Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1261Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 44
Показано с 61 по 70 из 434.
 1. #61
  Offline
  Пророк

  re: Подорожуємо світом


  Ну а я оце по десяти роках перерви відвідав Кам'янець-Подільський. місто дуже змінилось у кращий бік: старе місто дуже охайне (нове теж), багато будують (в старому місті - не вище чотирьох поверхів в стилі історичної забудови; з'явилось чимало гарних недорогих готелів; обід в ресторані обійшовся в 30 грн. (без напоїів).
  Ну а по картинках:
  ляльковий каменецький замок, найгарніший в Україні, але надзвичайно запопсований - все ж таки вдалося засняти в більш мужньому вигляді (фото 2). І постріляти там з арбалета.
  Миниатюры Миниатюры palace.jpg   IMG_1476.jpg   IMG_1468.jpg   IMG_1469.jpg   ?i????.jpg  


 2. #62
  Offline
  Пророк

  re: Подорожуємо світом


  Так само не обійтись без римо-католицького собору св. Петра і Павла, знаменитого, зокрема, тим, що після захоплення міста турками в 1692 році вони прибудували до нього мінарет, а поляки, після повернення, поставили на його верхівці діву Марію, замість руйнувати. Там трохи готики, трохи бароко...
  Миниатюры Миниатюры IMG_1432.jpg   ??????.jpg   IMG_1523.jpg   IMG_1440.jpg   IMG_1446.jpg  

 3. #63
  Offline
  Пророк

  re: Подорожуємо світом


  Ну і ще потроху:
  Ратуша
  Хрестовоздвиженська церква
  Готична потвора на будинку Киріака
  Дворики, що кольорами не поступляться одеським чи буковинським
  Миниатюры Миниатюры IMG_1450.jpg   IMG_1480.jpg   IMG_1490.jpg   IMG_1423.jpg   IMG_1518.jpg  

 4. #64
  Offline
  Пророк

  re: Подорожуємо світом


  І дві згадки про Полтаву:
  Миниатюры Миниатюры IMG_1527.jpg   IMG_1435.jpg  
 5. #65
  Offline
  Пророк

  re: Подорожуємо світом


  таке враження, що крім мене ніхто нікуди...
  отже, був на Дні незалежності з Махном в Гуляй-Полі:
  Безбашений фест, 35-градусна спека, горілка тепліша за чай, кавуни, секс, наркотики і рок-н-рол, купа позитивних людей, приємні знайомства, запорізяки – літератори, більше схожі на лицарів з Тараса Бульби, сумна поетка вириває аркуші з книжки, складає літачки з перекладів Йосипа Бродського (і то з добрих перекладів!) і запускає їх кудись у темряву; курява на стадіоні до неба, франтмен Zdob Si Zdub радить – вдыхайте эту пыль, она целебная! Але то жесть, діти мої. Поети на літературних читаннях без матюків не можуть скласти пари віршованих речень, а позаяк матюки погано римуються, то й виходить щось неоковирне. Верлібр. Слухачі, йдучи з клубу, теж матюкаються на все Гуляй-Поле, малі діти довкола їм по барабану. Потім в маршрутці традицію продовжують запорізькі любителі мистецтва, п’яні і брудні. Загалом фест лишив більше питань, чи відповідей, головним з яких є:
  Махно forever:
  провокація чи профанація?

  Офіційно це називалось - „літературно-музичний андеграундний фестиваль”. Для містечкового Вудстоку – було загалом класно. Літературна частина, щоправда, була значно слабшою за музичну, але, мабуть, тому, що музична ну дуже вражала. Бо хедлайнери другого дня – Крихітка Цахес, Бумбокс і Zdob Si Zdub – гарантують успіх будь-якому заходу, і всі вони виступили відмінно, молдавани ліпше за всіх.
  Але загалом було забагато бутафорії й несмаку. Хоча б т.зв. бодіарт: літератори (ведучий пишно іменував їх „митцями”) розмальовували на все готових дівчат під сальні коментарі в мікрофон. Ну, цікава робота. Але для Казантипу. До чого тут Махно? Доній (організатор) ніби намагається просувати українські цінності на схід, нехай в невишуканих їх формах. Та в гуляйпільському випадку ті цінності були не дуже помітні. Замість через провокацію викликати інтерес і показати махновський рух в якомусь нестандартному, цікавому, привабливому світлі, організатори фактично репродукували стереотипний образ махновщини з радянських фільмів: нетверезі люди зі зброєю без моральних принципів.
  Миниатюры Миниатюры 1-??????.jpg   2-???????.jpg   3-????????.jpg   4-bodyart.jpg   5-??? ??????.jpg  

