Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 4 из 11
Показано с 31 по 40 из 106.
    Постійний відвідувач

Re: Здивування дня!

черешня, то така політика протекціонізму вітчизняного виробника.
    щоб не купляли китайський білий верх-темний низ, а замовляли новеньку хворму у місцевих швачок, тканину мабуть видають їм безплатно з резерву совєцьких закромів...
    але звісно без сучаних віянь моди не обійшлись - цього року найтрендовіше must have випускниць - заригані тухлі-каблуки (10 см як мінімум), потушені об бант цигарки і пляшка пива-смердяка в пальцях з обгризеним манік,юром... а також пароль: "Шо?! Кароче...Ваще!"

Пророк

Ответ Сообщение от Rosinka Посмотреть сообщение
    .
    щоб не купляли китайський білий верх-темний низ, а замовляли новеньку хворму у місцевих швачок
    На одну ж годину всього треба! Відстояти останній дзвінок. Ніхто ж не захотів би цілий рік ходити в отих платьіцах, якби знову таку шкільну форму повернули))
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    На одну ж годину всього треба! Відстояти останній дзвінок
    а народ плачеться, що грошей нема.. а заради години стільки кіпішу та зайвих, з пальця висмоктаних, витрат..
    Пророк

у меня сейчас под окнами выпускники одной из местных школ сидят, пьют пиво, курят, матерятсо. зато в белых рубашках и с лентами
    Пророк

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    у меня сейчас под окнами выпускники одной из местных школ сидят, пьют пиво, курят, матерятсо. зато в белых рубашках и с лентами
    Эх, молодёжь! От ти, Тейл, в їхні роки (а це було ген-геннн як давно) так не робив. Скажи ж?
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Эх, молодёжь! От ти, Тейл, в їхні роки (а це було ген-геннн як давно) так не робив. Скажи ж?
    матом не ругался и без ленточки был
    Пасажир

стою сьгодні на зупинці.
    йдуть випускники - форма, лЄнточки, всьо такоє.

12-а година дня ще тільки, а вони вже набухані далі нікуди!
    хлопець у костюмчику йде з літровою пляшкою пива, останнє періодично дудлить з горла. дівчина хоче його поціловати (в очах - ні краплі тверезості, не може навіть погляд на хлопцев зконцентрувати), але він одразу не може збагнути чого вона хоче. не бачив, чи домоглася вона своєї цілі - якось не дуже цікавить.

врешті решті він взяв її на руки, при цьому показавши нижню білизну своєї (?) дічини всій зупинці і поніс далі на руках...

як далео заніс - не скажу, по не спостерігав...

а рарод на зупинці (особливо бабулі) стояли зі смайлом на обличчі.

питається - нафіга так позоритись?

і у чому сенс останнього дзвінка? ще вдень наклюкатися так, щоб потім нічого не пам"тати?

про випускний я взагалі мовчу...
    Постійний відвідувач

LAEN, це ж вони проходять курс молодого бійця-студента - затрверджують свій квиток у доросле життя!))
    Здібна учениця

почитала... мабуть тре срочно валити з роботи, бо по темноті буде страшно додому повертатися повз п'яні галстухи)))
    Пасажир

Olio, слушна думка :)

трапилося в мене ще й друге "здивування дня"

їхав на вЄліку, попереду перехрестя. згідно Правил в мен перевага, але все ж таки під колеса - а це виявилася машина ДПС (ДАЇ)) - не кидаюся, пригальмовую. вона мені махають - проїжай.
    я здивований, але проїхав.

у водів авто в такому випадку прийнято дякувати "аварійкою" але в мене такої змоги немає.

і тут вони, обганяючи мене, махають,і сигналять. ну а я і відповв взаємністю - руки щоб махать є, сигнал також :)

п.с. знайомих, які б працювали в ДПС не маю :)
+ Ответить в теме
Страница 4 из 11

Теги для этой темы