Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1261Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 44 из 44
Показано с 431 по 434 из 434.
 1. #431
  Offline
  Пророк

  Re: Подорожуємо світом


  Олантайтамбо, де я провів 2 ночі, існувало щедо інків, а інкі побудували там велике місто (його планування і будинки збереглися) і величний культовий центр, який дехто вважає таким, що не поступиться Мачу Пікчу.

  Ось 500-річні будинки  А ось - культова споруда інків:

  Як це будувалось, ніхто по суті не знає.

 2. #432
  Offline
  Пророк

  Re: Подорожуємо світом


  Мачу Пікчу, можливо, не справило аж такого враження, яке хотілося б, через величезну кількість людей і дуже вже впізнавані, хоч і прекрасні, види. Зато які там гори навкруги!  Якщо комусь цікаво, як туди діставались інки - дуже просто: ось дорога.  Ну і ще в одному місті я був - Трухільйо. Там теж дуже гарний колоніальний центр -  Але цікавіше за нього два археологічних об'єкта. Перший - піраміда Місяця культури Моче (І-VIII століття). За об'ємом це найбільша піраміда в світі, більша за єгипетські та мексиканські. Виглядає непрезентабельно, зовні  Але вона складена зі 100 млн. цеглин, зі штампами виробника  і в розрізі (6 рівнів) дуже цікава. особливо якщо трохи знати, для чого це все будувалося.

  Культура занепала через природні катаклізми, але не її місці виникла інши - Чиму, яка набудували своїх пірамід в 20 км від першої. Щоб туди дістатися, мені знадобилося мототаксі. Там і палац є. В руїнах, зрозуміло. Це все з сирої цегли.  Про них можна багато розповідати, вони зараз активно досліджуються. Державу Чиму підкорили інки в 15 ст., після чого імператор Тупак Юпанки оршанізував морську експедицію, яка, імовірно, привела його за 4000 км, на острів Пасхи. Я з цього почав розповідь. Коло замкнулося.
 3. #433
  Offline
  Пророк

  Re: Подорожуємо світом


  І я там зустрів грифа!  спочатку мені здалося, що то кондор, це було б взагалі круто. Кондору присвячена найвідоміша перуанська пісня.  Ось така була коротка подорож по Перу. Країна виявилась набагато цікавішою і привабливішою, ніж мені це здавалося з України. Після цього в принципі можно було вирушати додому, але оскільки у мене вийшов не відпочинок, а експедиція, то я дозволив собі ще фінальний акорд - релаксація, вино, музика - два дні в Аргентині і два в Уругваї. Це було як повернення додому після потойбічного світу.
 4. #434
  Offline
  Пророк

  Re: Подорожуємо світом
  Край самых опасных и красивых дорог Грузии. Тушетия.  Невероятная красота Гор. Грузия, Сванетия.
+ Ответить в теме
Страница 44 из 44

Теги для этой темы