Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 6
Показано с 31 по 40 из 56.
    2.0

Re: Ющенко распустил Верховную Раду

aneisha, бо бабахне! оссьпаді, када ж вони успокояться? тим більше, який смисл, якшо партії такі самі прийдуть... а от народ на вибори може і не прийти. я от можу піти тіки в одному випадку - якщо Яценюк шось замутить. а ті всі нах, нах, нах...

змія болотяна ОЧКОва

нє, я піду поставлю ЖИРНУ крапку в графі проти всіх. хоча було б добре, аби люди якось так об"єднались і взагалі ніхто не прийшов. може до жирафів хоч трохи дійшлоб.
    хоча повикидать з вікон мені більше імпонує. ну або у Коновалюка пробить ракєту направленої дії...
    модератор

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    ну так это ваши проблемы, нравится терпеть - терпите скотское отношение руководства
    Дык наши, а шо делать? Ума то нету. Не нравится. Думаю всем хочется жить хорошо.

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Канєшно, весело! А чого ж сумно? І що лишається робити, окрім як іронізувати і радіти за те, що не виздихали всі?
    Мовчати і терпіти - як завше робили? Так нас тоді в натурі тихенько так всіх задавлять, і половина стане гряззю паховою, а інша половина цю грязь буде башмаком штовхати - роби, рабе, і мовчечки...
    Сонечко, нас уже давят, нехило так, а люди іронізують і радіють.
    Може запропонуєш свій варіант?
    Учится. Развиватся. Не ленится. Стремится к лучшему.
    Блін, як все кумарить ...
    Есть малёха....

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    хоча було б добре, аби люди якось так об"єднались і взагалі ніхто не прийшов.
    И шо будет потом? Щастье?
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    И шо будет потом? Щастье?
    а шо будет когда все ломанутся на участки и в которій раз проголосуют за тех же мудаков? простите, депутатов.
    а счастья нам в ближайшее время хоть так, хоть так не видать.
    2.0

V00D00People, тада нічо не буде! шо і потрібно було довести. на мові мату це називається заіпали! сказано громко, всим свідомим населенням діє! але це утопія, бабушки на вибори підуть, ті кому дома в неділю не сидиться, і ті хто вірить в світло в кінці тоннеля і святий Гербалайф. а таких в нас туйова зуча
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    V00D00People, тада нічо не буде! шо і потрібно було довести. на мові мату це називається заіпали! сказано громко, всим свідомим населенням діє! але це утопія, бабушки на вибори підуть, ті кому дома в неділю не сидиться, і ті хто вірить в світло в кінці тоннеля і святий Гербалайф. а таких в нас туйова зуча
    Зовсім забули про тих котрим заплатять, або щось запропонують матеріальне :( а тих кого дістали ці "голосовки" не підуть... От і виграють ті котрим платили. А потім будемо думати як було гарно, та зрозуміємо що як не було б погано, то може стати ще гірше.
    ри?

Сонечко, нас уже давят, нехило так, а люди іронізують і радіють.
    На повному серйозі - лишається лише радіти....шо ми ще не зовсім в ж*пі, а лиш у кроці до неї.
    Учится. Развиватся. Не ленится. Стремится к лучшему.
    Нашо? Ну от нашо, якшо тебе не оцінять належно, не схвалять твоє вміння і знання, а зроблять чорноробочим? Для себе? Є люди, яким і тупими буть харашо...До чого кращого йти? Не бачу я кращого, ну не бачу, хоч як не дивлюся. Намагаюся радіти життю, природі, здоров’ю свому і близьких своїх, як то кажуть - руки-ноги є, батьки є, голова на плечах, - живи й радій...Та нема чому...Якщо цю голову і ці руки ні до чого прикласти. А якщо є до чого, оте "чого" розвалиться від чергової економічної кризи....
    Як не силкуюся, а все частіше впадаю у відчай - дуже вже мене страшить наше майбутнє, бо нічого я у ньому не бачу гарного, скільки не пнися нагору, до кращого
    модератор

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Нашо?
    Чтобы зарабатывать приличные деньги и жить приличной жизнью.
    В Украине уже сейчас дифицит квалифициорованых кадров!

Дорэчи, если мы все не пойдём на выборы, у нас будет Президент править, без Рады?
    Пророк

Чтобы зарабатывать приличные деньги и жить приличной жизнью.
    В Украине уже сейчас дифицит квалифициорованых кадров!

Дорэчи, если мы все не пойдём на выборы, у нас будет Президент править, без Рады?
    парадокс, универов немеряно, а квалиф. кадров нехватает

шас во всем мире неспокойно, вон у нас грядут массовые увольнения в самых разных сферах, народ волнуется (меня не коснется, я спокоен:))
    Инвалид умственного труда

А когда будем править мы?

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    парадокс, универов немеряно, а квалиф. кадров нехватает
    Ну у нас же на кухне в общагах щас обсусжают кто скока каму преподу заплатил. А не решают дифуры на штукатурке...
+ Ответить в теме
Страница 4 из 6