Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 18.
 1. #1
  Offline
  part of me

  Тероризм, чи настільки він небезпечний?


  Останні декілька років у світі пройшли під прапором боротьби з тероризмом. На це виділялися величезні кошти, влаштовувалися війни, люди втрачали і отримували посади, положення, гроші. Але чи небезпечний тероризм насправді? Статистика річ вперта і на графіку цікаво порівняти деякі факти. Отже пропоную Вам оцінити графічне порівняння причин смертності в США з 2001-2005 рік, тобто включаючи події 11 вересня.  Для порівняння, внаслідок терору з 2001-2005 рік загинуло 3000 чоловік, а скажемо від куріння 2.5млн і 3млн від хвороб серця.
  Більше і детальніше тут.

  Мабуть пора звернути увагу на інше?
  Мета даної статті показати альтернативну точку зору, і подолати страх перед терором (а страх, до речі, це їхня мета).

  Якщо хтось ще продовжує боятися, пам'ятайте, у Вас на багато більше шансів отримати цеглиною по голові, або бути збитим трамваєм, ніж загинути внаслідок терору.

 2. #2
  Offline
  2.0

  Re: Тероризм, чи настільки він небезпечний?


  fragov, а діаграму точно малювали терористи типу, ви на нас забийте. боятися - складова частина інстинтку самозбереження. "підкол" полягає в несподіваності загибелі і у неестетичному "полі бою". Особисто вам, що краще - вмерти поступово, чи опинитися придавленим у будинку (отак як в Євпаторії). У нас поки що немає цих людей, принаймні якщо є то вони не світяться. А моя подруга в Москві боялася в метро заходити після вибухів. і шарахалася від кожної жінки і чоловіка "несловянської" зовнішності. Чому б не поговрити по інший бік медалі, про те, що тероризм нагнітає обстановку загальної нетерпимості?
 3. #3
  Offline
  part of me

  Re: Тероризм, чи настільки він небезпечний?


  Завжди ворог внутрішній — страшніший ніж зовнішній. У нас наразі терористи у влади, купа абізян з гранатами і нічо, а скільки народу на органи і в рабство йде що року — страшні ж цифри, а от щоб прикрити те і підривають у власній країні будівлі і метро, та взагалі, що хочеш. Хоча наші до цього поки що не дійшли… Хм, мабуть у нас не все так і погано, як може показатися на перший погляд.
 4. #4
  Offline
  Пророк

  Re: Тероризм, чи настільки він небезпечний?


  Картинка забавная. Смотрится красиво. Но, реально сравниваются события, которые не равноценны. Это как сравнивать веники и селедку.

  Была такая маленькая сербская террористическая организация «Млада Босна», членом которой был гимназист Гаврила Принцип. Так вот этот
  гимназист 28 июня 1914 убил эрцгерцога Франца Фердинанда, наследника австро-венгерского престола, и его жену герцогиню Софью Гогенберг. Это послужило поводом к Первой Мировой войне. И если столбик из
  жертв этой войны (и других аналогичных конфликтов) поставить в приведенную таблицу то будет он на первом, а не на последнем месте.
 5. #5
  Offline
  Гуру

  Re: Тероризм, чи настільки він небезпечний?


  RAMM, в столбик первой мировой можно также приплести развал Российской Империи и превращение ее в СССР - страну-изгоя лет эдак на 70, с последующим разделением на несколько отстающих банановых республик.
 6. #6
  Offline
  2.0

  Re: Тероризм, чи настільки він небезпечний?


  а іще, як на мене, тріхо різні поняття - вбивати себе палінням, жрачкою, сідати п"яним за кермо (при бажанні цього можна уникнути), і коли тебе вбивають, а ти хочеш жити, і не гробиш своє життя. погодьтся, речі радикально різні, Рамм там шось про сільодку казав... ото воно.
 7. #7
  Offline
  part of me

  Re: Тероризм, чи настільки він небезпечний?


  Нда… Ясно, боремося з тероризмом тоді. Наступного разу, коли снаряд влучить в халупу з боєприпасами, скажемо, що то були хасіди чи ще якісь дядьки і починаємо витрачати весь держ. бюджет (якщо там ще щось залишилося) на боротьбу зі страшним ворогом. Знаходимо українських громадян, що втекли зі зміїного материка! на береги Румунії, і починаємо Румунію бомбити, вводимо війська, потім виводимо завантажені добром вантажівки, оголошуємо частину Румунії "автономією" і починаємо і визнаємо її окремою державою, наприклад, Змій-Румунь. І т.п. Можна ще ЦУМ в Києві підірвати, а на весь світ заявити, що там в нас стояв 100-поверховий хмарачос, який підірвали білоруські екстремісти. Бомбимо Мінськ, вводимо війська на територію Білорусі та починаємо насаджувати там демократію, ну і за одно користуємося їх природними запасами сірників. Постачаємо їх замість російського газу в Європу і підриваємо російську економіку, а там гляди і в Росії терористи заведуться…

  "Ложки нема" (с) Брати Гадюкіни
 8. #8
  Offline
  2.0

  Re: Тероризм, чи настільки він небезпечний?


  fragov, ну судячи за такою логікою, треба розслабитися і не думати про червону мавпу. Це добра що у нас "ніякої ложки немає", але де гарантія, що ця ложка не всромиться одного дня комусь в зад? хоча то ваша думка. а жерти чи не жерти бургери, палити, пити - справа кожного.
 9. #9
  Offline
  змія болотяна ОЧКОва

  Re: Тероризм, чи настільки він небезпечний?


  fragov, та шо ж Ви так усе некрасіво малюєте))))) ну єсть терористи, єсть! і нікуди ми од того факту не дінемося. інше питання, в тому, як ми до них ставимося. ми їм не цікаві, то давайте боротися з тим, що для нас є важливо? разом з тим є певні категорії людей, які страждають від нашої тупості і нетерпимості. хто тут винен, сказати важко, але звичайні студенти, впевнена, не дуже добре себе почувають, коли їх хачами чорножопими називають і всюди тикають чай "акбар", кожна третя пачка якого тихенько тікає. далі за логікою, злість, ненависть ну і не дайбох шо погірше.
  оте Ваше "бомбемо Мінськ" трошки перегукується з Раммовим віником, ібо ми не терористи і приводів до терору в нас нема (прашу зразу не плутать божий дар з яєшнею). з терористами борються держави, а не їх громадяни. і про причини та приводи до тих терактів ми хоч приблизно, але можемо здогадатися. боротьба з тероризмом - то державна програма окермої держави-імеріаліста, спрямована на захист власних інтересів в певній частині світу, ібо та частина світу має "клад Сіндбада, скарби Алі-баби" - називайте як хочте. але нас ті пост-колоніальні війни не стосуються. принаймні поки що. і то, це зважаючи з якої сторони на то поглядєть
  так, шо друззя, не сціть в кампот і боріться з Макдаком і Данхіллом.
  ЗІ: До речі, Ви забули про ІРА, Басків і те де.))))
 10. #10
  Offline
  Пророк

  Re: Тероризм, чи настільки він небезпечний?


  Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
  ...
  Більше і детальніше тут[/URL].

  ...
  Посмотрел по ссылке. Но что сказать, что и следовало ожидать, данные на которые ссылается эта организация - либо этих страниц уже нет, либо это приблизительные статистические вычисления и то, цифры в таблицу взяты не оттуда, а с потолка. И опять же почему именно эти цифры? Но то дело такое...

  Сам сайт этих борцов за мир, сайт обычной анархистской организации, оторая живя в штатах эти же штаты и покусывает.

  Вот исследование деяний этой организации и ихнего лидера.

  http://www.billwarnerpi.com/2009/01/...psurge-in.html

  Т.е. в принципе ничего выдающегося, таких красавцев полно в нашем мире.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы