Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1261Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 35 из 44
Показано с 341 по 350 из 434.
 1. #341
  les
  Offline
  Філософф

  re: Подорожуємо світом


  Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
  Ну Капитолийской волчице.
  "В Румынии Капитолийская волчица стала своего рода символом культурного наследия. Копия скульптуры была подарена Италией Румынии еще в 1906 году, по случаю дня рождения румынского короля Карола I и установлена в Бухаресте. Сейчас скульптуры можно найти почти в каждом крупном городе Румынии. В Темишоаре одна из них установлена перед кафедральным собором."

  Який капєЦ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Оце приклад, як не треба ставитися до своєї історії.
  Колись на території сучасної Румунії була Дакія. ЇЇ завоював Рим, який у свою чергу заснував Ромул, який ото смокче вовчицю.
  Завойовані даки, при тому, шо італійців у Дакію мігрувало не дуже багато, сильно романізувалися. Настільки, що перейшли на мову, близьку латині.
  Незважаючи на те, шо нащадки романізованих даків - все середньовіччя вони самі та їх всі оточуючі називали волохами - сильно перемішалися зі словянами, мову зроманізовану залишили, а згодом країну назвали на честь Риму - Romania. А тепер ще й не свій, а римський символ всюди тиражують та асоціюють себе з ним.

  Це я до чого? Не дай Бог нам з вами наслідувати тих втративших себе даків. Тоді через два тисячоліття наші нащадки почнуть тиражувати отого кацапського кунсткамерного двоголового півня, як своє рідне.

 2. #342
  Offline
  Пророк

  re: Подорожуємо світом


  ну як сказати... романська румунська мова об'єктивно існує, а румуни - нащадки і даків, і римлян (романізовані даки), тут нічого не вдієш. взагалі це цікавий народ, який 1000 років, від падіння Рима і до Влада Цепеша, існував без держави, а потім надолужував.

  але я не про це. в Румунії дуже шанують дакську складову історії, дакський цар Децебал - національний герой, пам'ятники, проспекти, все як належить. я би не проводив паралелі з Україна-Росія.

  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  Victorious, яким чином по країні переміщювались? Англійською чи на мигах спілкувались? )
  в'їхав з Угорщини (нічний потяг Будапешт-Бухарест, я їхав до Сібіу). по країні - автобуси + 1 нічний потяг Сігішоара - Орадя (00.07-07.17, щось таке), для економії часу і грошей; на сайті autogari.ro автобусний рух по всій країні, на сайті залізниць можна купити квитки (якщо купляти за 21-30 діб, знижка 25%, за купівлю в інеті - ще -5%); народ шпарить англійською аж бігом. практично всі.

  Румуни не в Шенгені, але впускають з шенгенською візою без питань.

  взагалі-то найзручніший в'їзд - автобус Чернівці-Сучава (3 години. 300 грн) або блаблакар того ж напрямку.

  виходив пішки через Тису, Сигет - Солотвино. найкращий прикрдонний перехыд, без черг. на Закарпатті я вже, вважай, вдома.

  приблизно такий маршрут, + відхилення по селах.

  це було продовження моєї минулорічної Румунії, де я переважно їздив по Молдові, Буковині + Бухарест. тепер можу сказати, що менш-більш бачив країну.

  забув додати, що там на диво малo не все населення говорить англійською. хтось німецькою. мадяри ще й угорською. звичайно, десяток-другий слів бажано знати румунською.
 3. #343
  Offline
  Пророк

  re: Подорожуємо світом


  зараз на Мальті, а ні 4 зірковий готель і ні країна не виправдили очікувань, позитивні моменти - дуже чисте море, неперевершина погода, усі розмовляють англійською, дуже невеликі відстані між містами
 4. #344
  Offline
  Пророк

  re: Подорожуємо світом


  ооо я хочу поїхати...
  а були в мегалітичних храмах? Мнайдра, Джгантія....
 5. #345
  Offline
  Пророк

  re: Подорожуємо світом


  ще ні, тільки вчора прилетіли
  вже встигли ознайомитися з островом, без відвідувань музеїв і тд, тільки пооїхали його вздовж і поперек, завтра на катері поїдем навколо острова і дайвінг/снопклинг
 6. #346
  Offline
  Новачок

  re: Подорожуємо світом


  А я начала фотки со своих путешествий компоновать по городам: https://www.youtube.com/channel/UCZZ...qRZ4so6U4g-lOQ
  И даже группу создала: https://vk.com/public133545350
  Подписывайтесь, кому интересно!!! Я побывала почти во всех областных центрах Украины и во многих других городах. По мере формирования файлов, буду их выкладывать для просмотра.
 7. #347
  Offline
  Пророк

  re: Подорожуємо світом


  Взагалі-то я майже всі падіння літаків, вживання засобів для чищення ванн і відкриття фотовиставок пропустив – скористався світовою кризою і рекордно низькими цінами, щоб трохи погрітися в Єгипті (не пригадую, щоб екзотичний відпочинок колись був таким дешевим, як зараз. Тиждень на «все включено» в Єгипті дешевше 5000 гривень – влітку на Херсонщині важко відпочити за ці гроші, а такої якості готель і їжа – нереально). Так от щоб було не нудно біля моря, я піддався спокусам і самостійно зробив чимале коло десь на 3000 км: Хургада – Луксор – Асуан – Абу Симбел – Каїр – Александрія – Каїр – Хургада, тривалістю 4 дні і 3 ночі, автобусом, потягом, поромом, кіньми і мототаксі. Все це було просто, недорого і не напряжно. В Єгипті тепер є можливість купувати квитки на потяг і автобус через інтернет, переїзди, їжа та готелі коштують копійки.

