Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1261Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 39 из 44
Показано с 381 по 390 из 434.
    Пророк

re: Подорожуємо світом

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Скоп'є трохи странне місто
    не дивно:
    Город несколько раз разорялся варварами: в 269 году — готами, в V веке — гуннами и, наконец, в 518 году был полностью разрушен землетрясением. ... В 1555 году он второй раз был разрушен землетрясением и опять восстановлен. В 1689 году город был занят австрийским генералом Э.С. Пикколомини, который, однако, был вынужден сжечь его из-за эпидемии холеры. Город горел два дня и был почти полностью уничтожен... В 1904 году ещё одно землетрясение большой силы разрушило город, после чего он долго не мог оправиться. ... 26 июня 1963 года был разрушен землетрясением (6,9 баллов по шкале Рихтера), в результате которого 1070 жителей погибли и более 20 тыс. остались без крова.

Пророк

Злітав зустріти новий рік у Барселоні - враження лише позитивні. Місто надзвичайно красиве і навіть перевершило мої сподівання. До того ж це в перше в життя я ходив 31-1-го у футболці вдень))
    І трішки фоток.

Парк Гуель.

Знаменита лавка зараз частково на реконструкції.

Лайфхак. Якщо прийти до відкриття парку, то вхід безкоштовний.
    Пророк

Безумовно, не менше половини своєї туристичної популярності Барса отримала завдяки геніальному Гауді.

Каса Вісенс. Перше велике творіння Антоніо Гауді в стилі «ар-нуво» яке називають — «будинок, з якого все почалося».

Каса Міла. Будинок прозваний барселонцями як La Pedrera - "каменярня".

Каса Бальо. Така форма елементів фасаду є алегоричною оповіддю легенди про Святого Юрія(Георгія) Переможця, що вбиває дракона: Св. Юрій (каталанською Сан Жо́рді) є покровителем Каталонії. Форма даху будинку нагадує спину дракона, дерев'яні сходи всередині будинку нагадують його хребет, балкони - черепа його жертв, а дах — луску на шкірі тварини. На даху встановлено хрест, що символізує меч, яким Георгій вбиває дракона. Також верхній балкон виконано у формі троянди - символу Каталонії.

Також цікаві будинки розташовані поруч. Виникнення кожного з них було результатом боротьби між найкращими архітекторами того часу, що дало назву цього кварталу - Квартал незгоди (несогласия).
    Блогер

А я вам покажу бесплатные Мальдивы ;)

Пророк

Продовжу трохи про Барсу, бо не можливо розповідати про це місто і не згадати про достопрімєчатєльность намбер 1, наймасштабніше творіння Гауді - Саграда Фамілія.

Перше що бачиш виходячи з метро:

На рекламних буклетах звичайно ретушують крани, але насправді це виглядає саме так. За найоптимістичними розрахунками будівництво закінчиться 2026 року до 100-річчя з дня смерті Гауді.

Щоб розуміти масштаби будівництва - сірим кольором позначено те, що вже побудовано, жовтим те, що мають побудувати.

З протилежної сторони храму знаходиться фасад Страстей, який стилістично повністю відрізняється від фасаду Різдва. Автором цих скульптур є Жузеп Марія Субіракс (1927–2014).

Всередині храм абсолютно неймовірний і не схожий на жодний інший.

А це фото 1926 року. Саме стільки встиг побудувати Гауді за життя.

На все упреки по поводу долгого строительства Гауди, посвятивший Храму сорок лет жизни, отвечал: "Мой клиент никуда не торопится".
    «Храм создан людьми и отражается в них. Эта работа в руках Бога и человеческой воли», — однажды заявил Гауди. Ни испанское правительство, ни Церковь не платили за стройку, которая обходится примерно в 25 миллионов евро в год.
    В настоящее время бюджет формируется за счет продажи входных билетов, которые стоят от 15 до 29 евро, и частных пожертвований через Фонд друзей Саграда-Фамилии.
    Пророк

Я давно збирався на термальні джерела в селі Косонь (Koszony, Косино) – угорському селі на Закарпатті. Дякуючи «Укрзалізниці», до села тепер можна доїхати прямим потягом аж із самого Києва. Від станції до джерел 5 км. Сподівання на таксі справдилися частково: я дістався отаким транспортом.