 6. #66
  Offline
  Пророк

  re: Подорожуємо світом


  Цю думку поділяє, як з’ясувалось, Спілка анархістів України, чию заяву наведено нижче:
  „23 - 24 серпня 2008 р. у м. Гуляй-Поле відбувається черговий фестиваль “День Незалежності з Махном”, організований депутатом Верховної Ради від президентського блоку НУНС О. Донієм. Назвавши себе таким ім’ям - одним із всесвітньо відомих символів України, фестиваль мав величезну потенцію стати центром генерації реальної незалежності українського народу через відродження практик самоврядування в тієї, махновської формі федерації Вільних Рад. Посісти місце фестивалю практичної самоорганізації, що навчить, нарешті, українців керувати власним життям прямо, а не довіряючись олігархічним партіям, якими-б народницькими гаслами вони не маскувалися.
  Замість цього третій рік відбувається лише профанація образа Махна, опускання поняття махновщини до тривіального молодіжного кітчу. До бездумної тусовки з боді-артом, “махновським волейболом” і нешкідливим шпурлянням томатів у портрети політиків, до рівня розважального й продаваного бренду. Так на Заході держава за допомогою мас-культури включила в загальний сценарій соціального спектаклю спочатку рухи хіпі й панка, потім лівий радикалізм із Че Геварою. Тепер за цією ж технологією в Україні озправляються зі спадщиною Махна. Перед нами зрадництво батьки, історичне й ідейне роззброювання його руху...
  Позиція держави зрозуміла. Незалежність із справжнім Махном - є незалежність народу, що вимагає повної залежності від нього апарату керування. Незалежність із Махном вирядженим - це незалежність держави від волі народу й повна залежність громадян від її свавілля... Але це НЕЗАЛЕЖНІСТЬ БЕЗ МАХНА. Це НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД МАХНА, від дійсно народної незалежності, що є вираженою в ідеях махновського руху, щодо самоврядування, без яких його ім’я стає порожнім та безглуздим, але дуже зручним для приватизації політичними аферистами.
  Запорізька обласна організація САУ
  Політвиконком САУ”

  Якщо якось узагальнити враження від фесту, то мені сподобалось. Але більше я, мабуть, не поїду.
  Чи я забагато хотів?

  PS окрема подяка UKSUS, яка зробила повернення додому вдвічі приємнішим!
  Миниатюры Миниатюры 6-???????????? ?? ?????.jpg   7-??????.jpg   8-??????? ???'???? ?????.jpg   9-????????? ????????????.jpg   10-???????.jpg  

 7. #67
  Offline
  Пророк

  re: Подорожуємо світом


  В 30-ти км от Алушты на восток расположены вдоль побережья три поселка: Солнечногорск( где мы отдыхали), Малореченск, Рыбачье. Приблизительно похожи по размерам, пляжам,ценам.
  Солнечногорск.
  Миниатюры Миниатюры DSC_0014.jpg   DSC_0021.jpg   DSC_0312.jpg   DSC_0210.jpg  
 8. #68
  Offline
  Пророк

  re: Подорожуємо світом


  В Малореченске на вершине горы стоит красивейшая церковь погибшим морякам.
  Миниатюры Миниатюры DSC_0014.jpg   DSC_0027.jpg   DSC_0030.jpg   DSC_0037.jpg   DSC_0040.jpg  

 9. #69
  Offline
  Пророк

  re: Подорожуємо світом


  Вид с церкви на Малореченск и Солнечногорск.
  Миниатюры Миниатюры Untitled_Panorama1.jpg  
 10. #70
  Offline
  Пророк

  re: Подорожуємо світом


  Рыбачье. Ничем бы не отличалось, разве что дикий пляж вконце под скалами(фото 3).
  Миниатюры Миниатюры DSC_0096.jpg   DSC_0015.jpg   DSC_0020.jpg  
+ Ответить в теме
Страница 7 из 44

Теги для этой темы