Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей129Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 22
Показано с 51 по 60 из 217.
    Пророк

Re: Шо люди роблять в вконтакте? Га?

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Ні, не стоїть, хоча можливо скоро і поставлю. Я просто взагалі не закриваю переглядач:
    Мене постійно розгорнутий браузер чомусь дратує(ну.. це кому як).

А чому б просто не:

Налаштувати всі інші ящики так, щоб пошта з них пересилалася на один і перевіряти тільки його?
    Думала про це, але ще руки не дійшли. Просто.. зазвичай руки доходять до того, шо дратує, або шо не зручно. А як тужиться і пихтить бат я не відчуваю, тому й не роблю там нічого нового.

Але навіть якщо я це зроблю.. то мені потрабно, щоб був бат(чи хтось інший такий - не суть наразі) або якшо всс переадресація на гугл, то вмикати гуглтак. Бо місце браузера - в треї(як в собаки), а хтось повинен же в куточку отам мені казати, шо шось мені прийшло.

Плюк .№ 215 в Тентуре.

Re: Шо люди роблять в вконтакте? Га?

Ну а якже, як завжди треба написати про крайності. Вконтактє - дуже зручний спосіб спілкуватися з людьми, з якими ти не хотів би втрачати зв'язок, але і не потребуєш постійного "відповідай зараз!" зв'язку. До того ж, ти можеш дізнаватися про те як людина живе, чим зараз займається, де була, поки ти її не бачив. Серед її друзів, можна знайти своїх знайомих. Там же можна знайти людей зі спільними інтересами, нові знайомства.

Треба сприймати прогрес, соціальні мережі вже не спинити, веб - змінився, і стоячи осторонь цього, ви стаєте, як ті люди, що переселають факс на зламаній факс-машині, коли поруч стоїть комп'ютер підключений до Інтернет і сканер.
    Мы ж имхуем тут. Кстати, во многих случаях эргономичней факсонуть, пусть это и не идеал и не совсем даром (элементарно подсчитайте кол-во телодвижений и мелких операций для передачи одной странички - набор номера, пару секунд живого общения и старт, либо-же прогрев сканера, куча кликов и угрюмое сидение в течении минуты-двух перед экранчиком в позе примата)))
    Технологии-то технологиями, сам не стою в стороне, но не могу проникнуться. Штучное оно, и заставляет обездвиженное неморгающее существо со сгорбленной спиной пялиться в одну точку часами. Повторяю - мы имхуем) Никто не против соц.сетей и постоянно видоизменяемого веба - пусть оно так и будет, и это не есть плохо.
    ТАК!

Re: ВКонтакте

Новачок

Мне нравится ВКонтакте - знаешь что происходит в жизни одноклассников и людей, с которыми был еще в детском саду... так бы мы не общались это точно)
    модератор

выкинуть бы оттуда половину сервисов, было бы супер)))))
    Пасажир

ВКонтакт по ходу взломали

ололо...
    модератор

у меня нет ололо...
    part of me

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    у меня нет ололо...
    В мене теж.