Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 3 из 11
Показано с 21 по 30 из 106.
    2.0

Re: Здивування дня!

Деф, воно не люди "того", а жизнь дуже "хароша". Просто, я так думаю, що коли навкруги все э, а ти дивишся, і розумієш, шо тобі з того всього по кишені тіки їжа, то гроші "по умолчанію" стають повідною метою життя. Навіть якщо в людини на першому місці сім"я, близькі, то для їхнього благополуччя, чи банально для здоров"я нині необхідні гроші. І тому дехто думає про рідних, а каже гроші.
    Інша справа, коли вже є квартира, машина, нормальна зарплата, і все рівно гроші "ін фьорст", то то вже мабуть правда патологія.
    Просто знаєте, як в анекдоті: "Професор питає студіка: "стоїть два мішка - з умом і золотом. який би ви взяли"Студік: "З золотом". Професор: "Тю, а я б взяв з умом..." Сиудік: "Ну то кому чого не хватає".
    Так шо декого можна зрозуміти, кому чого не хватає, той про то і думає... Така се ля ві, на жаль...

Пророк

у друга дед недавно лежал в областной в нейрохирургии, там врачи сразу поставили ультиматум - или давайте лавандос и продолжайте лечиться у нас или вперед на улицу и там ласты клейте. ото така жизнь без денег
    Філософф

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    у друга дед недавно лежал в областной в нейрохирургии, там врачи сразу поставили ультиматум - или давайте лавандос и продолжайте лечиться у нас или вперед на улицу и там ласты клейте. ото така жизнь без денег
    Так зачем ставить на первое место деньги, когда ты жив и все в порядке? Вот и нужно про них думать, когда прижмет. А пока все нормально, можно чем-то другим жить, о чем-то важном мечтать. Тот мой знакомый УЖЕ собирает себе на пересадку печени (на всякий случай), хотя здоров и очень за своим здоровьем следит. Он как раз и привел в пример больницу. Я ж его сразу спросила, мол, совсем тебе плохо? А он говорит: "Не, хорошо. А вдруг будет плохо". Собирает...
    Частий гість

як на мене, то ставлення до грошей залежить виключно від світогляду людини. а внаслідок чого він формується то вже зовсім інше питання. виховання, оточення, наявність або відсутність фінансової залежності....
    Пророк

Ответ Сообщение от zashtrihovana Посмотреть сообщение
    Так зачем ставить на первое место деньги, когда ты жив и все в порядке? Вот и нужно про них думать, когда прижмет. А пока все нормально, можно чем-то другим жить, о чем-то важном мечтать.
    да я не спорю, просто потом собрать не успеешь. и тогда уже никто и некому не нужен. да и случаев таких воз и маленькая тележка. видать нужно про все успевать подумать
    Філософф

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    да я не спорю, просто потом собрать не успеешь. и тогда уже никто и некому не нужен. да и случаев таких воз и маленькая тележка. видать нужно про все успевать подумать
    Просто получается, что у человека цель - насобирать себе на печень, дождаться, когда родная екнет, прийти в больницу и с гордостью выложить бабло на хирургическую руку. А потом после удачной операции собирать на пересадку мозгов.
    Та пусть лучше зарежут интерны-ветеринары, но хоть ту жизнь, которую успеешь прожить, она - настоящая и интересная, а не печеночная.
    2.0

хтозна, шо краще. вчора була в нас дискусія, про то, чого люди за кордоном сидять, жоппи підтирають бабушкам в Італії чи піцу носять, якшо тут "родіна". значить тут їм погано, раз звідти вертати не хочуть. так шо у кожного свої цінності. це ж таке.
    Пророк

Дівчатка-випускниці в коричневих платтях СССР+ білий фартушок+ білі гольфи+ білі банти. Ніби і не здивування, кожного року ж так, але щоразу дивлюсь в усі очі і оглядаюсь. Так дивно повелося! Чи це тільки в Полтаві таке? А довжина пляттячок? Кружицца галава!
    І все це поєднано з проколеними бровами-носами, ірокезами на голові, чорними нігтями іт.д. Гримуча суміш нинішні випускниці!
    Ket
    Гуру

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Дівчатка-випускниці в коричневих платтях СССР+ білий фартушок+ білі гольфи+ білі банти.
    А мне нравиться на таких девочек смотреть - здорово. Но сама удивляюсь, когда ж уже та форма сносится. ЕЕ уже 20 лет никто не носит. Помню я в 1-м классе ходила, а потом отменили.
    Пророк

Порилась в інеті... Божеее, я відстала від життя.... повальна мода скрізь на цю шкільну форму!!! Фабрики шиють зараз! Хо-хо! Також в асортименті пропозицій піонерські галстуки
+ Ответить в теме
Страница 3 из 11

Теги для этой темы