Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 19 из 19.
    Серега...

Re: Терор мусором по-соседски!!!

нечего бояться, кто пугает тот как првило ничего не сделает. А вообще пойдите в РО , найдите знакомых в милиции, попросите чтобы "раскумарили" и вдолбили в его башню , чтобы не баловался . и все. пусть напишет на всякий случай пару явок , чтобы если что закрыть надолго и всерьез. И куда его пыл и денется?

Пророк

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    І нічого їх боятися, воно ж як шакали, вони страх інтуїтивно чують.
    вот, кстати, почему совет Борова (наверное) самый эффективный
    part of me

Писав на форумі ГУМВС:
    Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Колись жив в одноповерховому будинку, за стінкою в 1 цеглу, жив контужений сусід. Який, по-перше, постійно кричав на жінку, а по-друге, увечері полюбляв включати разом магнітофон з записами 60-70 років і телевізор на повну гучність. Я йому грюкав у стіну, він робив ще гучніше. Я викликав два рази міліцію, жодного разу вони не приїхали (мабуть вирішили, що воно того не варто).
    Тоді я просто став ставити колонки до стіни, і включати на повну гучність транс, сусіду, м'яко кажучи, це не дуже подобалося, але він затихав таки. Потім я перейшов на "Лененград", бо пісні цієї групи виражали все, що я хотів передати сусідові. Однієї такої ночі він прибіг з сокирою і хотів прорубати вікна в домі. Зупинили його залізні ставні, а поки я виходив з кувалдою спитати, чи не за сіллю він прийшов, він втік.
    Все закінчилося дуже романтично. Одного разу я, мій кум дивилися фільм "Альоша Поповіч". На дворі тільки вечеріло, кум їв локшину з миски. Хтось почав грюкати в двері, кум чомусь вирішив відкрити двері. Та коли їх почали виривати, він вхопився за ручку, я пішов за кувалдою, та не встиг. Сусід зі своїм товаришем (теж нашим сусідом) на підпитку завалили до мене в хату. Кум схопив, як він думав виделку і крикнув, що зараз він когось нею покалічить, та побачив, що в нього в руках була ложка, а контужений сусід наступав, він дав його ложкою по лобові.
    Все закінчилося тим, що сусід отримав хорошого прочухана, гулю на лобові, другий сусід вирішив, що сили нерівні і вступив з нами в переговори. Але з тих пір сусід більше не шумів.
    Ще, до речі, як раз після моїх спроб визвати міліцію (десь через місяць), він тріснув свою жінку сокирою, знайшли волосся в крові, думали вбив. Приїжджала міліція, мабуть все закінчилося мовним попередженням...

Я з'їхав з того будинку, десь через рік чи біля того, цей красавчег зарізав свою жінку, наніс їй пару десятків ножових поранень, сам повісився. Аби я там і далі жив, думаю, мав би великі шанси прийняти участь в тому шоу. Робіть висновки.
    Філософф

А ще можна, якщо це такий будинок, як я розумію..
    2-поверхи, так?Навіть якщо живете на 2-му, робите собі сходи з вулиці, двері в під'їзді закладаєте і не бачите більше сусіда, бо в під'їзд не ходите. А якщо ви на 1-му, то тоді взагалі,є де розгулятися фантазії..
    Зануда

Якось так:

З (місяць, рік) у нашому будинку (адреса), у квартирі (№) проживає гр.(Прізвище, Ім'я, По батькові).
    Вказана особа звозить сміття та складує його як у власній квартирі, так і у місцях загального користування. Це призводить до розповсюдження у будинку тарганів, мишей та пацюків. Також створюються умови для поширення інфекційних хвороб.
    На зауваження гр. (Прізвище, ініціали) не реагує, вдається до погроз.
    Вимагаємо провести перевірку та змусити гр. (Прізвище, ініціали) дотримуватися санітарних норм у власному помешканні та у місцях загального користування.

