Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей10848Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 294 из 548
Показано с 2,931 по 2,940 из 5475.
 1. #2931
  Che
  Offline
  Гуру

  Re: ФотоВыставка


  Ответ Сообщение от Olga Посмотреть сообщение
  Дендропарк. Еще немного зимы.
  Панорама самая лучшая (ИМХО)...

 2. #2932
  Offline
  Envy

  Re: ФотоВыставка


  Да панорама приятная. А первые две - ракурс не удачный. Хотя и симметрия забавная.
 3. #2933
  Offline
  Завсідник

  Re: ФотоВыставка


  . (точка)
  Миниатюры Миниатюры IMG_6338.JPG   IMG_6322?.jpg  
 4. #2934
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: ФотоВыставка


  1. Да,жаль загубили хороший форум.
  2. Рад видеть знакомые "лица".
  3. Моя лепта:
  Зимова казка.
  Напередодні вихідних випав глибокий сніг. То густий і лапатий, то дрібний як крупа, він все ховав під собою, як під величезною білою ковдрою. Він ішов Увесь день, всю ніч, і наступного дня теж не припиняло мести.
  В суботу зранку вирішив піти на полювання по свіжому снігу, та коли вийшов надвір у мене перехопило подих. Замело все село, всі дороги, дерева, садки, кущі... - все було білим-білим! І небо і земля злилися в одну білосніжну масу, яка постійно рухалась, кружляла і закручувала в шаленому вихорі вітру та снігу.
  Мало хто в цей час виходив з дому. Та майже всі, кого винесла з хати нелегка, з подивом оглядали одиноку постать з собакою та рушницею за плечима, і потай терли пальцем біля скроні. Їм ніколи не відчути, не зрозуміти того почуття, яке змушує в любу негоду іти в ліс, прочісувати степи чи сидіти біля річки. Того давнього, первісного почуття, яке охоплює з ніг до голови, коли всередині все напружується і тремтить, коли не помічаєш нічого, крім заповітної мети любого мисливця.
  Та не тільки це для мене головне. Не заради здобичі мене понесло по негоді. Не тільки рушниця висить на плечі. Під кожухом, на грудях, в теплі та затишку, чекає свого виходу... фотоапарат.
  Миниатюры Миниатюры IMG_4176.jpg   IMG_4158.jpg   IMG_4187 2.jpg   IMG_4196.jpg   IMG_4180.jpg  

 5. #2935
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: ФотоВыставка


  Поле... несписаний аркуш паперу. Зазвичай на іншому його боці видно зарослі терену, далі круча, річка, а за нею - неосяжна безкрайня низина. Та сьогодні тут немає горизонту. Наче хтось невідомий простелив прямо під ноги ту саму низину, якій не видно ні кінця ні краю, перетворивши і кручу і річку в сизо-білу пелену, яка оповила все навколо. Тут є де розгулятись вітру. Сніг січе то в обличчя то в спину, залазить за комір, забивається в кишені, в кожну складку одягу. Натягнувши по самі очі капюшон, взявши до рук рушницю, що аж обпікає пальці холодом металу, повільно пробиваюсь через поле по коліна в снігу, іноді пірнаючи до пояса в заметену ріллю.
  Нарешті! Ось воно! Білий, ледь помітний горбик із проталиною! То - лежка зайця. Він лежить ще з учора, заметений і непомітний. Цікаво, чи бачить він сни?
  Миниатюры Миниатюры IMG_4199.jpg   IMG_4203.jpg   IMG_4201.jpg   IMG_4206.jpg   IMG_4223.jpg  

 6. #2936
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: ФотоВыставка


  ...В лісі все по іншому. Немов відкрив іншу книгу. Нема ні вітру, ні снігу. Незчути ані шелесту древ, ані голосів птахів. Навколо не повітря, а вата, яка приглушує усе. Тут господарює Тиша, вона тисне і приголомшує. І тільки власні кроки, та зрідка шум поваленого дерева порушують спокій її Величності. І сніг, сніг, сніг...
  Навколо все завмерло. Спить. І вкриті, пригнуті до землі ковдрою снігу дерева, і скована кригою річка, і витягнутий на зиму човен біля берегу, - все заціпеніло. Неначе зупинився час.
  Миниатюры Миниатюры IMG_4214.jpg   IMG_4218.jpg   IMG_4225.jpg   IMG_4227.jpg   IMG_4228.jpg  

 7. #2937
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: ФотоВыставка


  Та це омана. Ліс живе. Ось хоча б струмок, - як і в літню спеку несе він до річки чисту паруючу воду, підтоплюючи прибережний лід. Чи он болото - під товстим шаром льоду та снігу воно продовжує жити своїм життям. Навіть взимку чути цей особливий терпкий запах.
  Оглядаюсь назад - там тільки мої сліди. Дивне відчуття, наче ти сам на світі, і вперше відкрив це місце. А може й справді я першовідкривач? Адже таким ліс уже не буде, хтось другий побачить його іншим. Зима все змінює, щось приховує, щось відкриває, від чогось відволікає, а на щось звертає увагу. А нам залишається лише спостерігати.
  Миниатюры Миниатюры IMG_4211.jpg   IMG_4217.jpg   IMG_4219.jpg   IMG_4221.jpg   IMG_4229.jpg  

 8. #2938
  Offline
  штатний скептик

  Re: ФотоВыставка


  maXaon, справді казка... Зворушливий текст і чудові ілюстрації! Отримала естетичну насолоду. Дякую.
 9. #2939
  Offline
  Пророк

  Re: ФотоВыставка


  Ответ Сообщение от Olga Посмотреть сообщение
  Дендропарк. Еще немного зимы.
  3 и 4-я
 10. #2940
  Offline
  Пророк

  Re: ФотоВыставка


  Гранатовый натюрмортчик.
  Миниатюры Миниатюры DSC_4863_1.jpg  
+ Ответить в теме

Теги для этой темы