Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей10848Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 457 из 548
Показано с 4,561 по 4,570 из 5475.
    Завсідник

Re: ФотоВыставка

Ответ Сообщение от Pentax Посмотреть сообщение
    +1
    Имено это и хотел написать. Уж больно она свежа и чепурна в это время.
    Для статистики... Я пью свой утренний чай в 07ч.10 мин. И уже в 08ч.00 мин. свежий, и выбритый начинаю свой рабочий день. Дочь моя (на фото), начинает свой день в том же режиме. Так что, простите, считаю комментарий немного неуместным. Люди делятся на сов и жаворонков, видимо Вы Pentax, сова.

Завсідник

Ответ Сообщение от art_b Посмотреть сообщение
    Alen Rid, а кто фотографии на экзамен отбирает? И по каким критериям этот кадр прошел экзамен?
    Це вже без мене вибирали, а по яким критеріям, то я не знаю. Вибирав викладач по фотографіям Жолтишев Юрій Петрович, а хто і ще з ним був, того я також не знаю.

Ответ Сообщение от ren_pl Посмотреть сообщение
    art_b, мне кажется, что очень глубокий смысл заложен в этих двух вопросах, не сложно ли будет на них дать адэкватный ответ? И не проще ли спросить, по какому поводу(бодуну) проводилась такого рода фотовыставка в ТЦ "Екватор"???
    Я вам скажу з якого приводу, бо нам в тому ж ТЦ вручали свідоцтва, і запросили туди ректора "Полтавського інститута економіки і права" і ще хтось був, але я вже не пам`ятаю хто він, зате точно знаю, що він також з того інститута. Сиділи в кафе поруч з льодовим катком, і ще була жива музика і безкоштовна кава, там же поруч стояли стенди з нашими роботами.
    Руда, з хвостом

Alen Rid, За виставками фтоакадемії спостерігаю періодично. Кадри подібного змісту є, напевно що у кожній, і не одного автора. А за яким принципом вибирають - від кожного автора хоча б по одному кадру, а має бути. Ото і весь принцип.
    Я от все думаю (Alen Rid, НЕ на Вашу адресу - взагалі), мабуть з дипломами вищезгаданого закладу видають "корону геніального фотографа"... напевно, мені треба повторно прослухати курс. Бо років п'ять тому - не давали. Ще не входило у вартість)))
    П.С. Вже мільйон разів обговорювали - рівень у всіх різний і бажання/цілі чому приходять вчитися різні. Тому і результати сумнівні.
    Гуру

а вот я сова, так что моя картинка - про вечерний абсент =)
    Миниатюры Миниатюры DSC_0250.jpg  
    Завсідник

Нажмите на изображение для увеличения
Название: IMG_0326.jpg
Просмотров: 39
Размер:	362.8 Кб
ID:	28745

Як вам цей кадр
    Непостоянный посетитель

balance
    Пророк

Ответ Сообщение от ren_pl Посмотреть сообщение
    Для статистики... Я пью свой утренний чай в 07ч.10 мин. И уже в 08ч.00 мин. свежий, и выбритый начинаю свой рабочий день. Дочь моя (на фото), начинает свой день в том же режиме. Так что, простите, считаю комментарий немного неуместным. Люди делятся на сов и жаворонков, видимо Вы Pentax, сова.
    Все верное. Но не мне же одному пришла такая мысль? Дело же не во мне и вас. А в упрямой статистике. И вот если чаще всего именно так (так рано человек обычно еще не собран), то и восприятие будет не в пользу фото. Просто можно сделать это чаепитие НЕ утренним :)

Ответ Сообщение от Alen Rid Посмотреть сообщение
    Вложение 28745

Як вам цей кадр
    Вершина фотоискусства! Продайте мне его!
    Любопытный

Ответ Сообщение от Alen Rid Посмотреть сообщение
    Вложение 28745

Як вам цей кадр
    Пергруз композиции (завал вправо). В чем ценность? В вышке?
    Гуру

Alen Rid,до речі, цей кадр не викликає в мене відчуття відсутності балансу. є пп - дорога, є центр композиції, є геометрична переспектива, створена лініями дороги, перспективним зменшенням опор ЛЕП і дерев. дорога дещо невдало лягла, правда. але, нмв, кадр не валиться.
    раджу запам"ятати ці моменти.
    але, формально - має право на життя, а фактично виглядає хреновато =( чому?
    по-перше - про що це фото??? якщо про красивий пейзаж , то - ні! мі тит бачимо жорстке денне світло, що знищує світлотіньовий малюнок, пусте небо і опора ще стирчіть посеред кадру. в чому краса???
    якщо фото про ЛЕП, то вона не читається в цьому контексті, тому що пейзажні елементи формально тут все ж таки переважують. не варто знімати техногенні об"єкти в ліричному ключі.
    наявність фотоапарата не робить з людини фотографа. читайте, аналізуйте, спостерігайте, розвивайте художній смак, дивлячись витвори художнього мистецтва. інтуїтивно фотографія вам не даеється, тому підходьте до неї, як до шкільного предмету: теорія, практика, залік і т.д.
    Завсідник

Ответ Сообщение от Андрей Ш Посмотреть сообщение
    Пергруз композиции (завал вправо). В чем ценность? В вышке?
    Я просто хотів показати велич опори серед природи і як ПЛ віддаляється

[ATTACH]28746[/ATTACH
    Реконструкція ДОЦ "Миргородський" (внутрішній двір)
    Миниатюры Миниатюры IMG_0293.jpg  
+ Ответить в теме

Теги для этой темы