  Можливо, хтось, хто в Єгипті не перший і не другий раз, скористається.

  Конкретно це моє коло потягнуло на 150 доларів (рахуючи квитки в музеї), з яких більше половини – 84$ - коштував нічний потяг Асуан-Каїр - розкішний, 2-місні купе (їхав сам), у вартість квитка входить вечеря й сніданок, але можна було б замість нього полетіти літаком і взяти на ніч готель в Каїрі чи Александрії – було б дешевше й раціональніше, бо це потяг запізнився на 5 годин, скоротивши тим самим мою олександрійську програму. Та все одно, я задоволений.

  Просто, знаєте, це зовсім інша якість подорожі. Спілкування з єгиптянами за межами курортів, коли вам ніхто не намагається нічого продати, набагато приємніше. Наприклад, коли ти щось шукаєш на базарі Ель Халілі в Каїрі (пишуть, найбільшому в Африці), продавець кине товар, візьме тебе за руку і поведе за 300 метрів показати дорогу, не згадавши про бакшиш.

  Або музеї – Карнак, Абу Симбел – де ти не з натовпом, а сам на сам з історією, і крім тебе там не більше десятка відвідувачів на територію з Корпусний парк завбільшки.

  Або християнські квартали, копські церкви, «місто сміттярів» в Каїрі.

  Або коли на тебе накидається зграйка єгипетських дівчат, яких вчителька веде у культпохід в музей, із проханням «Містер, можна з вами зробити селфі?», і це для них стільки емоцій, і вони так гаряче обіймають під час того селфі, що просто не віриться, що таке може бути в арабській країні.

  Або пересвідчитись у правдивості слів німця, з яким я їхав з Хургади в Луксор – я сказав йому, що маю всі квитки на подорож, крім квитків в Абу Симбел, і він відповів: «Ви можете не мати квитків, і поїхати, а можете мати квитки і не поїхати. Це Єгипет. Іншалла!». Я переконався в його правоті за 2 дні, коли, маючи квиток на потяг Александрія-Каїр, запізнився на нього і мусив їхати 220 км 3-м класом (ціна пів долара), типу дизеля на Ромодан, де всю дорогу торгували всім, чим тільки можна, але набрався вражень, яких я ніколи б не отримав в 1-му класі.

  В принципі, все це безпечно, цікаво, доступно, дешево, але вимагає здатності абстрагуватись від сміття, необов’язковості розкладів і хаосу на дорогах. Хоча, слід сказати, всіх цих трьох речей в Єгипті, за моїми враженнями, поменшало, а у нас – побільшало. Принаймні в Каїрі з мого попереднього візиту побудували нову гілку метро.

  Трохи картинок.  Карнак, Луксор без туристів і Ніл в Луксорі.

  Банальність, да? Всі знають це місце, воно безліч разів описане. Абу Симбел, храм в моноліті Рамзеса 2, до задньої стіни якого сонце потрапляє двічі на рік; потрапляв під затоплення водосховищем і був перенесений на 60 м вище.
 8. #348
  Offline
  Пророк

  re: Подорожуємо світом
  Нубійський музей в Асуані.  Форт Кайт-Бей в Александрії, на місці Александрійського маяка і з його каміння. В це місто доведеться ще раз приїхати.  Монастир Св. Симеона в Каїрі – це надземна частина, інша частина всередині цих скель.  Каїр з Цитаделі

  Це вулиця Ель Маїз в Каїрі, всього кілометр завдовжки, як пишуть – з найбільшою концентрацією ісламських архітектурних пам’яток у світі. Так сподобалась, що був там і ввечері, і наступного ранку.

  Дуже було приємно на тиждень забути про війну, скандали, політику та все інші речі, що псують життя.
 9. #349
  Offline
  Пророк

  re: Подорожуємо світом


  Або коли на тебе накидається зграйка єгипетських дівчат, яких вчителька веде у культпохід в музей, із проханням «Містер, можна з вами зробити селфі?», і це для них стільки емоцій, і вони так гаряче обіймають під час того селфі, що просто не віриться, що таке може бути в арабській країні.


  Така нескромність мусульманських дівчаток ?!?!?! Вони там хочь у паранджах ходять !?!!???
 10. #350
  Offline
  Пророк

  re: Подорожуємо світом


  Karen, ні. Школярки, старші класи, у деяких хустина на голові.
  вчителька спочатку сичала на них, потім стала бити найактивнішу сумкою, але загалом усі сміялися.
  вони дуже милі. приблизно як на фото з Карнака. Для мене це була подія дня, геть неочікувана.

  Жінка теж може здйснити таку подорож, єслішо)
+ Ответить в теме
Страница 35 из 44

Теги для этой темы