Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей10848Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 511 из 548
Показано с 5,101 по 5,110 из 5475.
    модератор

Re: ФотоВыставка

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    До чого тут плагіат?

Ну нічого, раз пообіцяв, все-рівно викладую:
    Эта много лучше! Мне нраввиться. Может разве еще попробывать сделать её широкоформатной, уж слишком сверху много не информативной "черной материи" :)

Гуру

Ch!p, здається мені, що в ЛЕП-110 кВ шмальнуло = )
    Пророк

Ойблііін. Подивився на "свою" блискавку на роботі - взагалі все не так, як вдома.
    Хоча і вдома, і на роботі моніки калібровані.

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    уж слишком сверху много не информативной "черной материи" :)
    Та от і я дивлюся, якась фігня вийшла.
    На домашньому моніку там гарні, важкі хмари.
    А на роботі дійсно "чорна матерія".

До речі, щойно відкрив тему в ІЕ, і чорна матерія знову стала важкими хмарами.
    По-ходу, щось Мозіла "приукрашує".

Хоча, трішки підрізать зверху, мабуть не помішає.
    Завсідник

Сподіваюся, що цей кадр на форумі з"явиться викладений Вами особисто, а не із знайденої карточки в обломках будівельного сміття.
    Самі ж мені приписали плагіат, а потім говорите: "До чого тут плагіат?".
    Завсідник

Ответ Сообщение от ejen Посмотреть сообщение
    Ch!p, здається мені, що в ЛЕП-110 кВ шмальнуло = )
    Коротко про ПЛ (повітряні лінії).
    ПЛ (ЛЕП) 110 кв захищена грозозахисним тросом над магістральною лінією, так що вважаю в таку лінію не попаде блискавка, а от 35 (за винятком виходу від ПС на відстані 2 км), 10 і 0,4 кВ не захищені від блискавок, тому можливе попадання в такі лінії.
    Гуру

Alen Rid,

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Alen Rid Посмотреть сообщение
    ПЛ (ЛЕП) 110 кв захищена грозозахисним тросом над магістральною лінією, так що вважаю в таку лінію не попаде блискавка
    я бачу, Ви щось чули про лінії електропостачання, але відповідь невірна. спробуйте попрацювати в будь-якій з технічних служб підприємства електромереж (яке, звісно, експлуатує ЛЕП таких класів напруг) і Ви швидко зміните цю хибну думку = ) тобто, ПЛ напругою 110 кВ і вище, звісно, захищена ГЗТ по всій довжині, але це не є гарантією невідключення ПЛ при влучанні блискавки в її елементи.
    Пророк

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Alen Rid Посмотреть сообщение
    Відповідь Допис від Ch!p Переглянути допис
    Сподіваюся, що цей кадр на форумі з"явиться викладений Вами особисто, а не із знайденої карточки в обломках будівельного сміття.
    Самі ж мені приписали плагіат, а потім говорите: "До чого тут плагіат?".
    Це була тонка іронія. Як бачу, занадто тонка, що навіть після прямого пояснення Ви вперто її не розумієте.
    Як по-другому пояснити - не знаю.
    І не хочу.
    Можливо хтось із інших форумчан захоче.
    Повторюся, звинувачення в плагіаті там немає і близько.
    Надалі виправдовуватися більше не буду.
    Завсідник

Alen Rid,

Офтоп:

я бачу, Ви щось чули про лінії електропостачання, але відповідь невірна. спробуйте попрацювати в будь-якій з технічних служб підприємства електромереж (яке, звісно, експлуатує ЛЕП таких класів напруг) і Ви швидко зміните цю хибну думку = ) тобто, ПЛ напругою 110 кВ і вище, звісно, захищена ГЗТ по всій довжині, але це не є гарантією невідключення ПЛ при влучанні блискавки в її елементи.
    Я не щось чув, я кажу те що знаю і відповідь моя вірна, а те що трішки не дописав, то це не означає, що відповідь невірна.
    Може кому і треба в ел.техн.службу,то нехай і влаштовується, якщо туди і ще візьмуть, в чому я сумніваюся. туди беруть лише родичів і близьких друзів і знайомих.

Офтоп:

Це була тонка іронія. Як бачу, занадто тонка, що навіть після прямого пояснення Ви вперто її не розумієте.
    Як по-другому пояснити - не знаю.
    І не хочу.
    Можливо хтось із інших форумчан захоче.
    Повторюся, звинувачення в плагіаті там немає і близько.
    Надалі виправдовуватися більше не буду.
    Я і не вимагаю виправдовуватися.
    Отже проїхали, з цією темою.
    То парад наречених буде в цю неділю чи ні?
    Гуру

Alen Rid,

Офтоп:
    теоретично, можу знайти точну дату, коли відключалася від блискавки саме та ПЛ, в яку, за моїм припущенням "шмальнуло" (до речі, може Ви знаєте, що то за ПЛ?) тільки не знаю, навіщо мені порібно шукати ту статистику. ну, хіба що, на ящик коньяку посперечаємося ; ) та навіть за літру "Джек Деніелса" знайду
    Завсідник

теоретично, можу знайти точну дату, коли відключалася від блискавки саме та ПЛ, в яку, за моїм припущенням "шмальнуло" (до речі, може Ви знаєте, що то за ПЛ?) тільки не знаю, навіщо мені порібно шукати ту статистику. ну, хіба що, на ящик коньяку посперечаємося ; ) та навіть за літру "Джек Деніелса" знайду
    Мені самому цікаво, коли вимикало ПЛ від бливкавки і в якому році.
    Хоча, здається було таке, коли блискавка попала в опору здається в ПЛ 110 кВ, от тільки не пам`ятаю в якому році це було. Такі попадання блискавки в опори ПЛ будь-якої напруги - рідкісне явище. Більше всього блискавки влучають в землю на відкритому просторі, і в дерева теж влучають.
    В нас в тому році в районі мех.майстерні влучила блискавка в землю, то поблизу на АЗС відгорів Нульовий провід в щитку.
    Сперечатися на ящик коньяка, то надто жирно і дорого, щодо "Джека деніелса", то я незнаю.
    А випити завжди встигнемо, і я вважаю краще за зустріч випити а ніж за спори.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы