Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей129Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 22
Показано с 31 по 40 из 217.
    part of me

Re: Шо люди роблять в вконтакте? Га?

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    поясніть мені, чим відрізняється спілкування в вконтакті від спілкування через ПП?
    Тим, що вони не сидять в ПП постійно, а вконтакте вони постійно.

Пророк

ммм..... цікаво
    про ПП я дізнаюся через хвилину чи дві(залежить від налаштування бата) після того, як воно мені прийшло, і я не мушу при цьому бути на форумі
    Тож... навіть якби я сиділа з відкритою сторінкою вконтакта і клацала постійно на оновлення, чи просто по ньому лазила.... Я б ПП отримувала так само швидко, як і повідомлення там.
    Тобто.. сидіти десь не обов’язково, щоб дізнаватися про те, шо тобі хтось шось кудись написав - ти ж сам це прекрасно знаєш.

P.S. Тільки не кажи, шо бат(аутлук і т.д.) - це шось запрєдєльне :)
    23q
    23-й участник

kobieta, чет я седня торможу) почитал первое сообщение, вьехал в курс темы)))
    Мне аська удобнее именно для личного общения, это можно лицезреть на моем аватаре))
    Пророк

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    забавно
    Жуть... Бідна дитина
    escape_the_sofa

"Аська" уже отжила свое. Прошлый век. Я почти нею не пользуюсь. Проще по телефону поговорить чем писать, писать, писать. ...
    Тетя Ася уехала, — говорю я!
    В контакте на так и удобно писать. И там переписываться тоже не очень целесообразно.
    Лучше всего, конечно же для переписок использовать имейл.
    part of me

Ответ Сообщение от jamlife Посмотреть сообщение
    Тобто відіслати повідомлення і відразу отримати на нього відповідь - це вже не сучасно, а відіслати повідомлення і чекати на відповідь день - це нормально...
    Пророк

Ответ Сообщение от jamlife Посмотреть сообщение
    "Аська" уже отжила свое. Прошлый век. Я почти нею не пользуюсь. Проще по телефону поговорить чем писать, писать, писать. ...
    Тетя Ася уехала, — говорю я!
    В контакте на так и удобно писать. И там переписываться тоже не очень целесообразно.
    Електронна пошта - це окрема історія.. і думаю, на її місце ніхто не посягає - ні аськи, ні форуми з вконтактами.
    Якщо говорити про прошлий вєк... то саме електронна пошта є більшим динозавром, але то таке.
    Електронна пошта, як на мене, зараз займає таку... офіційну дуже позицію. Для ділової кореспонденції і всякого того, що не потребує моментальної відповіді.
    А аська - для відносно живого спілкування.
    part of me

kobieta, така думка - це прошлий вєк (вибачте).
    Вже є корпоративна пошта, корпоративна система повідомлень (використовують також і icq), корпоративні форуми і т.і.

Зараз Google запропонував замінити пошту на новий вид комунікації: Wave (хвилі).
    JPM
    Пророк

ICQ - forever!
    Пророк

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    kobieta, така думка - це прошлий вєк (вибачте).
    Вже є корпоративна пошта, корпоративна система повідомлень (використовують також і icq), корпоративні форуми і т.і.

Зараз Google запропонував замінити пошту на новий вид комунікації: Wave (хвилі).
    Можливо й прошлий.
    Просто.. бачив би ти, яка в нас на роботі ситуація з оцим всим ділом....
    Про аську директор не в курсі дєла взагалі. А з поштою проблеми у всіх і постійно! У всіх замовників, всяких науковців і просто розумних людей, які постійно в нас варяться, кудись запрошують і самі приїжджають. Ніхто нікому нічого не може нормально відправити: чи адресу вводять не правильно, чи хз шо. Людям простіше переправляти документи факсом, хоч він в них і не працює, і вони туди запихають листок сто раз і перемотують плівку.

Так що на нашій роботі я собі дуже смутно уявляю корпоративну систему повідомлень :(.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 22