Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 11 из 11
Показано с 101 по 106 из 106.
    Філософф

Re: Здивування дня!

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    zashtrihovana, мені 40 рубасів повернули 7 числа. навіть касу не рахувала. ти не один )))
    Думала, что я - самая раклосчитательная личность, а, оказывается, многие сдачу в жменю - и нафиг считать. Ги, приятно. Ато с меня постоянно знакомые прутся по поводу алгебры, типо "человек очень гуманитарного наклона, такого гуманитарного, что аж... аж серце щемит".

И опять меня удивили. Позвонил человек, который уже лет 5 не звонил, которого я уже похоронила в самой отдаленной ленте памяти. Так оно мне, чудно.

2.0

zashtrihovana, та то шо в жменю, глубокая фігня. я поки копійки щитала, була глибоко на своїй волні...настрій піднесений, подружка зараз підїздить... яка там здача! ну ото добре шо взагалі згадала. бо я гланула в капшука, а там какбе не хватає купюри...і не хватає рештків купюри, бо я ж токо хліб купила.... іноді я буваю "дєвочкой з откритим ртом" і мені з одного боку прикольно, з іншого - хз шо виявиш, коли вийдеш з такого стану. а третє - люди пужаються )))
    сдавайсь!!!

а я икнул и комп на роботе потух - думал в параллельный мир попал!
    2.0

Mr.Kronko, сказалося, в жисть вляпався
    сдавайсь!!!

nickeler, а я и думаю!! шо воно завоняло???
    2.0

Mr.Kronko, а так він в тебе мало того шо згорєв, так ше і всравсі? ой нене...
+ Ответить в теме
Страница 11 из 11

Теги для этой темы