Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3
Показано с 21 по 29 из 29.
    Пророк

Re: Сусідські війни або як змусити сусідів сидіти тихо

Cveha, у ваших посиланнях на закон я не знайшов підтвердження ваших слів "Будівельні роботи з гучними звуками дозволяється проводити до 20-00 год, і то з дозволу сусідів із оговоренням часу та термінів проведення робіт."

Будівельні роботи заборонені з 22:00 до 08:00. Згода сусідів потрібна лише у випадках, коли гучні ремонті роботи планується проводити у вихідні чи святкові дні.

Філософф

А обмежень гучності ви також не знайшли? Це ті закони, які я поки що знайшла. Тим більше якщо ви це знаєте, то навіщо просити писати? В мене немає лишніх пару годинок, щоб вилазювати по інету те, що мені не потрібно. Але це основні закони, на які можна спиратися.
    Отже, виходячи з допустимих шумових норм, можна побачити, що любі гучні роботи, будь то перформатор чи пляски під гучну музику, в житлових приміщеннях не можна проводити, бо це є порушенням саннорм. А згода потрібна для того, щоб якщо вдруг до вас прийдуть із заявою від пари сусідів, ви могли показати цю згоду, і сказати, що у вас все законно.
    Отож любий Ентер, не придирайтесь до слів, не всі повинні виказувати що де прочитали чи побачили, із посиланням дословно на якісь закони.
    Пророк

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    Тим більше якщо ви це знаєте, то навіщо просити писати?
    На мій погляд, ваші попередні заяви ґрунтувалися на припущеннях та особистих уявленнях. Я припускав, що вам відомі закони про які я не чув. Але процитовані вами закони спростовують ваші попередні заяви.

А обмежень гучності ви також не знайшли?
    Так, знайшов, з 7:00 до 23:00 гучність не може перевищувати 55 дБА, а вночі 45 дБА. Ви будете здивовані, але люба пральна машина працює за межами зазначених норм. Може виключите СЕС?
    Може буде цікаво: Уровни шума и шумоизоляция

А згода потрібна для того, щоб якщо вдруг до вас прийдуть із заявою від пари сусідів, ви могли показати цю згоду, і сказати, що у вас все законно.
    Згода потрібна і має значення лише у випадках, коли один із сусідів бажає виконувати гучні ремонті роботи у святкові та вихідні дні.

Отож любий Ентер, не придирайтесь до слів, не всі повинні виказувати що де прочитали чи побачили, із посиланням дословно на якісь закони.
    Коли ви будете писати, що вам так здається чи ви так думаєте, чи вважаєте за справедливе, то я не буду від вас вимагати підтвердження. Але коли ви робити категоричні заяви з натяком на закони, то вибачте. З часом - помилилась, погодження сусідів на гучні ремонті роботи не потрібне (за виключенням вихідних днів), про вилучення муз центрів це зовсім фантазія…
    Філософф

Не знаю, в мене, мабуть, нерви в порядку, але сусіди мене взагалі не дратують. Я по принципу живи сам і не заважай жити іншим. Не дратують мене речі, які дратують всіх. Сусід з першого поверху любить зранку врубити хеві метал - він у нас металюга малолєтній, а мені якось байдуже- спати не заважає (мене взагалі зранку нічим не візьмеш) і навіть якось приємно відчувати, що дім прокидається, живе. Сусідка поруч робила кап ремонт, дуже переживала з приводу, чи не заважає нам шум і крейда на підлозі - мені не заважає, я розумію, що треба. Коли я жила в Полтаві, то моя сусідка була жахлива кошатниця, у неї їх було штук 10, по під"їзду шерсть, коти мітять, ну неприємно, а шо ти зробиш - котів на вулицю не викинеш, а те, що мітять- так іх з під"їзду не випускають, ім що, лопатись?, а вибіжать з під"їзду, може машина задавити (таке було, під"їзд на вулицю виходить), краще хай живі будуть, всеодно сусідку не переробиш (хворенька вона), у неї раніше шавка жила, яка на людей кидалась (мила собачка мене таки дратувала тим, що регулярно намагалася вкусити, це той випадок, коли сусіди наносять безпосередню фізичну шкоду, що не може не дратувати), так що краще коти. Ну ще сусіди знизу люблять влаштувати гульбу на всю ніч, це мені також пофіг, бо заснути не заважає, я сама сова і залюбки музику слухаю, ще інших сусідів дратує, коли одна бабуся виставляє квіти у під"їзд, а від них іноді листочки відриваються і смітять. Людина ж хоче під"їзд прикрасити, не треба аж так фанатично ратувати за чистоту, опадуть листочки - приберем. Ще одних дратує, що та бабуся іноді пускає дворову собаку в під"їзд, коли у неї тічка, а шо, краще хай її кобелі порвуть? Воно скулить, бідне, і до людей тулиться, а шматок шерсті прибрати - хіба проблема. Вона, до речі, у під"їзді чемно себе поводить і не пудить. Сусід поруч дуже любив грати на гітарі. А що в цьому поганого. Я вважаю, що іноді бувають нештатні ситуації, коли можна дещо пробачити. Такий випадок. У чоловіка не було часу прибити полицю (військовий). Він 2 рази вжикнув дрєлью о 21 55 і ВСЕ - це не відбійний молоток! Рівно о 22 05 прибіг сусід знизу і почав репетувати, що йому заважають спати. Це називається причепитися і зігнати на комусь злість, бо його син металюга і не такі звуки зранку видає, а в мене це не викликає бажання бігати з кулаками. Чесно кажучи, я також можу дратувати сусідів. Є у мене пагубна звичка співати, коли сумно, або щось роблю. Але тут мені пощастило. Сусідів це не дратує. По-перше, я не співаю ночами, по-друге, співаю я не фальшиво і доволі приємно (я співала раніше в ансамблі), в основному народний репертуар (який подобається сусідкам похилого віку) й іноді щось сучасне, щоб юного металюгу з нижнього поверху не плющило. Не дратує їх вроді, а то електорат у нас такий, поскаржилися б давно. Якби пролунало хоч одне зауваження, я б заткнулась навіки, бо тут почуваюся трохи винною, але так я знімаю стрес. Хоча, якби хтось співав за стінкою, мене б це також не дратувало.Ми всі заручники стін без звукоізоляції і наше життя не може бути 100% приватним. Так що, бігати до сусідів знімати напругу кожен раз, як хтось за стінкою кашляне?
    ТАК!

