Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5
Показано с 31 по 40 из 45.
    Філософф

Re: 16 р. - це що? Або, що робити молодим студентам?

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Babaj, доганять, бігом!!! куда по копаному!
    якшо ви там вище заговорили про фонтачики, то нехіло б було органузавти поряд ландшафтний заповідник. брать гроші з туристів... на розвиток наукових досліджень на тему 14-16 р.
    шо скажете, колеги?
    Як кажуть у далекій Піндосії: "ВАУ!"

сдавайсь!!!

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    о!
    У вересні треба взяти дівку за грудень,покласти на травень під березень,дістати свій лютий,вставити в квітень і зробити такий січень,щоб почався листопад
    гааааааааааа
    вы попали совершенно в дырочку!!

что касается большого взрыва тут вы тоже высказались метко!
    ведь что такое взрыв это разрыв материи при определенном количестве воздействующей энергии в следствии чего и образуются эти самые темные глубины. В данном случае темная глубина ограничивается 14-16р. что нам с этим делать спросите вы! ведь при ограниченном пространстве темной глубины возможны деформации воздействующей энергии а это грустно и в некой степени обидно. В таких ситуациях нужно использовать сонар чтоб как говорится прочувствовать почву..
    да именно почву на которой растет травень под березнем иначе лютень рискует погнуться если попадет в тот же просак о котором мы говорили или в связи обильным протеканием которое вызовет низкое сцепление тканей. А это, извините меня, приведет к тому что мы устроим сичень травню и тогда можно только гадать за количество и природу листопада.
    Нас может банально засыпать насмерть

предлагаю назвать открытие шпагатный Фонтанчик имени ТЫка
    2.0

Mr.Kronko, але найголовніше і нез"ясоване понині 14-16 р. - це багато? мало? достатньо? і шо саме з вищевикладеного ми будемо з цим робить? чи поки що висуваємо (хм..."висуваємо" гарно звучить в контексті) пропозішн і проекти до розгляду?
    а якщо "большой взрив" станеться в глибині темних глибин (пробачте за каламбур) то ми точно можем утонуть.. тому пропоную чітко виписати правила техніки безпеки при роботі з 14-16 р.
    сдавайсь!!!

nickeler, я б пока не высовывал...
    предлагаю немного разнообразиться и попеременно повсовывать и повысовывать, кроме того акцент на теме то ослаблять то, тут внимание, ...усиливать!!! И по такой схеме и двигаться до логического, не побоюсь этого слова, конца.
    я недумаю что при взрыве в темных глубинах нам угрожает опасность, чего нельзя сказать о черной дыре... я имею в виду....я о том что вышеупомянутый черный ход он же "ход конем в пещеру алладина" в переводе с санскрита так и называется черная дыра.
    Так вот, если Адронный коллайдер разгонит вещество в пещере алладина (чорный ход) и столкнет их, как известно образуется черная дыра
    вы видите связь?
    черная дыра в черной дыре... это ужасно мои друзья и ....видимо грязно
    что нас ждет в этом случае? Мы станем свидетелями того, как черная дыра всасывает черную дыру и между всасивателями образуется воронок каллоидных мас которые будут свистеть на ветру и выделять густой пар
    если вы не увидели связи я вам поясню: история поведала нам о Сиренах с которыми боролся Одисей (эту эпопею записал на листочек талантливый литератор Гомер - знаменитый отец Барта Симпсона), так вот источающие свирепый вой и смрадный туман каллоидные воронки и будут те Сирены пришедшие в наше время
    Вот чего стоит опасаться друзья
    Пророк

Люди, ви мені продовжили життя своїми дописами в цій темі! ))
    Пророк

Шедеврально... Навчіть, а?
    сдавайсь!!!

nickeler, что скажете коллега? может организуем курсы по обучению элементарным наукам и по природе темных глубин? а платить будут пирожками и шаурмой (курица, сыр)
    2.0

Mr.Kronko, ну да, колего, тіки за плату. бо казала мені одна пані, шо якшо людину вчити за просто так, то ніякого толку не буде... але тут розумієте, така справа, шо само слівце "шаурма" породжує первісни жах, який навіюють бактерії, широко продемонстровані в рекламі Туалєтнага Утьонка... так шо про питання "оплати" поговоримо пізніше... головно пойнять, яким чином проводити майстер-класи довбонутості? шо скажете, колего? ідєї єсмь?
    я тут відійшла вчора від теми, але нині скажу...кхм... *стукає указкою по дошці*
    черная дыра в черной дыре... это ужасно мои друзья и ....видимо грязно
    а з іншого боку мінус помножений на мінус дає плюс...маємо надаію на світловий вибух в нєдрах чорнодирного простору... але це вийнятково припущення, тим більш враховуючи фізичні особливості речовини-наповнювача такого роду чорних дір... тому питання дискусійне і потребує залучення спеціалістів з інших галузей...
    история поведала нам о Сиренах с которыми боролся Одисей
    в цьому контексті, описаному мною вище, не вбачаю можливості життя для Сірєн в таких екстрімних умовах... ну хіба пласкі черви...і то враховуючи 14-16 р. чи помістяться? тому пропоную пропрацювати даний сабж більш детально, для подальшого проведення дискусії.
    але чи не зашкодить живність фунціклюванню коллайдера? як ви думаєте, чого він поломився, а зіткненні відклали на потім? чи не був пророчим фільм "Хижак" або "Чужий" тільки спроектований на нинішній, більш примітивний рівень суміщення різних форма життя в чорних дірах?
    Пророк

Адмін, чи не можна перемістити тему до розділу, в якому ставляться подяки?
    От є в деяких людей почуття гумору, як не сказати "Шпацібо!"
    Пророк

Боюсь не перемістять... Тема топіка однозначно флудерська з самого початку :)
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5

Теги для этой темы