Дата, підписи, прізвища сусідів.

Пишіть коротко і тільки по суті. Не треба лірики та подробиць: "Я йому сказала, а він відповів...".

Подавайте заяву до районної СЕС, у міліцію, до райвиконкому. При подачі заяви запишіть вхідний номер. Якщо відмовляються приймати - надсилайте рекомендованим листом з повідомленням. Тоді у Вас буде підстава скаржитися на бездіяльність органів, якщо так станеться.
    Нехай щастить.

p.s. Комусь це може видаватися наївним, але в мене накопичено певний досвід звертань до державних органів. Треба просто все робити грамотно. І тоді є результат.
    Новачок

нелюблю таких...
    мама-пчелка
    Гість

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    А ще можна, якщо це такий будинок, як я розумію..
    2-поверхи, так?Навіть якщо живете на 2-му, робите собі сходи з вулиці, двері в під'їзді закладаєте і не бачите більше сусіда, бо в під'їзд не ходите. А якщо ви на 1-му, то тоді взагалі,є де розгулятися фантазії..
    Проблема как раз в том, что у нас двор общий, даже забор не имеем права ставить. Дом одноэтажный и входы в наши квартиры с разных сторон дома, вот только бесчинствовать он приходит и к нам. Вчера было продолжение с лопатой на глазах годовалой дочки. У меня после увиденного руки несколько часов тряслись. Муж лопату как то выхватил, и не смотря на то, что мне очень хотелось чтоб придурку по "горбу съездили", я отобрала у мужа лопату, страшно вдруг со злости силу не расчитает, покалечит. Потом сосед побежал за кирпичем... Короче я столько потасовок за всю жизнь не видела, сколько за последние два дня. После этого сразу же поехала в милицию написала заявление. Только сосед исчез, ведь у него еще квартира другая есть. Сегодня жду участкового. Хотя когдато другие соседи вызывали-бестолку.
    мама-пелка
    Гість

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Якось так:

З (місяць, рік) у нашому будинку (адреса), у квартирі (№) проживає гр.(Прізвище, Ім'я, По батькові).
    Вказана особа звозить сміття та складує його як у власній квартирі, так і у місцях загального користування. Це призводить до розповсюдження у будинку тарганів, мишей та пацюків. Також створюються умови для поширення інфекційних хвороб.
    Вимагаємо провести перевірку та змусити гр. (Прізвище, ініціали) дотримуватися санітарних норм у власному помешканні та у місцях загального користування.

Пишіть коротко і тільки по суті. Не треба лірики та подробиць: "Я йому сказала, а він відповів...".

Подавайте заяву до районної СЕС, у міліцію, до райвиконкому. При подачі заяви запишіть вхідний номер. Якщо відмовляються приймати - надсилайте рекомендованим листом з повідомленням. Тоді у Вас буде підстава скаржитися на бездіяльність органів, якщо так станеться.
    Нехай щастить.

p.s. Комусь це може видаватися наївним, але в мене накопичено певний досвід звертань до державних органів. Треба просто все робити грамотно. І тоді є результат.
    Спасибо, это то что мне было нужно. Если честно я тоже еще наивно, но верю, что эфективно можно бороться не кулаками, а правовыми методами.
    lan
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от serg1975 Посмотреть сообщение
    нечего бояться, кто пугает тот как првило ничего не сделает.
    А вот это зря. К таким вещам нужно относиться серьезно. 99% ничего не сделает, а вот 1% - это те, кто реально держат слово. И не факт, что он не окажется из этого 1%.

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Якось так:

Нехай щастить.

И еще небольшой совет. В письме, в шапке, где указываете адресата, дописываете "копия - УМВД, СЭС" (например). Когда получатель уведомлен, что заявление получила другая организация, а значит - есть шанс отгрести в случае, если она отреагирует раньше, они быстрее шевелятся.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2

Теги для этой темы