Далі було все, як у рекламних буклетах.

Зовнішній вигляд – чудовий; організація вище будь-яких похвал. Зроблено на рівні кращих джерел Угорщини. Вода – ну що сказати, тепла мінералочка, при температурі повітря +4 було дуже комфортно. Коштує це задоволення дорого (350 грн. за 3 години, кожна наступна 50 грн., оренда шафки 40 грн.), але це той випадок, коли послуга абсолютно варта своїх грошей.

Люди там міняються, на обличчях з’являються щасливі усмішки. Крім басейнів, є шикарний комплекс саун, з яких мені найбільше сподобалась угорська – я вперше таку бачив. При бажанні можна випити чаю або одеського шампанського, є, само собою, ресторан (влітку – декілька). Велика територія, смереки, влітку там райські кущі, але навіть взимку людей багато, при цьому все продумано, ніяких черг, і всім вистачає місця. Навіть у дрібничках – наприклад, кабінок багато, так от вони розбиті на сектори різного кольору, і твій електронний ключ того ж кольору. Щоб не блукати.

Йти звідти не хотілось, але винний фестиваль (Червене вино) у Мукачеві змушував. Це було логічне продовження.
    Пророк

Але не кінець! Бо наступного дня я пішов на авантюру і схотів ще й білого, а найкраще біле в регіоні – це Токай, якихось 2 години від Чопа. І я таки це зробив.

Угорщина, на контрасті, за організацією всіх форм життя людини виглядає країною світлих ельфів. Навіть попри те, що мені мало не відмовили у в’їзді – запитали страховку, якої в мене не було (вперше у моєму досвіді), потім запитали хоча б бронь готелю (якої теж не було), але я зрештою переконав прикордонника, що їду по вино лише на 1 день, і мене впустили.

Перші винні погреби - біля вокзалу, самі погреби у горі, а наливають в оцих гарних будиночках. Зрозуміло, що влітку там ще й зелено, але і мені з погодою пощастило.

В Угорщині було, як в Угорщині - транспорт ходить чітко за розкладом, та й виглядає так, що у потязі (навіть місцевому) хочеться жити; в туалетах пахне фіалками, ніхто нікуди не поспішає, не кричить, не лається, машини не гудять, та й взагалі машин і людей якось мало; їжа (вино) смачні й дешеві (обід в одному з кращих ресторанів Токая з вином – 9 євро), не виникає ніяких проблем із сервісом, на вулицях чисто… не знаю, що ще додати. Це вища ліга.

З червоного винограду в Токаї, таке враження, вино не роблять, а прикрашають ним фасади.

Зате біле такої якості, що дівчата стають отакими:

Да. Так от, в Токаї, крім їжі-вина-краєвидів, на мене чекав сюрприз: там є гарненька православна церква (що само по собі несподівано), а на ній – меморіальна дошка, на якій чистісінькою українською мовою (і угорською також) сказано, що раніше тут стояла дерев’яна церква, при якій у такі-то роки жив український мандрівний філософ Григорій Сковорода і звідси вирушав у мандрівки Угорщиною і Європою. Було приємно.

Пророк

Але не кінець! Бо наступного дня я пішов на авантюру і схотів ще й білого
    Куди тільки чоловіка не заносить бажання набухатися....
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    запитали страховку, якої в мене не було (вперше у моєму досвіді)
    Ми з дружиною згадали що в нас немає страховки через декілька днів після повернення з Барси ))
    Теж вперше так провтикали. Безвіз розслабляє )

У Косинь теж колись заїжджали, але сидіння у воді замінили на дегустацію вин ))
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение

У Косинь теж колись заїжджали, але сидіння у воді замінили на дегустацію вин ))
    Тільки ж не зізнавайтесь, що ви з Полтави, бо на Закарпатті гадатимуть, що у нас тут всі питущі. Кажіть, що ви з дамбасу, або краще з расеюшки.
+ Ответить в теме
Страница 39 из 44

Теги для этой темы