Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 3 из 3.
 1. #1
  Offline
  Новачок

  а на манєже -одні і тє же! Єто єсть наша національна біда!!!


  Відкриваю телефонний довідник, шукаю номер телефону й прізвище начальника важливої установи. І знаходжу... Так – він самий, той же добродій, що керував установою років 15 назад. Щоб перевірити свою здогадку, беру інший довідник, не новий, майже «антикварний»…І знаходжу підтвердження попередньої думки. Не тільки цей пан-товариш (судячи й по довіднику теж), але й десятки інших начальників різного рангу, рівня, – але всі вони приблизно одного покоління! Прізвища, ну, дуже знайомі, прямо-таки мерехять на сторінках телефонної книги. Ну, а якщо й міняється ім'я, то на місці колишнього начальника залишається керувати ... його син. Прізвище ж те саме! Що таке? Чому здорові ротаційні процеси, котрі навіть були запроваджені ще й тими ж більшовиками (вони розумілися на важливості справи), не відбуваються в пострадянському українському суспільстві? Ви помітили: у нас незчисленно плодиться клан (та ні, цілий клас!) бюрократів, що «засиділися? По визначенню пролетарського поета Маяковського «прозаседавшиеся»…
  У радянському суспільстві, тобто за часів СРСР, як уважалося й підкреслювалося всіляко тоді в офіційних анналах, не було класів. Точніше,казали нам, був один клас – трудящих, робітників і селян, із соціальним прошарком, так званою інтелігенцією. Насправді ж існували: один клас – пануючий – і ще класи (ті, які йому підкорялися) Хоча й називалися вони всі завуальвано. «Соціальний стан»... Наприклад, був такий соціальний стан: «службовець». Під ним частіше саме й ховався панівний клас партійних номенклатурников, керівників всіх областей народного господарства, всіх сфер життя.
  Помаранчева революція, що розбурхала українське суспільство, розколола націю навпіл, була спрямована головним чином ( у всякому разі, спочатку) проти класу корумпованого чиновництва, Та у своєму підсумковому вигляді це був бій славного Дона Кіхота з вітряками. Зробимо екскурс у минуле. Звідки взялося совєцьке чиновництво. або ж номенклатура?
  Партійну номенклатуру почав формувати ще Володимир Ленін, плекав і зрештою виплекав Йосиф Сталін. Ось вони, етапи і кроки цього «великого шляху». Перший крок до узурпації влади більшовицьким партапаратом. В 1922 році, відразу після громадянської війни, у доповіді Сталіна на одній із чергових партконференцій РКП (б) пролунала цифра: партія на той момент, виявляється, мала 15325 ПЛАТНИХ працівників, тобто керівників державних органів.Крок другий. Рік 1924 -й.
  Партія комуністів після смерті Леніна, уже при Сталіні й за його вказівкою, під час так називаного ленінського призову за лічені місяці збільшилася вдвічі, майже до 736 тисяч членів. Відповідно, у тій же пропорції (тобто у два рази) виросло й число платних керівників.
  Третій крок. Його сам Сталін зафіксував у своїй відомій філософській роботі «Питання ленінізму». Вождь світового пролетаріату перераховує, щоправда, досить приблизно, склад партійної номенклатури, і робить це на основі (що характерно) воєнізованої лексики. Мовляв, партія має свій «генералітет» – це 3-4 тисячі партробітників. За ним іде тисяч 30-40 «офіцерства». А вже потім – ще двісті-триста тисяч «унтерів». Отже, під час публікації знаменитої статті Сталіна (1930 рік) у СРСР було до 60-70 тисяч платних керівників, більшість із яких були одночасно й членами ВКП (б).
  Четвертий крок. Середина шістдесятих. Номенклатурників у країні вже не менше мільйона. Точна цифра досі лишається невідомою «державною таємницею». .., більшовии «ленінського призову»...Хоч їм не повинно бути більше 70-ти, та Всі вони вмерли не своєю, а насильницькою смертю (!). Отже, «ленінців», борців за ідею світового гегемона, в партії вже не лишалося…Хто ж складав еліту суспільства? По-перше, у КПРС у наступні за Хрущовим правління генсеків ( при Брежнєві і його послідовниках) приходили до керма суспільства тільки кар'єристи, – ті, хто рвався до влади. І друге істотне зауваження.
  Сталін умер сам. Лаврентія Берия «прибрав» Малєнков. Малєнкова вигнав Хрущов. А хто ж прогнав самого Хрущова?» Висновок : саме в ці роки в країні остаточно взяв владу клан номенклатури, жахливої й бездушної сили, що буде правити радянським суспільством до кінця сторіччя. І навіть після! колишніх партійних «крутих», які зі «стартових капіталів» партійної каси сколотили мільярди, змінюють «нові круті» ,– їхні прямі нащадки або духовні спадкоємці. І від цих людей, котрі й «піднялися» над власним народом тільки шляхом нехитрого й нахабного його пограбування, ми продовжуємо чекати чогось нового, патріотичних кроків ..

 2. #2
  Offline
  сдавайсь!!!

  Re: а на манєже -одні і тє же! Єто єсть наша національна біда!!!


  ничего удивительного! это не только у нас! это вообще человеческий принцип! Иерархия это нормально. А если бы субьект занимаемый опредиленную иерархическую ступень не был бы способен ее защитить или просто не соответствовал бы ей своим иерархическим потенциалом то его бы давно от туда сбросили.
  Проблема не в иерархии! И не то что на иерархических ступенях одни и те же, а то что на эти ступени хотят ВСЕ...абсолютно! Большие ранговые амбиции на ряду с маленькими ранговыми способностями!
 3. #3
  Offline
  Пророк

  Re: а на манєже -одні і тє же! Єто єсть наша національна біда!!!


  Ответ Сообщение от Mr.Kronko Посмотреть сообщение
  Проблема не в иерархии! И не то что на иерархических ступенях одни и те же, а то что на эти ступени хотят ВСЕ...абсолютно! Большие ранговые амбиции на ряду с маленькими ранговыми способностями!
  имхо в точку
+ Ответить в теме

Теги для этой темы