Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей10848Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 448 из 548
Показано с 4,471 по 4,480 из 5475.
    .

Re: ФотоВыставка

Ответ Сообщение от Kimgim Посмотреть сообщение
    интересны ваши замечания.
    На последней девочка переиграла в актрису. Уставилась в камеру, аж глаза режет ))
    Первая фотка гуд, понравилось, не смотря на избитый сюжет.

Нервова, курррва

А ще: імхо, дуже зафотожоплені. Особливо остання. Мені ріже очі.
    Львовянин

Хорошо бы еще контровик, и возможно - фон подсветить слегка.
    Завсідник

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    А ще: імхо, дуже зафотожоплені. Особливо остання. Мені ріже очі.
    В чем именно это проявляется ? На последней шумодав, немного хил браш и додж+берн на глазах.

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    На последней девочка переиграла в актрису. Уставилась в камеру, аж глаза режет ))
    Первая фотка гуд, понравилось, не смотря на избитый сюжет.
    Ну девочка находилась в студии первый раз в жизни что уж поделать :)

Первый блин комом. Всем спасибо за комментарии.
    Завсідник

Ответ Сообщение от Андрей Ш Посмотреть сообщение
    Первая фотка непонятна. Фоткалась из окна автобуса?
    З першим фото де в чому згоден, є трішки не зрозумілого. І все ж таки фото чимось оригінальне. На самом ділі мене притягують ПЛ і опори, тому і фотографую їх в різних ракурсах.
    А от друге фото мені більше подобається.
    З автобуса нереально так зфотографувати, так що Ви помилилися.

Ответ Сообщение от Rinka Посмотреть сообщение
    Alen Rid, почитайте основи композиції в пейзажі
    А де пишуть про композиції в пейзажі?
    Хоч би автора і назву книги вказали.
    Зануда

Ответ Сообщение от Alen Rid Посмотреть сообщение
    А де пишуть про композиції в пейзажі?
    Хоч би автора і назву книги вказали.
    В Інтернеті зустрічаються дуже толкові статті на цю тему. Я, наприклад, дивлюсь іллюстрації до матеріалу і, якщо мені вони подобаються, то читаю. Бо взагалі-то поганих статей теж вистачає.
    p.s. Існує розділ Теорія та практика фотографії, якщо бажаєте продовжити обговорення то, мабуть, доцільніше перейти до цього розділу.
    Руда, з хвостом

Alen Rid, виставляючи сюди фотографії, їх автори в більшій чи меншій мірі вважають їх достойними уваги інших. Дайте собі відповідь на питання: що мені подобається у даному кадрі?? Хотілося б почути.
    Перший кадр: яку художню цінність мають у Вашому виконанні ці стовпи?? А чому саме таке місце в композиції?? Що ви хотіли сказати цим кадром? Що в ньому варте уваги?? На чому Ви хотіли зосередити увагу споглядача фото?
    Замість того, щоб так негативно реагувати на мій допис (у вказівному тоні), краще б подумали, чому було зроблена подібного роду пропозиція, яка, до речі, здобула підтримку.
    Пророк

Руда діло каже, стрьомні ті стовпи ))
    Завсідник

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    В Інтернеті зустрічаються дуже толкові статті на цю тему. Я, наприклад, дивлюсь іллюстрації до матеріалу і, якщо мені вони подобаються, то читаю. Бо взагалі-то поганих статей теж вистачає.
    p.s. Існує розділ Теорія та практика фотографії, якщо бажаєте продовжити обговорення то, мабуть, доцільніше перейти до цього розділу.
    Дякую за піідказку
    А як Ви відноситеся до журналів, таких як Фотографер, Д-фото, Діджітал Фотокамера? І які з них на ваш погляд кращий журнал, з описом як потрібно вірно фотографувати?

Ответ Сообщение от Rinka Посмотреть сообщение
    Alen Rid, виставляючи сюди фотографії, їх автори в більшій чи меншій мірі вважають їх достойними уваги інших. Дайте собі відповідь на питання: що мені подобається у даному кадрі?? Хотілося б почути.
    Перший кадр: яку художню цінність мають у Вашому виконанні ці стовпи?? А чому саме таке місце в композиції?? Що ви хотіли сказати цим кадром? Що в ньому варте уваги?? На чому Ви хотіли зосередити увагу споглядача фото?
    Замість того, щоб так негативно реагувати на мій допис (у вказівному тоні), краще б подумали, чому було зроблена подібного роду пропозиція, яка, до речі, здобула підтримку.
    Якщо Вам здалося, що я висловився негативно, то я Вибачаюся, але іншим разом не шифруйтеся, бо знову вийде так, який коментар така і відповідь.
    Мені сподобався коментар fabulist, який відповів чітко і зрозуміло
    Руда, з хвостом

Alen Rid, а по суті мого питання??? Хоч 2 слова???
+ Ответить в теме

Теги для этой темы