Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 10 из 11
Показано с 91 по 100 из 106.
    Добрий модер ))

Re: Здивування дня!

В мене в четвер було здивування.
    Відмічаюся я в центрі зайнятості, і зазвичай треба було приходити у другій половині дня, години так о 16.00. Якраз встигала прокинутися, повештатися трохи, зібратися і прийти
    А це мені призначили наступного разу на ранок, попередньо спитавши, чи зможу я прийти ТААААК рано, чи мені цей час ок, уточнили-перепитали, приємно було

Sky
    Небо в твоїх очах ©

А в мене вчора було здивування. П'яте березня, а поблизу МЕТРО на бігборді (з обох боків) реклама одного з кандидатів на посаду Президента України, який не пройшов до другого туру
    Здібна учениця

Sky, он Яценюк по всьому центру вітає з восьмим березня))
    Пасажир

Ответ Сообщение от zashtrihovana Посмотреть сообщение
    Честность есть!!!
    Есть. Я когда-то вернул хозяину найденный мобильник
    Офтоп:
    Причем дрековый.... Может кто помнить Соньку с колесиком сбоку?...)

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    ТААААК рано,
    Підіть на роботу кондуктором, Вам 6-а ранку буде днем
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Olio, так то ж не як кандидат, а від своєї політичної сили. А там агітаційна реклама уже екс-президента.
    Філософф

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    zashtrihovana, може то я такий дурний, але на місці аптекаря зробив би те саме.
    Маладец! Радостно, что не все дурят (нематематическим бестолочам везет, покаместь).
    Пророк

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    Причем дрековый.... Может кто помнить Соньку с колесиком сбоку?...)
    Мало того, что помнит, я еще помню времена, когда этот (или подобная модель) нофелет стоил 1500 грн (далекий 2000-й год, то есть кучу денег) и был неимоверно крутым
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

zashtrihovana, згадав, що й у самого був подібний випадок у аптеці. Та й з того, що моя мама більше 25 років працює в торгівлі , знаю що всякого буває. Якщо багато людей іноді машинально можеш дати не ту купюру або прорахуватися (як на свою користь, так і клієнта).
    З.І. Гарний той продавець, який має роками "набиту" клієнтуру і робить гарні виторги за рахунок проданого, а не надуреного. Та й взагалі, на чужих грошах щастя не збудуєш.
    ри?

А у мене сьогодні інше здивування дня! Їдемо значить машиною в ТЦ "Київ" (ну чого ж? - шукати мені коханій те, шо я дуже хочу і чого ніде нема :)) Стоїмо на світлофорі на повороті якраз оце перед памітніком Зигіну, першими. За нами - вервечка. Стоїмо, чекаємо зеленого світла. Горить червоне, потім перемикається на жовте, - всі вже ясно ж шо на стрьомі, і якби може хто інший то вже і поїхав би!!! А ми ж просто на стрьомі.
    І тут так внєзапно жовтий перемикається знову на червоний!!!
    Спочатку стан можна було охарактеризувати "Шотакоєяніпонял?" Потім довго сміялися. А за нами водій взагалі показував догори палець - мол, клас мужики, стоїм ще))) Такого я ще не бечила!
    Добре, що другий заход був правильний - червоне-жовте-зелене)

П.С. А от якби який нєрвний стояв першим? Або поспішав куди? І рвонув би на знову ввімкнуте червоне світло? Брррр, жуть.
    2.0

zashtrihovana, мені 40 рубасів повернули 7 числа. навіть касу не рахувала. ти не один )))
+ Ответить в теме
Страница 10 из 11

Теги для этой темы