Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей129Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 22
Показано с 11 по 20 из 217.
    Пасажир

Re: ВКонтакте

ктсати да, я ВКонтактом ещё пользуюсь для поиска и скачки музыки.
    Лучше архива музыки нет, ИМХО.

Серега...

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    ктсати да, я ВКонтактом ещё пользуюсь для поиска и скачки музыки.
    Лучше архива музыки нет, ИМХО.
    100 пудово. Музыка есть вся. И очень много видео,мультиков.....
    Пасажир

serg1975, ну, видео из ВКонтакта по качеству уступает оригиналу, в то время как музыка - такая же, как и в оригинале.
    Серега...

Да.Согласен. Видео не фонтан, но по -крайней мере есть и можно найти там ссылку
    Пророк

Шо люди роблять в вконтакте? Га?

Назріло в мене отаке от питання. Суть його викладена в заголовку теми, але я розширю тут трохи.

Останнім часом стали мені траплятися люди, в яких по-перше: нема аськи, а по-друге: їм вона не нада, бо вони в вконтакте!!!!!
    Від першого такого випадку я відмахнулася, другий... якось насторожив... а далі я вже почала допитуватися - шо ж такоє?!!! І ніхто мені толком пояснити не може.

Цікавить мене ось шо: чому деяким зручніше спілкуватися в вконтакте(я буду називати це так, бо не знаю, як коректно написати, шо людина знаходиться в отому... шо на букву ве... може нада писати - у вконтакті.. - хз)?

Зазвичай це починається з того, шо хтось пише на якомусь форумі в ПП. Зав’язується переписка, людина шось уточнює... пише і пише...
    Ну і я кажу - давай в аську, бо не зручно в ПП. Спілкуєшся як з мальчиком-тормозом.

А людина відповідає - ем... аська... - в мене нема. Давай в вконтакт!
    І от вже нарешті ключове питання:
    поясніть мені, чим відрізняється спілкування в вконтакті від спілкування через ПП?

Принцип же той самий! Ти написав... і чекаєш, коли з’явиться повідомлення, шо тобі написали, чи прийде на пошту, чи сидіти і дивитися на відкритий сайт .. і клікати на оновлення - маразм!

Все інше, пов’язане з вконтактом мене теж дивує, але то так... другорядне.
    ри?

Re: Шо люди роблять в вконтакте? Га?

Для мене вконтактє просто єсть. Дуже багато товаріщєй саме там, бо більше ніде сконтачитися з ними я не можу. У деяких стирена аська, а нову вони або ракли завести, або хз чого не заводять.

Особисто я вважаю найбільш зручним асько (тобіш пінгвін). І мобільний тіліфон :)

Тому, Кобі, я не знаю, чим відрізняється спілкування у вконтактє і в ПП - для мене це є незручно, бо сидиш і чекаєш, і оновлюєш, ..ну все те, що ти ото написала.
    Добрий модер ))

Я Вконтакті дивлюся фото, переглядаю відео, і дізнаюся про всякі заходи.
    А переписка - то таке ... коли і сказати людині нічого і треба якось відмітитися, шо ти ж ось є, у друзях. Принаймні я це так сприймаю. Бо дійсно ж є аська, і якщо хочеться прямо зараз поспілкуватися - щиро просимо, але ж спілкуватися не хочеться або немає про шо, а так ото "прівєт, как дєла ..."
    part of me

Ну робити там можна багато чого. Перше, слухати музику, там можна найти майже будь-який трек. Друге, дивитися відео, хоча відео там маленьке, а канали і серваки - не дуже. Третє, це місце де людям дуже зручно знайомитися, бо ти не тільки можеш взнати всю інформацію про неї, але і побачити її фото, навіть ті, які б вона не дуже хотіла показувати.

А тащать тебе туди, бо багато хто конкретно підсажується на спілкування в тій соц. мережі, тому вони постійно сидять там і оновлюють сторінку, тому повідомлення там вони побачать швидше ніж ПП.

Але ти всерівно не видись, краще зви сюди і спілкуйся в чаті.
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Я Вконтакті дивлюся фото, переглядаю відео, і дізнаюся про всякі заходи.
    А переписка - то таке ... коли і сказати людині нічого і треба якось відмітитися, шо ти ж ось є, у друзях. Принаймні я це так сприймаю. Бо дійсно ж є аська, і якщо хочеться прямо зараз поспілкуватися - щиро просимо, але ж спілкуватися не хочеться або немає про шо, а так ото "прівєт, как дєла ..."
    згодна - "прівєт , как діла" - можна там, я не проти

але ж я кажу про ситуації.. от саме коли треба швидко шось вирішити, обговорити...
    кажеш людині - давай же ось в аську, або скайп - шоб ще й поговорити(взагалі всі справи одразу вирішуються)...
    так нєт же - Вони в вконтакте!
    Здібна учениця

як же ж я мучився, коли в мене на роботі не стало аськи! Страждання за браком часу були недовгими, але болісними)) Оскільки на той час припав розквіт однокласників.ру, то перемістилася туди, але дійсно дуже не зручно, тож активне спілкування онлайн зійшло нанівець і що однокласники, що вконтактє зараз відіграють другорядну роль простого мейла. Для тих же, хто почав спілкування з соц мереж, аська виявилася занадто простою чи що))
+ Ответить в теме
Страница 2 из 22