Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей86Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 13 из 24
Показано с 121 по 130 из 233.
    Пророк

Re: Nikon - тушки, стеклышки, софтинка

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    технически это мона сделать с пом. умной зарядки.
    я розумію, що умна зарядка розкаже мені і покаже.
    але мені, як кінцевому користувачу цікаво лише як швидко заряджається пиха (а заряджається вона швидко), і на скільки спалахів їх вистачає (а вистачає їх на достатню кількість спалахів).
    навіть якщо умна зарядка скаже, що мої GP повна лажа, вони всерівно для мене абсолютно якісні.

Зануда

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    але мені, як кінцевому користувачу цікаво лише як швидко заряджається пиха (а заряджається вона швидко), і на скільки спалахів їх вистачає (а вистачає їх на достатню кількість спалахів).
    а хіба не цікавить який час акумулятори зберігають свої параметри, скільки циклів розрядки/зарядки витримують без значного погіршення....тощо
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    а хіба не цікавить який час акумулятори зберігають свої параметри, скільки циклів розрядки/зарядки витримують без значного погіршення....тощо
    не цікаво, і поясню чому:
    1. комплектам уже по 2 роки, і до сих пір працюють як нові (по-крайній мірі, я різниці не бачу).
    2. коефіцієнт саморозрядки не цікавить. в любому випадку вони розряджаються, як не крути. Купувати ті, що не розряджаються, але в 10 раз дорожче - не бачу ніякого смислу. А так, якщо знаю, що завтра треба фоткать, то просто ставлю на зарядку той комплект, що зараз в пихі, той що не в пихі (був заряджений останній раз), ставлю в пиху. От і все. А, ну іще завжди, про всяк випадок таскаю з собою 4 пальчикові батарейки. Ще жодного разу не пригодилися. (мабуть, треба їх уже викинути, та купити свіжі).
    3. навіть якщо у мене зовсім неякісні аккумулятори по названих Вами параметрах, я не готовий заплатити в N раз більше за покращення якогось із параметрів.

Але це мій любительський погляд на проблему. Весілля я не знімаю. Можливо тоді б дивився на це інакше.
    Зануда

не цікаво, і поясню чому:
    1. комплектам уже по 2 роки, і до сих пір працюють як нові (по-крайній мірі, я різниці не бачу).
    ну, виходить що цікавить, але все влаштовує.
    Могло пощастити з конкретними екземплярами, та й режим використання помірний.
    Пророк

fabulist, можливо Ви й праві: якби одразу попалися неякісні, то по-іншому на це дивився.
    Але в любому випадку моє імхо не показник, бо
    Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    режим використання помірний
    Пророк

У мене 2 комплекти GP
    Если в наличии всего два комплекта, но покупать умн.зарядку, конечно нецелесообразно, хотя бы исходя из экономии.
    Смысл в ней(умн.зарядке) когда комплектов аккумов несколько, тогда встает проблема их обслуживания, подбора по параметрам в каждом комплекте,тренировки, контроля перезаряда(что актуально в случае недешевых аккумов) и тп.
    Юный фотолюбитель)))

Подскажите, какую камеру лучше взять д90 или д5100? В 5100 безмоторные объективы не работают?
    На 7000 не тяну по деньгам. Может, какие-то ещё есть варианты. Камеру беру года на 2 точно.
    Пророк

Ответ Сообщение от Аиша Посмотреть сообщение
    какую камеру лучше взять д90 или д5100?
    брать д90

В 5100 безмоторные объективы не работают?
    не работают

На 7000 не тяну по деньгам.
    не стоит сожалеть при наличии д90 в продаже

Может, какие-то ещё есть варианты
    д90)))
    ==============================================

Nikon D4 — новая профессиональная зеркальная камера Nikon
    Nikon D4 Product Tour
    Пророк

Разом з Д4 Нікон презентував і новий об"єктив
    Nikkor AF-S 85mm f 1.8G
    Нажаль (як для власника мануальної плівки) об"єктив із серії G, тобто без кільця діафрагми.
    Як говорить сам Нікон, це зроблено для того, щоб об"єктив був дешевшим.
    Я цієї політики не підтримую, але кому цікава моя думка? ))
    Пророк

Нажаль (як для власника мануальної плівки) об"єктив із серії G, тобто без кільця діафрагми.
    У Найкона есть и классические Nikkor AF 85mm f/1.8 D и Nikkor AF 85mm f/1.4D.
+ Ответить в теме
Страница 13 из 24

Теги для этой темы