Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей17Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 12.
    Добро
    Гість

Добро і жалість до ближнього

Ми звикли, що нам втокмачують в наші мізки, що яке велике добро нам творять олігархи-багатії тим що побудували стадіон, торговий центр, магазин, організували шоу-виставу, поставили пам"ятник і інще. З якою помпою пройшло відкриття побудованого стадіону-красеня в Донецьку на суму більше 400 млн дол.. В той-же час в ЗМІ ідуть оголошення про грошову допомогу 20-100 тис дол. для спасіння дитини якій негайно потрібна операція. Ніхто, ні можновладці, ні олігархи не поспішають спасти дитину. Невже стадіон, торговий центр важливіше за життя людини і скільки життів можна спасти за ці кошти. Ця жорстокість до людей може призвести до протесту і бунтів з відповідними наслідками. Світ не туди котиться і треба приймати негайно кардинальні революційні заходи.

Зануда

Re: Добро і жалість до ближнього

Ответ Сообщение от Добро Посмотреть сообщение
    Світ не туди котиться і треба приймати негайно кардинальні революційні заходи.
    Так стадіони, торгівельні центри, магазини і т.п. - це ж не подарунки, а засоби, щоб примножувати капітал. Хіба це благодійність? Чи на стадіон потім безкоштовно пускають?
    А якщо допоможеш дитині, що потім отримаєш?
    Взагалі, це питання не тільки нашіх днів і нашої країни. "Світ не туди котиться", ІМХО, мало не з часу появи людини. І всі його "вибрики" - це лише проекція людської натури, як вона є. Моєї, Вашої, всіх...

p.s. У Вас і пропозиції є? Чи тільки обурення тим, що багаті не діляться з бідними?
    2.0

по поводу дітей: в нас отмазка на все "дітям-фнвалідам або сиротам нада помочь". А всім не поможеш. іще біблейний Ісус, коли його умащували миром, сказав про те, що всім не поможеш. Треба бачити пріоритети. От і всьо. А шолудивих у світі менше не стане. І всім завжди шось потрібно, таке життя. Ніякої жорстокості, тіки тверезий погляд на речі.
    Добро
    Гість

Вже один політик обіцяв, що багатий поділиться з бідним. Хай олігархи не поділилися а сам чого не поділився, своя сорочка ближче та й свої дітки мажорять. Та це політи ка, біс з ними з падлюками, вже минули ті часи коли вони бодай спілкувалися з народом. Вони мають гроші, владу, каральні органи, зброю попробуй простаку щото заперечити - хребет переламають. З ким я не говорив то почув відповідь крайні за змістом від "валить всех надо" до пропозиції одного пастора баптиста євангеліста який показує в біблії цитату "покорись начальнику ибо он поставлен над нами по божьему повелению". Якщо не можна нічого вдіяти то що остається робити скласти руки і чекати поки вони нас як сліпих кошенят потоплять. Але ми я думаю спілкуємося не для того щоб константувати факт безпорадності а вислухати пропозиції, поради і кінці кінців відповісти на запитання що робити???????
    Зануда

Якщо не можна нічого вдіяти то що остається робити скласти руки і чекати поки вони нас як сліпих кошенят потоплять. Але ми я думаю спілкуємося не для того щоб константувати факт безпорадності а вислухати пропозиції, поради і кінці кінців відповісти на запитання що робити???????
    Чому ж не можна нічого вдіяти? Можна. Просто починати треба з себе. Не пропонувати хабарі, не користуватися "блатом", знати та захищати свої права законними шляхами*, не боятися, виховувати своїх дітей чесними та порядними людьми... Якось у цьому напрямку.
    Бо багато людей розуміють справедливість так: "мене дурять - погано, я дурю - добре", "в мене крадуть - погано, я краду - молодець", і т.п.

Вже один політик обіцяв...
    пропозиції одного пастора баптиста євангеліста який показує в біблії цитату...
    І не слухайте ні політиків, ні євангелістів, просто благаю.
    змія болотяна ОЧКОва

Вже один політик обіцяв, що багатий поділиться з бідним.
    треба ж шось обіцяти! у них робота така. А обіцянка - цяцянка, як відомо. почути: "дайте мені влади, бо я хочу стати владєльцем заводов, газєт, пароходов!" із разряду науковой фантастики.
    Та це політи ка, біс з ними з падлюками, вже минули ті часи коли вони бодай спілкувалися з народом.
    знову ж таки - гра на електорат (вверну і я модне слівце). сто років нада тим, у кого бабла кури не клюють і секретарша редагує законопроекти, обсчаться з народом.
    Шо робить? внімать пораді Фабуліста і починати з себе, авось у віддаленій перспективі шось зміниться.
    воно ж правду кажуть, шо "каждый народ имеет то правительство, которое его имеет". Кого обирали од того гранатой і получітє. яке їхало, таке й здибало...
    шось мене на ніч глядя на народний фольклор понесло... к чему би ето...
    Пророк

...Але ми я думаю спілкуємося не для того щоб константувати факт безпорадності а вислухати пропозиції, поради і кінці кінців відповісти на запитання що робити???????
    Послухайте пісню "Веселі часи" від Океану Ельзи. Там в останньому куплеті доволі чітко сформульовано.
    А ще при найменшій нагоді - по мордяці шахраям від політики. Аби боялись виборців і виборів.
    MisanThrope

Герої довго не живуть, добро зроблене ніколи не буде оцінено (хочеш комусь зробити добре - зроби спочатку погано, а потім так як було - і ти будеш богом), а жалість взагалі принижує.
    Зануда

Ответ Сообщение от Prymara Посмотреть сообщение
    Герої довго не живуть, добро зроблене ніколи не буде оцінено (хочеш комусь зробити добре - зроби спочатку погано, а потім так як було - і ти будеш богом), а жалість взагалі принижує.
    Рецепт, ІМХО, як перетворити життя на спокійне смердюче болото.
    змія болотяна ОЧКОва

Рецепт, ІМХО, як перетворити життя на спокійне смердюче болото.
    може й так, але жалість і справді принижує. як на мене, то добро з жалістю неспівставні як поняття. Добро і співчуття - можливо. але не жалість. ІМХО, канєшно, але жалість супроводжує байдужість і зверхність. А на їхній основі "созидать" неможливо в принципі.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя