Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей10848Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 542 из 548
Показано с 5,411 по 5,420 из 5475.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: ФотоВыставка

Alen Rid, я теж фотографую, але розумію, що мої фото не несуть ніякої художньої цінності. Якщо ви все ж вважаєте себе суперпупермегаекстрафотографом, подивіться на роботи інших. Навіть у Воланда, який є початківцем, вони в рази кращі ваших. Те, що ви назнімали, нагадує аматорські зйомки правим пальцем лівої ноги. Подивіться будьте так ласкаві на перші фото Joschuan. Людина знімала на звичайну цифромильницю. У порівнянні з вашою дзеркалкою - це небо і земля.
    Зрозумійте ж таки одну істину - якщо викупили крутий фотоапарат, це не зробить вас автоматично крутим фотографом.
    П.С. Жаль, що зараз на форумі немає кнопки дислайк

23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    это фрагов виноват, забанить его.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Alen Rid, я теж фотографую, але розумію, що мої фото не несуть ніякої художньої цінності. Якщо ви все ж вважаєте себе суперпупермегаекстрафотографом, подивіться на роботи інших. Навіть у Воланда, який є початківцем, вони в рази кращі ваших. Те, що ви назнімали, нагадує аматорські зйомки правим пальцем лівої ноги. Подивіться будьте так ласкаві на перші фото Joschuan. Людина знімала на звичайну цифромильницю. У порівнянні з вашою дзеркалкою - це небо і земля.
    Зрозумійте ж таки одну істину - якщо викупили крутий фотоапарат, це не зробить вас автоматично крутим фотографом.
    Что за Joschuan? Где фото посмотреть?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Merry Corpse, одна з наших форумських фотографів http://www.poltavaforum.com/members/5405-joschuan.html Фото були в різних темах, у цій також
    Пророк

kavapoltava

Мій сумний чорно-білий кіт.

Завсідник

23q можеш забанювати кого завгодно, а я і без твоєї бані піду від вас.
    --------------------------------------------------------------------------------------
    Отже, можете не хвилюватися я сюди більше нічого невикладу і взагалі забуду і видалюсь з цього форума.
    З тими з ким приємно було погуляти і порозмовляти, то я завжди буду радий поговорити, на любі теми, але не тут.

Adios!
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Alen Rid, прапор в руки і фотоапарат на шию нехай щастить!

Офтоп:
    kavapoltava

Вот такой вход в подъезд... с кодовым замком кстати ))

"Добро пожаловать"

23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от Alen Rid Посмотреть сообщение
    23q можеш забанювати кого завгодно, а я і без твоєї бані піду від вас.
    --------------------------------------------------------------------------------------
    Отже, можете не хвилюватися я сюди більше нічого невикладу і взагалі забуду і видалюсь з цього форума.
    З тими з ким приємно було погуляти і порозмовляти, то я завжди буду радий поговорити, на любі теми, але не тут.
    Adios!
    вот так, из-за непонимания, мы с Вами утратили еще одного завсегдателя фотофорума. Я ж бананить не могу, это был призыв к братьям нашим старшим. Справедливости ради хочу отметить, что моя фраза:
    Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    это фрагов виноват, забанить его.
    была обращена именно к фрагову, и забанить надо было именно его, за то что он убрал функцию дислайк, и знает жеж что она востребованна, но возвращать не собирается.

А получилось вот как оно. Это печально...
+ Ответить в теме
Страница 542 из 548

Теги для этой темы