Портал «Єдине освітнє інформаційне вікно» osvita.com спільно з МОН оголошує конкурс студентської фотографії «Цим я живу». Хтось проживає найяскравіші моменти найкращої пори зараз, а комусь вони запам’яталися на все життя.

Викладачі й одногрупники, гуртожиток і вахтери, сесія і канікули, День студента і КВК, стипендія і студентські вечірки – все це невід’ємні атрибути студентського життя. Покажіть, чим воно запам’яталось вам!

Переможці отримають цінні подарунки та можливість удосконалити свою фотомайстерність!

Подача фоторобіт до 20.12.2010.

Ціль конкурсу – продемонструвати різноплановість студентського життя: захоплення, відпочинок, цікаві події і звичайно виявити таланти серед студентської молоді.

Взяти участь в конкурсі можуть студенти будь-якого ВНЗ України та інших держав.
Один учасник може представити на конкурс 3-5 фоторобіт.

Переможців конкурсу визначатиме компетентне журі, до складу якого ввійдуть представники профільних ЗМІ, професійні фотографи та лідери студентського самоврядування.
Критеріями при визначенні фоторобіт-переможців є: відповідність темі, оригінальність ідеї, рівень художнього виконання.
Організатори залишають за собою право використовувати отримані фотороботи на сайті в цілях популяризації насиченого студентського життя. Факт відправки робіт на конкурс означає згоду учасника з усіма пунктами зазначених правил.

Вимоги до фоторобіт:

Формат файла – JPEG, розмір кадру має бути не менше 1280 X 1024 пікселя. Файл має підписуватись наступним чином: Хочу жити_Вікторя Шевченко_Київ.jpg
Допускається тільки мінімальна комп’ютерна обробка (корекція рівнів, контрасту і балансу для всього знімку, ретуш подряпин, видалення дрібних деталей, що не впливають на сюжет зображення). Організатори залишають за собою право відмовити в прийомі роботи у випадку, якщо вона порушує морально-етичні норми або не відповідає тематиці конкурсу.

Роботи і заповнену анкету (П.І.Б., контактні дані та назву фотографії) надсилайте на адресу: info@osvita.com

Роботи приймаються з 03 грудня по 20 грудня 2010 року.

Із 21 грудня на порталі «Єдине освітнє інформаційне вікно» буде оголошено імена фіналістів та опубліковано їхні роботи. Переможців визначать читачі, які зможуть проголосувати за найкраще, на їх думку, фото.

Джерело: www.mon.gov.ua