   IMG_1836.jpg   2hares.jpg   IMG_1848.jpg  

Пророк

А ще видають журнал "Прилуцька фортеця" краєзнавчо-культурницького змісту, прекрасно видрукований, в 3-му номері якого серед іншого були роботи місцевого художника непровінційного масштабу Юрія Шевченка.
    мені ж подумалось, що в Прилуках з населеннями 63000 таке місце і такий журнал є, а в Полтаві - нема. хоча творчого потенціалу для цього достатньо і на цьому форумі. але енергія витрачається якось... не завжди продуктивно.
    Миниатюры Миниатюры IMG_1851[1].jpg   1.jpg   2.jpg   3.jpg  
    Частий гість

Victorious, цiкаво пишете. Аж хочеться поїхати в описанi Вами мicта.
    Гуру

даж не знаю - чем-то мне нравится это фото...
    скажите - кому нравится, а кому - нет? why?
    Миниатюры Миниатюры DSC_0111.jpg  
    Філософф

Ответ Сообщение от ejen Посмотреть сообщение
    Хорошая фотография, но мне от нее очень грустно стало. И душно, и клаустрофобия. Хорошее фото, одним словом.
    Проникает!
    Пророк

Мешает тетя в очках прямо за парой, взгляд норовит перейти на нее и обратно на пару, которая главная на снимке. Тут надо либо убрать тетю и тогда снимок станет гармоничным, либо сузить пределы кадра и оставить в нем пару и тетю и чуть вокруг, но тогда это уже будет совсем др. сюжет.
    Гуру

2 RAMM
    насчет тети - да :( не к месту она
    сделал 5-6 кадров, но фр=85 мм в темноте и активном людском траффике.......
    придется ехать переснять и попросить тетю не лезть в кадр : ))))
    Пророк

...
    придется ехать переснять и попросить тетю не лезть в кадр : ))))
    ejen, если в Прагу, то почему и не поехать?
    Надеюсь с городом не ошибся.
    Гуру

да, но если ехать, то недельки на две :)
+ Ответить в теме
Страница 23 из 36

Теги для этой темы