Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
  • 1 Сообщение от kobieta
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 10 из 10.
    Пророк

Взуття фірми "Крокуль"

Чесно кажучи...жуть рідкісна...
    Хоча про якість можу сказати добре слово!!!
    Років 4 тому я купила в фірменному магазині "Крокуль" сандалі. Зовні вони були - страшки, але коштували 17 грн і я вирішила, що для всяких вилазок - супер.
    Де вони тільки не побували...... шо вони тільки не бачили!!!!
    В вогні не горять, в воді не тонуть!!!!!!!!!!! Зараз служать для огородніх робіт, так як зовсім втратили красу(якої..власне, ніколи й не мали). Але їх міцність і цілісність за 4 роки тяжких випробувань заслуговує на оцінку "відмінно"!!!!!!!!!!!
    А тепер добра порада керівництву "Крокуля", якщо сюди хтось, раптом, завітає: люди добрі, та візьміть же ви нормального дизайнера!!!! та зробіть же ще хоч скількись колодок - не тільки гостропиких таких!!! Та чи ви ж не маєте очей!!! Жуть же ж яка!!!
    Я б залюбки купувала взуття в "Крокулі", аби воно було гарне.

Пророк

Re: Сайт взуттєвої фірми «Крокуль»

Вставлю за крокуль свої 5 копійок.
    там дотримуються технологій. вибір невеликий, аде взуття якісне. принаймні чоловіче. вони працюють переважно за давальницькими схемами, 90% продукції іде в США, Британію, Німеччину. Ціни більше (менше) ніж прийнятні.
    Пророк

Re: Взуття фірми "Крокуль"

Покупал лет пять назад у них туфли,гамнодав редкостный,но как рабочая обувь отслужили исправно около двух лет.Сейчас покупаю только Днепропетровские.
    ри?

Так як я дуже бережу свою взувачку (бо важко підібрати собі розмір), то мої крокулівські сапожки прослугували 5 років)) Зара у баби лежать у комірці, взимку як приїжджаю, ганяю в ліс у них - досі не промокають, хоча вже шкіра потріскалася. Купувала за ці 5 років різні шкреки на зиму, але...всі чомусь не дотягували і до середини...доводилося старі витягувати, добре шо хоч у них фасон якийсь такий, незрозуміло під яку моду))
    Пророк

как то не особо доверяю отечественной обувной промышленности
    а финская обувь неубиваема, но настолько уродская внешне что похоже даже грязь ее боится:)
    и вообще кросовки рулят:)
    Пророк

От от!!!! І я про те ж!!! Відчувається неабияка міць!!!!!!!! Якість!!!!
    А такі страшки!!
    2.0

а у мене тож є крокулівські кросовки шкіряні...так собі по вигляду...їм років 6 мабуть...нічо досі таскаю, в болото чи коли дощ... а шо? були ше до того ботиночки, ой які улюблені! Зносила в цурпалки. Протерлася підошва... прогризли дірки подружкині собаки... мо кому й не подобається така формама як "гіввнодави" але як на мене самоє оно. жалію шо таких більше нема. і якість в них таки неубіваєма. Стіллс розлазяться за півроку, а цим пофік.
    Пророк

якість у крокуля канешна да, а от зовнішній вигляд шкутильгає на обидві ноги. плюс якось вони погано на нозі сидять. один раз років так 4-5 тому купив крокулівські туфлі - ніубіваємиє, але незручні. більше не купував і не купуватиму
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    как то не особо доверяю отечественной обувной промышленности
    а финская обувь неубиваема, но настолько уродская внешне что похоже даже грязь ее боится:)
    и вообще кросовки рулят:)
    У нас финской обуви нет,а потому довольствуемся отечественной Для меня рулят туфли
    Пророк

Ответ Сообщение от Гость Посмотреть сообщение
    У нас финской обуви нет,а потому довольствуемся отечественной Для меня рулят туфли
    ну у слава богу, меньше уродства у вас на прилавках:) единственная рульная финская обувь эт резиновые сапоги Нокиа (прав. название Нокиан, но посути одна фигня)

туфли конечно рулят, но в такую мерзкую погоду как у нас осенью, зимои и весной они погибают крайне быстро( причем дорогие и качественные туфли), не смотря на то что передвигаюсь преимущественно на авто, а покупать финские говнодавы из за того что они сделаны по технологии "Горе текс" не буду из принципа, так что остается либо Адиковсские кросовки с Горе текс либо Экко с Горе текс:)
+ Ответить в теме