Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 6 из 11
Показано с 51 по 60 из 106.
    ри?

Re: Здивування дня!

А я люблю гороскопи...і купую....і читаю

Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    А я люблю гороскопи...і купую....і читаю
    от і другий потенціальний клієнт!
    А я читаю гороскопи на зупинках, коли чекаю транспорт- клеють на стовпчиках, біля реклами : Діііваа, кар"єрний рост.. не прєдпринимать...успєх...на выходных приделить внимание семье...
    les
    Філософф

І я люлблю гороскопи читати
    А не купую лише тому, шо мені всякі серьйозні гороскопи тирнетом висилають
    2.0

а я от дивуюся - скіки людей любить гороскопи! капєц
    Пророк

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    І я люлблю гороскопи читати
    А не купую лише тому, шо мені всякі серьйозні гороскопи тирнетом висилають
    Лес, в тому то й справа, шо мене найбільше дивує сам факт покупки. Бо коли люди читають це на стовпах, в газетах, чи неті - це одне(хз, нАшо, але нехай), але шоб за це ще й гроші платити......
    їх же ваааааааааааалом кругом безкоштовних!!!!!!!!!!!!!
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Лес, в тому то й справа, шо мене найбільше дивує сам факт покупки. Бо коли люди читають це на стовпах, в газетах, чи неті - це одне(хз, нАшо, але нехай), але шоб за це ще й гроші платити......
    їх же ваааааааааааалом кругом безкоштовних!!!!!!!!!!!!!
    Кобієта, а мене дивує - прямо дійсно здивування дня - шо хтось не розуміє, шо частка тих, для кого досяжний інтернет, невелика, а назаборах та сповпах гороскопи такого ж гатунку, як і слова, шо поряд. Там папір дорожчий за ту ціну, шо жінка в метро заплатила. А платила вона за ЗАДОВОЛЕННЯ. Тому мені особисто все зрозуміло з тою жінкою.
    Пророк

Кобієта, а мене дивує - прямо дійсно здивування дня - шо хтось не розуміє, шо частка тих, для кого досяжний інтернет, невелика, а назаборах та сповпах гороскопи такого ж гатунку, як і слова, шо поряд.
    ага! а в тому гороскопі, шо купила жінка, прямо таки написали їй інструкцію до життя!

Там папір дорожчий за ту ціну, шо жінка в метро заплатила.
    О! Можливо в цьому якраз і криється розгадка! Може люди купують гороскопи ті, бо там папір дорогий!
    Здають на макулатуру і зашибають дєньгу!
    les
    Філософф

Гороскоп - це казка для дорослих. Багато людей люблять казки. Різні....... Наприклад : жіночі романи, жіночі глянцеві журнали, чоловічі глянцеві журнали, гороскопи, просто казки, фентезі, віртуальний світ (інтернет). Це все один казковий ряд - похід у світ нереального. Більшості людей це притаманно. Вони отримують від нереального ЗАДОВОЛЕННЯ - це ключове слово. Зазвичай задоволення коштують. Люди за них платять. Невже це неочевидно? В мене ще одне здивування дня
    Пророк

Гороскоп - це казка для дорослих. Багато людей люблять казки. Різні....... Наприклад : жіночі романи, жіночі глянцеві журнали, чоловічі глянцеві журнали, гороскопи, просто казки, фентезі, віртуальний світ (інтернет). Це все один казковий ряд - похід у світ нереального. Більшості людей це притаманно. Вони отримують від нереального ЗАДОВОЛЕННЯ - це ключове слово. Зазвичай задоволення коштують. Люди за них платять. Невже це неочевидно? В мене ще одне здивування дня
    Виходить, не очевидно :).
    Ну і для того ж ця тема і є - шоб тут дивуватися.
    Я буду і далі тут писати про отакі речі, а ти будеш розвіювати всі мої уявлення про Світ :).
    Мене взагалі завжди дуже цікавили всі люди, які шось продають в переходах метро. Кожного разу, коли прохожу повз них, думаю... ну невже це окупляється...
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Мене взагалі завжди дуже цікавили всі люди, які шось продають в переходах метро. Кожного разу, коли прохожу повз них, думаю... ну невже це окупляється...
    Економіка - цікава наука - там здивувань на багато днів!
+ Ответить в теме
Страница 6 из 11

Теги для этой темы