Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 7 из 11
Показано с 61 по 70 из 106.
    Пророк

Re: Здивування дня!

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    Економіка - цікава наука - там здивувань на багато днів!
    справа в тому, шо то ще я м’яко сформулювала("чи окупляється"), насправді... мене знову ж таки цікавило, ХТО ж там шось купить!!!
    це яне про все - квіти там мабуть доречні, бо людина мчить кудись і не встигає їх купити в магазині, а тут прямо по дорозі, але все інше....
    от одяг - кофточки якісь.. труси, носки... ну ....

part of me

kobieta, метро в містах-мільйонниках, там все окупається, за день величезний потік людей, з яких хтось та й купить.
    les
    Філософф

Угу, відповідь у самому спостереженні : вони там торгують - значить окупляється! Це комерція - там всі мають свій зиск.
    Пророк

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    Угу, відповідь у самому спостереженні : вони там торгують - значить окупляється! Це комерція - там всі мають свій зиск.
    Це я розумію - не стояли б там, аби не окуплялося.
    Але ж здивування є і нікуди його подіти не можу.
    Пророк

здивування мого вчорашнього дня.
    сесія. я вже звиклась із думкою, шо здати її (сесію) може практично кожен, шо гроші, зв’язки і відсутність совісті іменно рішают всі питання. звиклась і так для себе думала шо хай життя розсудить, кому шо.
    і от вчора епізод, який, знаєте, мене навіть здивував. літній викладач відмовився ставити двом студентам оцінки, поки вони не вивчать предмет і не здадуть на свої трояки, більше яких він їм не поставить. хоча перед цим відбувся процес ходіння мами одного з тих двох студентів (теж викладачка нашого вузу) до "проблємного" викладача. потім була спроба через декана надавити на нього. АЛЕ! викладач виявився принциповим. і вся ота біганина і просіння (мальчіки ті після іспиту навіть заліковки через ту саму маму передали!) йому пофіг. і він прямо так нам все і розказав.
    рейтинг цього викладача піднявся до невиданих висот, і шото навіть віра в якусь там справедливість прокинулась од спячки.
    таке.
    Пророк

гарний епізод, але в мене не викликає здивування, бо поки навчалася, то таке було дуже часто
    багато таких викладачів знаю!
    Пророк

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    навчалася, то таке було дуже часто
    багато таких викладачів знаю!
    о врємєна о нрави
    ну а зараз ... зараз отак.
    ну просто ще оця деталь.. шо МАМА ходе випрошує оцінки... у ВУЗІ. тіки мені це здається, м’яко кажучи, унізітєльно? для самого себе.
    тьху.
    змія болотяна ОЧКОва

Ялина, я вчилася з одним парубком. недовго вчилася. йому вже далеко за ... студентський вік. він побував, казали, на всіх можливих факультетах і спеціальностях мого любімого вуза.це поки я з ним стрілася на потоці. так от, кожна сесія закінчувалась тим, шо з району прилітала мама. і не просто прилітала, з торбами - для неї визивали старосту з журналом і викладачів, шоб ті підтвердили, шо пацанчіка на парах таки не було. Ваще не було. а мама, казала шо? шо це вона мало платить, того і ставлять нб. вже перед держіспитамина 5-му курсі, я бачила його маму, яка стовбичила перед декановим каінєтом. а син її висів в повітрі, бо на бакалаврат не допускали, бо багато прогулював. не здивуюся, шо він і досі за півтора кроки до бакалавра.
    Філософф

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Ялина, я вчилася з одним парубком. недовго вчилася. йому вже далеко за ... студентський вік. він побував, казали, на всіх можливих факультетах і спеціальностях мого любімого вуза.це поки я з ним стрілася на потоці. так от, кожна сесія закінчувалась тим, шо з району прилітала мама. і не просто прилітала, з торбами - для неї визивали старосту з журналом і викладачів, шоб ті підтвердили, шо пацанчіка на парах таки не було. Ваще не було. а мама, казала шо? шо це вона мало платить, того і ставлять нб. вже перед держіспитамина 5-му курсі, я бачила його маму, яка стовбичила перед декановим каінєтом. а син її висів в повітрі, бо на бакалаврат не допускали, бо багато прогулював. не здивуюся, шо він і досі за півтора кроки до бакалавра.
    И нафиг таким йолопам диплом? Есть же роботы, где нужны идиоты. Шли бы сразу туда, ато диплом!
    2.0

И нафиг таким йолопам диплом? Есть же роботы, где нужны идиоты. Шли бы сразу туда, ато диплом!
    Заштрих, а сходи-ка ти в тєму про то, нах купувать підробки.. я думаю воно тотожне. Це ж прєстіжно - діплом страяка чи копєра. Ну й шо, шо в мазгах вітри буйниє дують....
+ Ответить в теме
Страница 7 из 11

Теги для этой темы