тему тупо розісрали та зафлудили... аж отпало бажання шось писати
    Філософф

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Ви будете здивовані, але люба пральна машина працює за межами зазначених норм. Може виключите СЕС?
    Може буде цікаво: Уровни шума и шумоизоляция
    Ви будете здивовані, але ваша пральна машинка у сісудув, може і не бути чутною, особливо по горизонталі. Якщо ви не дуже розбираєтесь, то мається на увазі шум, який долинає до вас від сусідів, а не у них. Тобто заміри ведуться у вашій кваритрі, а не там де проходять всілякі гучності.
    Крім того я написала що нормується, а оті цифри і що конфіскують, це з реального прикладу. За якими там статтями воно конфіскувалось я не цікавилась, бо мені такі теми не цікаві. От.
    Я думаю, що в Меладона більше всяких посилань і фактів.
    І взагалі я думаю, що краще договоритися по харошому, бо вам же з цими сусідами ще жити, а люди такими свиньми бувають.
    офтопик, коли моєму малому було півроку, ми жили буля новостройки, якраз забивали палі. І нічого, через тиждень я вже отого бахкання не помічала.
    Пророк

Ви будете здивовані, але ваша пральна машинка у сісудув, може і не бути чутною
    Я чую пральну машину сусідів і дуже непогано.
    Я думаю, що в Меладона більше всяких посилань і фактів.
    Ось основне посилання:
    Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    якшо коротко - то краще всього допомагають сварки та скандали (досвід 3 роки)
    А коли я попросив «юр сторона то можу розтовкмачити з посиланнями...» то Meladon сховався у кусти
    Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    тему тупо розісрали та зафлудили... аж отпало бажання шось писати
    rys
    Частий гість

Да… Я считаю что нужно просто уживаться с соседями, сдерживаться в неприятных для вас ситуациях, находить в конце-концов компромиссы. Все же мы люди и ничто людское нам не чуждо. Все так или иначе отмечают праздники, стирают бельё, делают ремонт. Так что не надо ханжить. Видите-ли вы слышите как работает стиралка у соседей, можно подумать что вашй стиралки они не слышат. Закон, нормы, правила – для нас…? нашей страны…? Да кто их соблюдает!?!? Я уверен что большинство из Нас не то-что не общается с соседями, а даже не знает как их зовут и тд. О нет-нет….)))) ….Новый Год на носу…зайдите …поздравте …..улыбнитесь … и хлопните хлопушку им на пороге в 12 часов ночи….чтоб знали как вам спать не давать)))
    ТАК!

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Я чую пральну машину сусідів і дуже непогано.

Ось основне посилання:
    А коли я попросив «юр сторона то можу розтовкмачити з посиланнями...» то Meladon сховався у кусти
    вроде не пацан, взрослый дядько, а за выражениями не слидим...

писать пока ничего небуду... ибо тема покачто для высказывания мнений а не конкретных действий, как все выскажутся и похвастаются умственными способностями (особенно ждем умудренного опытом рамма) и тема заглохнет тогда опишу все с примерами документов

удачи
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3