Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 9 из 9.
    ри?

Жорж, велкам!!!

Ответ Сообщение от Жорж Посмотреть сообщение
    Відповідь:
    Допис від laithemmer Переглянути допис
    Ти ще й почкуєшся?! Клон?!
    Жорж, мальчік, вибирай вираженія - я злидня нєрвна...
    и это всё? Мда... на форуме ты красноречива, а в жизни??...
    Оскільки засирать тему про реєстрацію не хочеться, а лаятися явно кортить - можеш зробить це тут.

Троллллллі - злобні тварі. Їх нада терти
    Жорж, скажи мінє ісчо шонібуть пріятноє - а то кагбе мало) Поспілкуймося, солоденький!!! А то невдобно якось за пару слів нахєр посилать))

2.0

Re: Жорж, велкам!!!

laithemmer, приєднуюся! дєлаєм копіпаст:
    Жорж, communicate з кимось іншим, на вашій Альфа Центаврі, чи Террі Інкогніті. Вам тут, як бачите, не дуже раді.
    Ответ:
    Сообщение от Жорж
    на форуме ты красноречива, а в жизни??.
    а в жизні можуть і нах послать.
    а ти в жизні тоже бох чи токо на форумі пишеш?
    постскриптум: http://www.poltavaforum.com/members/7777-zhorj.html бачите камради, це внатурі бох, намбер 7777!!! так шо увєруйтє, Аллах Акбар!

ще одне ПиСи: давайте подумаєм, шо робить, шоб аони не почкувалися, троляки довбані.
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    шо робить,
    Лесь казав, шо нада *******. но перед тим запхать у мішок і повісить на гілку. а ******* нада ломом (с)
    Руда, з хвостом

laithemmer, nickeler, aneisha, дякую, шо підняли настрій в розгар робочого дня!!!! Ви такі гостинні!!

По принципу, якщо ти підійдеш до мене зі стиснутими кулаками, то мої стиснуться також.
    Просто чергова людина, головною метою є якої увага, притягнута до себе будь-якою ціною. Мабуть в реалі її не вистачає
    ри?

Rinka, скажи ж, да?! Такі хороші - людину привітали з новосєльєм, створили тему імені ЙОГО, шоб не скучаЛО! Хто сказав, шо ми всіх чмирим? Брєхняяяя! )))
    змія болотяна ОЧКОва

Rinka, знаїш, як кажуть? Який стол, такий і стул. перефразіруєм і получаїцця: який гость, так і принімаєм.
    Руда, з хвостом

та і я ж кажу, що хороші. Хотіла людина уваги - отримала. Дали новічку все, що хотів. Головне, щоб не наступив передоз.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    ще одне ПиСи: давайте подумаєм, шо робить, шоб аони не почкувалися, троляки довбані.
    Та жаль, що не можна блокувать по MAC-адресі, чи можна???
    Пророк

MAC-адресу засобами форума перевірити неможливо. Відповідно - і заблокувати теж.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы