Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей207Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 25 из 26
Показано с 241 по 250 из 252.
    Ket
    Гуру

Re: 300 летие Полтавской битвы

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Весьма упрощенное видение прозападной ориентации - имхо.
    ну еще нато, оун-упа, бендера, американские военные базы.

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Ні. Просто Марков і його Родіна - це реально злочинці й фашистюги. я міг би тут розмістити відзнятий ними відеоролик, але бережу нерви свіпгромадян.
    до речі: ви десь на ранньому етапі дискусії писали, що південь і схід, мовляв, не проти відійти до росії. це не підтверджується соціологією. абсолютно.
    не ображайте наших співвітчизників)))[/OFF]
    Не подтверждено. Прошу вас тоже меня за мои взгляды за пределы моей родины не высылать

змія болотяна ОЧКОва

американские военные базы.
    де? у нас? ото де новость!
    Пророк

Ответ Сообщение от Ket Посмотреть сообщение
    ну еще нато, оун-упа, бендера, американские военные базы.
    ...
    и еще, Кєт Чумаченко - американская шпиенка

Не подтверждено. ...
    Ket, а вы изучите Маркова и его организацию и сами сделайте вывод.
    Или уже изучили?
    Ket
    Гуру

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    де? у нас? ото де новость!
    У нас, а что не пустим?

Ket, а вы изучите Маркова и его организацию и сами сделайте вывод.
    Или уже изучили?[/QUOTE]
    Вы знаете не изучала и желания работать в этом направлении не имею.
    Пророк

У нас, а что не пустим?
    ...
    Вы знаете не изучала и желания работать в этом направлении не имею.
    Ket, це ваше останнє за часом фото? чи ви доросліша? ви ж умієте читати і користуватись інтернетом. ви поставили з десяток питань у цій темі і абсолютне не слухаєте відповідей, натомість ставите нові, ще більш дивні. ви наполягаєте на своїй тезі про іноземні бази в україні; конституція україни це забороняє - будь ласка, дайте посилання, якщо ви поважаєте співрозмовників. якщо це з газети Комуніст чи Досвітні вогні, хай це будуть Вогні, яби люди знали. якщо у вас немає таких посилань, майте мужність визнати, що ви написали дурню.
    якщо ви "не изучала и желания работать в этом направлении не имею", то я не розумію нащо ви це обговорюєте. хіба вам абсолютно нема чим зайнятись.
    Приємного дня)
    Ket
    Гуру

Victorious, нет это не последнее фото. Мне 27 лет. На фото наверное 26 или начало 27(в анкете это написано). Виктор, это гон(мои вопросы). Не думала что вы их серьезно воспринимаете. Ошибаетесь, я ни на чем не "наполягаю". И пожайлуста, если разговариваете, то конкретней с цитатами, я не пойму о чем это вы. Первая цитата что вы привили - гон, а Деф такое называет подъебкой. Вторая фраза - Ответ: не изучала.
    part of me

Victorious, нет это не последнее фото. Мне 27 лет. На фото наверное 26 или начало 27(в анкете это написано). Виктор, это гон(мои вопросы). Не думала что вы их серьезно воспринимаете. Ошибаетесь, я ни на чем не "наполягаю". И пожайлуста, если разговариваете, то конкретней с цитатами, я не пойму о чем это вы. Первая цитата что вы привили - гон, а Деф такое называет подъебкой. Вторая фраза - Ответ: не изучала.
    Знаєте Кет, ваша остання відповідь характеризує вас не з кращої сторони. Такими відмовками користуються діти дітсадкового віку: «Ой, я жартувала, ха-ха-ха, а ви, думали, що я дійсно серйозно так думаю?», - це по-перше.
    По-друге, дуже не приємно взнати, що людина з якою ти спілкуєшся і на чиї питання відповідаєш, просто «гоне», як ви кажете. До вас не можливо більше серйозно відноситися, бо хто знає яке наступне ваше питання чи думка не буде просто «гоном».
    Що до Дефа і того, як він що називає, то вам варто фільтрувати отриману від нього інформацію, якщо ви подужали правила, то, думаю, були повинні помітити там пункт про заборону використання лайливих слів.
    part of me

Відео з реконструкцією 300-ліття
    part of me

сдавайсь!!!

більше всього порадував грозніій козак на передньому плані ростом з футбольний мьяч і голос за кадром який обідився на якусь собаку бо вона йому на ногу лягла
    ...а масовка маловата.. та и не переконливо якось... хоча я ж там не був... може вони сраженіє вобще в карти розіграли
+ Ответить в теме
Страница 25 из 26