Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей61Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 12 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 111.
    Пророк

Шукаю прихильників нездорового способу життя, питущих і неадекватних людей

шукаю людей з нестандартним мисленням , біомасу прошу не турбувати.
    Алкогении приветствуются.

Инвалид умственного труда

Re: Шукаю прихильників нездорового способу життя, питущих і неадекватних людей

Нашол +1
    Філософф

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    шукаю людей з нестандартним мисленням , біомасу прошу не турбувати.
    Алкогении приветствуются.
    Батєнька зараз цього дора навалом.Більш того ми дожились до того що правильна поведінка стала неправильною,і взагалі все перевернулось догори дригом
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    ми дожились до того що правильна поведінка стала неправильною
    а шо є правильною поведінкою? хтось визначав розміри і форму правильності?
    якшо в світі є шось, шо не піхдодить під канони Вашої правильності, то так і кажіть. А то розписуєтесь за всіх і заодно.
    Філософф

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    а шо є правильною поведінкою? хтось визначав розміри і форму правильності?
    якшо в світі є шось, шо не піхдодить під канони Вашої правильності, то так і кажіть. А то розписуєтесь за всіх і заодно.
    Переформульовую свою фразу

"Ми дожилиь до того що бухання стало суспльною нормою а знайти бодай одну людину яка б погодилась відпочити зокрема погляти без випивки майже нереально".І це правда
    змія болотяна ОЧКОва

Можливо ота сама людина не хоче і не вважає за потрібне демонструвати те, що для неї є нормою. я знаю більше ніж достатньо людей, які не п"ють. Їм так добре і, вони про то не кричать. живуть собі тихенько і не звинувачують весь навколишній світ в тотальному алкоголізмі.
    є така думка, що коли в людини проблеми з усім навколишнім світом, то можливо проблема не в світові, а в самій людині?!
    припускаю, що непитущим, або не надто питущим людям не цікаво з Вами, а не нецікаво не бухати.
    Філософф

Можливо ота сама людина не хоче і не вважає за потрібне демонструвати те, що для неї є нормою. я знаю більше ніж достатньо людей, які не п"ють. Їм так добре і, вони про то не кричать. живуть собі тихенько і не звинувачують весь навколишній світ в тотальному алкоголізмі.
    .
    Шановна от і де ж ті люди га?Я перепрошую ле в тому то і справа що я теж сидівби собі тихо відпочивав би чи гуляв якби зміг знайти таку компанію чи таких друзів які б не пили.

є така думка, що коли в людини проблеми з усім навколишнім світом, то можливо проблема не в світові, а в самій людині?!
    .
    Розкажіть це євреям і атифашистам в Німеччині в 30рр
    змія болотяна ОЧКОва

і знову Ви вириваєте слова із контексту. У тому тексті, який Ви не процитували містилась відповідь на Ваше запитання.

чогось мені завжди здавалось, що євреї і антифашисти до піднятої Вами надважливої проблеми всесвітнього п"янства не мають ну зовсім ніякого відношення.

ЗІ: може я б їм щось і розказала, але у нас значна різниця у віці.
    Філософф

припускаю, що непитущим, або не надто питущим людям не цікаво з Вами, а не нецікаво не бухати.
    Зовсім ні.Я знаю таких людей які невживають спиртного і мають трохи вільно час числом 2.
    З тими двома людьми я нормально здружився.Вельми жаль що у них також з часом чималі проблеми але тим не менш.Я продовжую свої пошуки і головна проблема якраз відстуності(майже поголовній) таких людей або вільного часу у них.Дечі не раніш як вчора мене запрошували погуляти навітькілка питущих людей(що явно зперечую вашу думку щодо моєї нецікавості) але я звісн епішов в слу планованого ними вжвання пива
    змія болотяна ОЧКОва

вам переконувати мене в своїй кльовості немає потреби. особливо тоді, коли друзі, а тим більше однодумці у Вас є.
    так само, в принципі, не є проблемою знайти людей, які не п"ють. принаймні за умови наявності широкого кола спілкування.
    Але це вже біг по колу, бо про другорядність алкоголю вам вже неодноразово казала не тільки я.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 12 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя